- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1187 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
50 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
gumaz
0
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1187 Culés
5
Z życia grafika, czyli parę ciekawych wypowiedzi od klienta.
Tak naprawdę takich rzeczy jest całkiem sporo w relacjach grafik - klient... :P
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/75419122_2779045298812650_1018895881904062464_o.png?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnh_30doqhstbEG3b8SeH6ataKsTk7YokipIDhkzKqEGPQhmtcr1BCBhJl4M17ILgI&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=cf14cbb9cada7f64eb8ae3a558d822fd&oe=5E42C325
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/74839060_2768693483181165_1196197002375856128_o.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQk8uSEiG3wXLu5XsW7FDHdkCd3mClggmIKQKkub6KfXKfuDFz1wxkDWbM5Dw88mA74&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=70cf3fdf4b1fe29b307b781ab96b5f51&oe=5E88E1AB
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/p960x960/73495201_2765048043545709_984765005163397120_o.png?_nc_cat=100&_nc_oc=AQkWN1xwu0vaPiKKEjf2n9W32jS5i0S8zD5xhDp6JD8GWlqIzgeSBTNXOwtDCNQUJgU&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8aaf6f77c03890efdc8ee4d2db1fd4f6&oe=5E7F9AED
2
@macio_944 I nie tylko grafika jeśli chodzi o projekty informatyczne. Większość ludzi, którzy coś zamawiają, tak naprawdę ma znikome pojęcie o tych sprawach i przez to wychodzą takie kwiatki.
0
@macio_944 Wszędzie gdzie pracuje się z klientem są takie kwiatuszki - w księgowości to samo :)
Kiedyś T-Mobile wystawił klientowi notę na 2 grosze (odsetki)... A on w tytule przelewu do nich napisał:
2 grosze?!?!?! serio???? :D
0
@TheNekro94 Bo taki tłuk nie weźmie pod uwagę, że dwa grosze u miliona klientów to pokaźna suma.
1
@l0Messini Ile kosztuje przygotowanie noty i jej wysłanie? W 2 groszach się nie wyrobisz.
0
@l0Messini Więcej ich kosztowało wysłanie tego wezwania, także to akurat rzeczywiście jest głupota, tym bardziej że takie odsetki zawsze mogą zawrzeć w kolejnej fakturze ;)
0
@macio_944 Dzień dobry ja bym chciał własnie takie ale inne.Wiele razy usłyszałem od klienta taki tekst.