jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Załóżmy ze dam Ci 10 tyś za to że nie podejmiesz żadnej pracy. Co ty na to ? jeśli komuś starczy 3 tyś i tyle dostaje to bierze i tyle.
0
Na pogrzeb idą.
0
Skąd Legia wzięła tego samsunga przecież umiejętności tego goscia to najwyzej orlik.
0
Mnie to zawsze zastanawia że takiemu kolesiowi nikt z bliskich nie powie ze pieprzy takie pierdoly, nawet do najwiekszych betonów coś dociera.
0
Zaraz psychol, kazdy robi to co lubi.
0
Odpowiem tylko tak, spójrz na link wyżej.
3
Przecież może odmówić po to jest kontrakt.
11
Czuję odpływ wielu kibiców ,teraz się dowiemy kto był prawdziwym kibicem Barcy a kto Douglasa.
0
Kolego ale to ty się przyczepiles nie on.
0
Przywaliles się a nie czytasz co piszesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobrze że nie gryzie.
0
Mane by stanął bo Karius by obsrał zbroję I udawał kontuzję.
0
Przy podpisywsniu umowy z nc+ dostalem zapewnienie że środowe mecze będą pokazywane. Jeden czy wszystkie to juz nie mowili
0
Jo leże i kwicze.
1
To jest wypożyczalnia , płaci się dopiero przy oddawaniu sprzętu.
1
Gdybym mógł zobaczyć reprezentację Polski odbierajaca srebrne medale. Mam nadzieję ze kiedyś będzie mi dane przeżywać takie emocje jakie przeżywali Chorwaci. Nie pisze o Francji aż taki pazerny nie jestem.
2
Źyru dziś strzeli najważniejszą bramkę w życiu. Swojaka
1
Chorwaci ich zniszczą doświadczeniem :D
0
U mnie lipa z kablówka ale dzięki za info.
0
Tak posiadam w ofercie również eleven czyli muszę tylko jeszcze tylko ligę mistrzów ogarnąć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Przedluzylem właśnie na rok umowę Z c+ z uwagi na ligę hiszpańską dostałem też informację że środowe mecze ligi mistrzów będą dostępne. Jak myślicie co dokupić w dobrej cenie aby posiadać całą ligę mistrzów.
0
Ja zarabialem w pierwszej pracy 850 netto jeśli to przedzielimy przez etat to wyjdzie,jakieś 5,3 za 1h
0
Leonardo dziś nic nie pogral.
1
Kolego naprawdę. Czyli w obliczu śmierci mając pieniądze mogę również zlecić zabójstwo w celu pozyskania narzadu ,a co tonacy brzytwy sie chwyta. nie ma usprawiedliwienia takiego zachowania i gdyby to była prawda Abidal powinien wymiotować patrząc w lustro w więziennej celi
2
Odważny ten trener zdjąć Messiego w takim meczu.
1
O tego drugiego mi chodzi.Laskowski moim zdaniem najlepsze komentator Polski
0
Putin kupił juz nawet Polskiego komentatora. Hiszpania jak strzeli bramkę on powie ze to dzięki Rosjanom.
1
Gdyby Japończycy pozwolili to oni caly mecz by pykali Bednarek do Glika a Glik do Bednarka. Środek pola nie istnieje Zieliński obsral zbroje a Krychowiak nadal mysli że gra na poziomie z Sevilli i niktgo nie uswiadomil że jest inaczej.Najbardziej podoba mi sie ruch bez piłki to jest poprostu prawie jak Barca za Guardioli.