0

Załóżmy ze dam Ci 10 tyś za to że nie podejmiesz żadnej pracy. Co ty na to ? jeśli komuś starczy 3 tyś i tyle dostaje to bierze i tyle.

0

Na pogrzeb idą.

0

Skąd Legia wzięła tego samsunga przecież umiejętności tego goscia to najwyzej orlik.

0

Mnie to zawsze zastanawia że takiemu kolesiowi nikt z bliskich nie powie ze pieprzy takie pierdoly, nawet do najwiekszych betonów coś dociera.

0

Zaraz psychol, kazdy robi to co lubi.

0

Odpowiem tylko tak, spójrz na link wyżej.

3

Przecież może odmówić po to jest kontrakt.

11

Czuję odpływ wielu kibiców ,teraz się dowiemy kto był prawdziwym kibicem Barcy a kto Douglasa.

0

Kolego ale to ty się przyczepiles nie on.

0

Przywaliles się a nie czytasz co piszesz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobrze że nie gryzie.

0

Mane by stanął bo Karius by obsrał zbroję I udawał kontuzję.

0

Przy podpisywsniu umowy z nc+ dostalem zapewnienie że środowe mecze będą pokazywane. Jeden czy wszystkie to juz nie mowili

0

Jo leże i kwicze.

1

To jest wypożyczalnia , płaci się dopiero przy oddawaniu sprzętu.

1

Gdybym mógł zobaczyć reprezentację Polski odbierajaca srebrne medale. Mam nadzieję ze kiedyś będzie mi dane przeżywać takie emocje jakie przeżywali Chorwaci. Nie pisze o Francji aż taki pazerny nie jestem.

2

Źyru dziś strzeli najważniejszą bramkę w życiu. Swojaka

1

Chorwaci ich zniszczą doświadczeniem :D

0

U mnie lipa z kablówka ale dzięki za info.

0

Tak posiadam w ofercie również eleven czyli muszę tylko jeszcze tylko ligę mistrzów ogarnąć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przedluzylem właśnie na rok umowę Z c+ z uwagi na ligę hiszpańską dostałem też informację że środowe mecze ligi mistrzów będą dostępne. Jak myślicie co dokupić w dobrej cenie aby posiadać całą ligę mistrzów.

0

Ja zarabialem w pierwszej pracy 850 netto jeśli to przedzielimy przez etat to wyjdzie,jakieś 5,3 za 1h

0

Leonardo dziś nic nie pogral.

1

Kolego naprawdę. Czyli w obliczu śmierci mając pieniądze mogę również zlecić zabójstwo w celu pozyskania narzadu ,a co tonacy brzytwy sie chwyta. nie ma usprawiedliwienia takiego zachowania i gdyby to była prawda Abidal powinien wymiotować patrząc w lustro w więziennej celi

2

Odważny ten trener zdjąć Messiego w takim meczu.

1

O tego drugiego mi chodzi.Laskowski moim zdaniem najlepsze komentator Polski

0

Putin kupił juz nawet Polskiego komentatora. Hiszpania jak strzeli bramkę on powie ze to dzięki Rosjanom.

1

Gdyby Japończycy pozwolili to oni caly mecz by pykali Bednarek do Glika a Glik do Bednarka. Środek pola nie istnieje Zieliński obsral zbroje a Krychowiak nadal mysli że gra na poziomie z Sevilli i niktgo nie uswiadomil że jest inaczej.Najbardziej podoba mi sie ruch bez piłki to jest poprostu prawie jak Barca za Guardioli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?