jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ramos rozniesiemy was w tym ćwierćfinale. Wydaje Ci się Neymar.
Wstawać chłopcy zesraliscie się.
2
Patrząc na wyniki stawiam chate samochod i wszystkie dobra materialne na Schalke.
0
Pan lewa noga kawał się ze sobą.
3
Nie wyszła całym obwodem
0
Masz żreć psychotropy i koniec i żebyś się czasem nie uśmiechnął.
0
Cieniaskez stwierdził udam kontuzje nie bedzie na mnie.
1
Szybciej Daniello 11 powie że Messi jest lepszy od Ronaldo niz powstanie nowa wersja notatnika.
6
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
0
Opcja pierwsza za pieniądze czasu nie kupisz.
0
Jaja sobie robisz ,wejdzie Roberto za Semedo ,Francuz za Francuza i na dokładkę zamiast cofnąć Cou do pomocy a Dembele za Suareza to poprostu zamieni Brazylijczyka na Dembele w 82 minucie.
1
Zaraz Vidal aby pomóc w ataku.
0
No dziś dramat piękny w tym teatrze zagrali.
1
Ile razy można powtarzać. Narkotyki to zło.
1
De Jonga pewnie też już nie jeden sprzedal.
0
Po co ta dyskusja ,to troll jest.
3
Kto go z tych kamieni ulepil?
8
Nerki sie właśnie kształtują
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nima wież som piniondze.
0
Podaj dane tej Pani zrobię za Ciebie.
0
No tak podaj przykład ubezpieczenia które zapewni byt na jakimś tam poziomie przez jakies 15 lat zycia tych dzieci. Jaką kwore by musiala dostać rodzina 500 tysiecy?
0
A co jak do 30 roku życia masz 3 dzieci umierasz a zus nie istnieje
1
Jest ok a po przerwie dlugo oczekiwane zmiany czyli Roberto,Denis i Arthur kolejność sami sobie wybierzcie.
7
Życzę dziewczynki.
8
Zadzwonilbym do Socjopaty na kogo postawić aby mieć 60.
2
Pamiętaj narkotyki to zło.
2
Bo za darmo to niedrogo przecież.
0
Już za parę minut Solari nam powie że z porażek też będą się cieszyć. Fajny ten Real tak uszczęśliwić tylu ludzi przed poniedzialkiem.
2
On jest w tej akcji obrońcą.