jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlatego tak przemyka oczy.
0
Mam dość tego wafla na ławce, zmiany będą w 87 lub po stracie bramki.
0
Jeszcze bramkarza masażysta sekretarki i chłopców do podawania piłek.
0
Niech ten facet sobie ścianę postawi.
21
Cou zmęczony, na ławce szybki jak puma Dembele.Totki odkryte reszty pisał nie będę bo dostanę bana.
0
Witam dzięki za odpowiedź przerzuciłem się z telefonu na kompa i puścił dalej. Coś na telefonie było nie tak. Jeszcze raz dzięki
0
Może kolega pomoże chcę zrobić transfery i i gdy tylko wcisnę zrób transfery pojawia się niebieskie tło i nic nie mogę począć.
3
Ja żałuje że żałuje.
7
Chyba Ty.
3
A jak nam się wszyscy podkładali to było ok (:
25
Jest na jutro pewniak.
Gość z napisem konstytucja
3
A gdyby to był finał ligi mistrzów Barca zagrała by totalny piach lecz przegrała finał przez spalonego którego nie było też nie miał byś pretensji. To że grają piach nie znaczy mają ich prawo dymać.
0
Zabraniam :D
0
A co znajdę se coś do pomarudzenia.
0
Z tego co sie orientuje to kazdy jest ok. Kiedyś sie dowiadywalem i tak mi to wyjasniono, lecz u mnie zbyt dluza odległość od anteny do dekodera i nie zdecydowalem sie przeciągnąć przewód.
0
Tak jesli posiadasz konwerter z wyjsciem na dwa przewody i doprowadziles je do dekodera.
1
Co z tego że mają kredyty, jak maja z czego spłacać to gdzie problem?
3
Ty nie przesadzaj z tymi zupkami. Z głodu jeszcze nikt nie pękł.
5
Co Wyngry majom gorzy to tylko sie jeno cieszyć cza.
Edit: Źle spojrzał oni nawet mają lepi ide na line
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A co to piaskownica że będziemy się tu w kotka i myszkę bawić.
0
Mnóstwo razy i zgadnij kto to powiedział ?
0
Masz 3 miesiące konto i dostałeś kilka razy bana,czyli troll.
0
Za blisko nie płacą :)
0
I do tego piękne podanie Zielińskiego do Milika, ten wychodzi 1na1 i klops. Dzwon do Arka po piniondze.
0
Fajnie masz pewnie wygrasz i zaczniesz się budować
0
Bo jemu chodzi o taki ze świętami kościelnym.
0
A liga typerow to kozak jeste 4-0 Barca i 2-1 Inter co za fart
0
Również Cuo i Albe liczylem na asystę.
0
W zamian wstawiles Lozano :)