0

Ramos rozniesiemy was w tym ćwierćfinale. Wydaje Ci się Neymar.
Wstawać chłopcy zesraliscie się.

2

Patrząc na wyniki stawiam chate samochod i wszystkie dobra materialne na Schalke.

0

Pan lewa noga kawał się ze sobą.

3

Nie wyszła całym obwodem

0

Masz żreć psychotropy i koniec i żebyś się czasem nie uśmiechnął.

0

Cieniaskez stwierdził udam kontuzje nie bedzie na mnie.

1

Szybciej Daniello 11 powie że Messi jest lepszy od Ronaldo niz powstanie nowa wersja notatnika.

6

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

0

Opcja pierwsza za pieniądze czasu nie kupisz.

0

Jaja sobie robisz ,wejdzie Roberto za Semedo ,Francuz za Francuza i na dokładkę zamiast cofnąć Cou do pomocy a Dembele za Suareza to poprostu zamieni Brazylijczyka na Dembele w 82 minucie.

1

Zaraz Vidal aby pomóc w ataku.

0

No dziś dramat piękny w tym teatrze zagrali.

1

Ile razy można powtarzać. Narkotyki to zło.

1

De Jonga pewnie też już nie jeden sprzedal.

0

Po co ta dyskusja ,to troll jest.

3

Kto go z tych kamieni ulepil?

8

Nerki sie właśnie kształtują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nima wież som piniondze.

0

Podaj dane tej Pani zrobię za Ciebie.

0

No tak podaj przykład ubezpieczenia które zapewni byt na jakimś tam poziomie przez jakies 15 lat zycia tych dzieci. Jaką kwore by musiala dostać rodzina 500 tysiecy?

0

A co jak do 30 roku życia masz 3 dzieci umierasz a zus nie istnieje

1

Jest ok a po przerwie dlugo oczekiwane zmiany czyli Roberto,Denis i Arthur kolejność sami sobie wybierzcie.

7

Życzę dziewczynki.

8

Zadzwonilbym do Socjopaty na kogo postawić aby mieć 60.

2

Pamiętaj narkotyki to zło.

2

Bo za darmo to niedrogo przecież.

0

Już za parę minut Solari nam powie że z porażek też będą się cieszyć. Fajny ten Real tak uszczęśliwić tylu ludzi przed poniedzialkiem.

2

On jest w tej akcji obrońcą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?