jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto nie ma Messiego na kapitanie ten wariat.
1
Kolego proszę Cię jestem w pracy i dziwnie to wygląda jak ktoś siedzi i parska do siebie ze śmiechu.
0
Ja postawiłem na Bilbao będę podwójnie zadowolony.
0
Dalej Valencia bo piniondze są potrzebne.
1
Wgrywa,wgrywa i po 20 minutach kręcenia eror , ale bluzgi leciały.
0
Comodore to było to ze śrubokrętem?
2
Zmieniły się czasy to fakt ale ten artykuł to bzdet którego przeczytałem początek dalej się nie dało.Pani Basia to typowy przykład skrajności który wybrał sobie autor aby mu pasował do koncepcji
2
Mozemy razem zrobić jakiś bank tylko ja stoję na czatach
1
Zaliczkę w przypadku twojej rezygnacji masz prawo odzyskać natomiast zadatek nie podlega zwrotowi, zapytaj więc jaki dokument sprzedający chce Ci wystawic.
0
Powiedz jak piszesz PO to sie gotujesz w środku czy tylko zle to odbieram?
0
To turniej jest więc trener myśli o dogrywce a w niej zrobi zmiany.
1
A rządzący nie wprowadza bo by się bali że pójdą siedzieć.
0
Komentarz usunięty
0
Zgredek na rozgrzewce
6
Że Perez jeszcze do taktyki Realu Petera Crucha nie kupił to aż dziw bierze.
3
Dostał żółtą za zdjęcie koszulki ?
0
Zrobi zmiany w 93 jak będzie 1-1 lub druga opcja po meczu z Romą
0
Grand Prix się skończyło to ciągnik do przerwy na równanie dojedzie.
0
Berlin
0
Mo dziś na podwójnym kapitanie, choć przez chwilę będę dobry w tą zabawę.
0
1,2,3,4,5,6 a ja totolotka
0
Ta najbardziej sentymentalna to fifa na ps1 , dwudziestu paru ziomków losowanie kto z kim i przegrany odpada az do finalu.
Teraz to GTA,Mafia
0
Znaczenie ma takie że po zalegalizowaniu jest bardzo duże prawdopodobienstwo że ilość uzaleznionych znacznie wzrosnie i dlatego terapeuci nie chcą legalizacji. Co do ilości terapeutow bylo kilku. Pytanie odemnie bywasz w towarzystwie ludzi palących? Skąd wiesz czy ktoś jest uzalezniony czy nie przecież nikt tego nie mówi głośno.
0
Może kitu Ci nie wcisnie ale powiedz mi skąd Ty to wziąłeś ze marihuana poprawia koncenreacje , takiej głupoty dawno nie czytalem.
0
Podalem tylko moje argumenty ktore służyły do tego aby obalić tezę ze mam zasciankowe myślenie. Argument o terapeutach jest dla mnie bardzo prosty skoro osoby w tym temacie wykształcone sa na nie to jest to dla mnie bardzo wiarygodne źródło aby się na nim oprzeć. Co do kawy gier jedzenia blagam piszesz o generalizowaniu a wrzucasz argument tak skrajny że nie będziemy chyba na tym opierać tej rozmowy. Terapeuci pewnie zostali by szczesliwymi ludzmi i zmienili zawód na mniej smutny.
0
Powody osobiste myślę ze ten argument wystarczy.Gdybyś chcial drugi znajdź mi terapeutę od uzależnień który będzie za legalizacją.
0
Mi dali za darmo a więc nie narzekam.
0
Kolega przyjął Rysia i Bozenke i już ma komplet.
1
Ja chcę do szufladki nr 3.
6
Jestem zdecydowanie przeciwko legalizacji dlatego mam zasciankowy umysl?