jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Commando Pio pio pio
7
@Tom0VeB Małych od stopy
1
@PanRol Sklep dla patusów bo niektórzy ludzie nie potrafią się zachować to wina reszty klienteli i biedronki.
0
@Skaramuczi Żeby mi niebo na głowę nie spadło.
5
@damianex10 Przy jego pensji jaką odbiera jest wstanie powiedzieć że Polska wygra Copa America
0
@SeeleyBooth A tak poważnie zawsze można założyć sprawę sądową ,znam kolesia który tak zrobił ponieważ sąsiadka naparzała całymi dniami na pianinie co uniemożliwiało naukę jego dzieciakowi. Trochę zachodu ale można.
0
@SeeleyBooth Wpuść szczury do piwnicy
0
@SeeleyBooth Bzdura cisza nocna nie ma nic do tego jak delikwent się zachowuje.
Własne mieszkanie nie upoważnia nikogo aby nie przestrzegać norm społecznych.
0
@Wawrzyszewski Rekiny byznesu
1
@kerouac Ale po co Lacazette, Valdek już kupił zamiennika Suareza.
1
@-barca4ever- 80% z tego co masz netto w firmie
0
Ty wstałeś dziś z jakąś misją tak z ciekawości pytam?
0
@Katalonbar Podstawa bo muszą być W rytmie meczowym.
1
@Pyke Nie miał a takie nazwisko Malcom mówi Ci coś. Jak by dał Verme na 9 też bys go chłopie bronił. Co do cholery robił ten Roberto na skrzydle w 1 polowie
0
Stawiam 100 ze ten beton wpusci Vidala za Semedo
0
Zaro się obudzi mam Malcoma i wpusci go za Filipka a Vidal za Semedo
1
@Odesseiron Na Facebooku będzie fotka za fotką z miską czereśni.
0
Na plakacie jest Mecedonia więc Izreal pasuje.
0
Panie jak bym mial 13 zł to bym się zaczął budować.
1
W całym tym celibacie chodzi o to aby nie mieli żon,żon aby nie mieli dzieci a dzieci aby nie dziedziczyly bo by było po majątku kościoła.
0
Jakie odbudować gdyby tego chcieli to byloby juz 4-0 a oni nadal grają padake jaką grali. Ten trener poprostu nie ma pomyslu.
0
To co powiedzieć o tych na stadionie ,Ci to muszą mieć nerwa.
0
Pierwsza połowa rozumiem mieli przeprosić ale ten trenerzyna wysyła na drugą ten sam sklad. Dlaczego nie grają mlodzi dlaczego ta pełna wirtuozerii pomoc będzie grać dalej. Ciekawe co ten gość musi zrobic abym nie musiał juz pytać czy sa tu jeszcze jego zwolennicy bo to będzie oczywiste ze nie ma.
1
Co mają pieniądze do ambicji do marzeń bo nie bardzo kumam miał sprzedać Antonelle czy kupić sobie uszatego.
4
A co mistrzostwo nam odbiorą?
0
Szejki znów w czarnej pupie, pieknie ich Vive pocisnelo.
0
6 Vidali na boisku. PSG na kolanach
3
Grają koncert coś pieknego ,plus klimat w hali zarabisty.
0
Janek będzie dobrze uwierz mi.
1
Co za bomba w meczu Huesci.