5

Przyjdzie jakiś kibol nasra i przyklepie dechą.

0

Real to zawsze Real lecz naprawdę zastanawia mnie to jak oni zagrają Jak ten Gareth jednak się polamie.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Ale ciepła tom kulką

1

Marlona na Minę:)

0

Przecież te drzewka również mają owoce :)

0

Ale jakie przyspieszenie na dwóch metrach widać u Dembele ,poszedł Jak puma.

0

Jak myślicie jak daleko moglibyście rzucić takim młotem. Mi by wystarczyło to ze nie zrobiłem sobie krzywdy :)

0

Przeprasza ze sie wtrace alewyzwales kolegę od ameby za to ze nie lubi Barcainfo, a może mu Barcainfo tatę pobił i nie ma to nic wspólnego ze strona. Ja tam lubię poczytać info od kolegi ale to nie znaczy ze wszyscy mamy się klaniac.

0

W tej chwili wielu producentów w wielu segmentach handlowych sprzedawcą oferują karty na które wpływa gotówka za sprzedaż danej marki

0

Zgodzę się również z tym ponieważ są również sprzedawcy którzy mają wywalone na pracę jaką wykonują.Trzeba również pamiętać że taki sprzedawca chcę sprzedać to na czym najwięcej zarobi czy to od pracodawcy czy od producenta.

0

Mówimy o salonie mercedesa czy media bo jeśli o media to takie zachowanie sprzedawcy mają narzucone odgórnie jako standardy obsługi klienta.

0

Który z Ciebie tier

0

Głupi jest pies bo zimą bez butów chodzi.

2

Ja nigdy nie grałem ale podobno też mnie chcą.

1

W tym cholerny cieniu to już tylko potrafię rozróżnić czarnego od białego. Co za porażka.

0

Urugwajczyk nazwisko wylecialo z glowy

4

Nie ma obowiazku odbioru zakupionego towaru jest to dobra wola sprzedajacego. Wiadomo w dobie duzej konkurencji sklepy przyjmują zwroty lecz pod warunkiem że towar nie był na specjalne zamówienie.

1

A na wsi to co wkurzac mogą , ja też chcę spać :)

0

Ok dzięki sprawdziłem edycję. Muszę zapamiętać.

0

Pytam z ciekawości, cóż to za nawyk ze kolega od razu załapał?

1

Nachodzic się tyle po lesie naszukac i oddać całe wiadro za trochę drewna. :)

0

Przepraszam że pytam ale kolega to pewnie ze wsi bo zrozumiał :D

0

Późno już I nie chcę mi się wdawać W jakieś pyskówki a więc miłej nocy życzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cóż Ci się nie podoba kolego z metropolii?

9

Wszedłem z wieczorka patrzę a Ten w dwa miejsca tym rowerem pocisnol. Masz chłopie zdrowie.

0

Czy oprócz Polsatu gdzieś obejrzę Lecha, a może ma ktoś jakiś link?

1

Arsynal wygrał :D

6

Lato jest po to aby z dupy byla rynna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?