0

Rozgrzewa się kolejny technik z pomocy. 11 wybieganych drwali i plan Waldka pada tylko tyle wystarczy

0

Na jakiej stronie najlepiej szukać oryginalnych rzeczy Barcy?

0

@Colon Pływanie synchroniczne mnie kręci ale nie mogę znaleźć trenera.

5

Wszystkiego najlepszego Ramblowicze

0

@barcelonaLM Napisał bzdurę tylko po co wrzucasz do tego Tuska

0

@mkord gdzie obejrzę

1

@BlAugrAnAPolAnd


tutaj masz definicję tradycji

0

@Criss18Barca Legia nie wejdzie;)

40

Pierwszy dzień zimy w Madrycie zobowiązuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pierwszy gwizdek adrenalina w oczekiwaniu na piękne widowisko.Po pierwszej połowie już po adrenalinie ale z nadzieją że w drugiej będzie lepiej. Koniec meczu smutek że tak to wygląda. Do wszystkich piszących że to nie wina trenera że piłkarze nie biegają nie ma chęci i trener za nich nie zagra.Proponuję wywalić połowę składu bo gdzieś problem jest że tak to wygląda ,a jeśli to nie trener to chyba innego rozwiązanie nie ma a jakoś to naprawić trzeba.

0

Poczekajcie na drugą połowę. Pierwsza nie była rewelacyjna w obronie ale przycisniecie białych będzie zaraz po gwizdku na drugą.

0

@Odesseiron Ok rozumiem

0

@Odesseiron Brak Messiego to pomyłka czy z jakiegoś powodu?

21

@snupson Nie lubię Waldka za styl ale litości jak można takie brednie pisać

0

Myślicie że znajdzie się jakiś as który będzie płakał że Barca znów na Canal+

1

@IronSanHybrid Ciekawe czym zajmuje się Sandra że wie co ten Pornhub.

1

100 na gospodarzy no i zonk to jakaś kpina jest

0

@LuisSalvano Gdyby były te trzy Panie to pewnie przez Pamelę byś wyszedł :)

1

@Más que un użytkownik Ty w tym wszystkim tylko patrzący oj słabo.Ja jedną wyrzucam i wstawią swą skromną osobę i wtedy jest to trójkąt idealny. Tylko którą wyrzucić :)

1

Prawie jak Misiewicz i Ranniger

0

@LuisSalvano Wstydzi się

1

@Jakchcesz Spójrz że Atletico nie może wylosować trzech drużyn Napoli dwóch więc tutaj już masz inny procent prawdopodobieństwa.

0

@ArterkHD Nie widziałem początku i właśnie miałem pytać czy była tam ręka?

0

@snoopdegie Polecam troszkę niżej komentarz Chwytliwego, i jak tu się z wami nie zgodzić.

1

Właśnie leci na 2 piękny koncert disco z pola a pomiędzy ludzmi wyśmienicie bawiący się rewelacyjny prezes tvp.

0

@Cariones A jakieś zbiórki dorzuci ?

0

@FanBarcy22 Bardzo fajna sprawa która nie ląduje w kącie po trzech dniach zabawy.

0

@Adamski69 Chyba Ty ,ja tam nic nie ciągnę:)

0

@macio_944 Dzień dobry ja bym chciał własnie takie ale inne.Wiele razy usłyszałem od klienta taki tekst.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?