W Gdyni wszyscy mowia "jo", powiem Ci ze dlugo sie chamowalem zeby tego nie uzywac bo to troche wsiurskie, ale moja silna wola ze mna wygrala, taka jest silna
Niby w rozsypce, ale Enrique przychodzac mial w zespole Neymara, Messiego, Inieste, Busquetsa, Pique i moglbym dalej wymieniac, chlopaki graja juz ze soba szmat czasu, sa zgrani, a Guardiola musial to wszystko poskladac od zera. Bron boze nie umniejszam wyczynu Luisa, ale uwazam ze mial latwiej
Jakby nie patrzec futbol opiera sie na bramkach, a jak mozna zauwazyc nasze trio potrafi samo sobie wykreowac sytuacje i ja wykonczyc, natomiast Guardiola nie mial az tak dobrze w ataku, mysle ze Luczo ma troche latwiej niz mial Pep
Dobra, odkladajac na chwile lament e espanyol sie podklada i tego typu gadka, moze mi ktos powiedziec jak gra Real? Czy faktycznie graja jak ostanie ci*y czy jakos to wyglada? Pytam bo chce wiedziec jak Zidane uklada ich zespol
Mam wrazenie, ze wiekszosc z uzytkownikow tej strony to antyfani Realu zamiast kibicow Barcelony, bardziej was cieszy porazka(w tym przypadku jeszcze nie mozna o niczym takim mowic) rywala niz wygrana Barcelony... Troche dno
Na mnie sie rzucil kibic espanyolu w metrze, ale szybko Carabinieri zareagowali i go zabrali, jako ze jestem przyjezdny to lepiej sie nie wdawac w przepychanki bo mozna na tym zle wyjsc
Nie mozesz wkladac wszystkich do jednego wora... Jest tu bardzo duza grupa kibicow, prawdziwych kibicow, ktorzy patrza na wszystko obiektywnie. Oczywiscie sa tu sezonowcy i ludzie ktorzy o pilce nie maja zielonego pojecia, ale to raczej odsetek. Takze zluzuj porty i napij sie meliski :)
1
Veratti i Gumbau
0
iMovie
0
Nie ma za co.
0
A co, kupiles koszulke Realu po "10 la Decimie" i teraz chcesz naszyc herb Barcy ? xd
0
W Gdyni wszyscy mowia "jo", powiem Ci ze dlugo sie chamowalem zeby tego nie uzywac bo to troche wsiurskie, ale moja silna wola ze mna wygrala, taka jest silna
4
Niby w rozsypce, ale Enrique przychodzac mial w zespole Neymara, Messiego, Inieste, Busquetsa, Pique i moglbym dalej wymieniac, chlopaki graja juz ze soba szmat czasu, sa zgrani, a Guardiola musial to wszystko poskladac od zera. Bron boze nie umniejszam wyczynu Luisa, ale uwazam ze mial latwiej
0
Z tego tytulu masz nawet 4 polecenia, w przyrodzie nic nie ginie
0
Myslalem ze "jo" uzywamy tylko my na Pomorzu, kaszubi, ale widze ze w Poznaniu tez funkcjonuje :D
1
Jakby nie patrzec futbol opiera sie na bramkach, a jak mozna zauwazyc nasze trio potrafi samo sobie wykreowac sytuacje i ja wykonczyc, natomiast Guardiola nie mial az tak dobrze w ataku, mysle ze Luczo ma troche latwiej niz mial Pep
0
Tylko troche z innych powodow :)
2
Wez sie ogarnij... za takie teksty powinien byc ban
0
Potwierdzone info !
0
Dobra, odkladajac na chwile lament e espanyol sie podklada i tego typu gadka, moze mi ktos powiedziec jak gra Real? Czy faktycznie graja jak ostanie ci*y czy jakos to wyglada? Pytam bo chce wiedziec jak Zidane uklada ich zespol
1
No risk no fun.
0
Zle mnie zrozumiales, denerwuje mnie to, ze ludzie bardziej ciesza sie z porazki Realu niz z wygranej Barcelony
0
7 minuta, Cejudo ladnie
1
Mam wrazenie, ze wiekszosc z uzytkownikow tej strony to antyfani Realu zamiast kibicow Barcelony, bardziej was cieszy porazka(w tym przypadku jeszcze nie mozna o niczym takim mowic) rywala niz wygrana Barcelony... Troche dno
1
Co Ty pieprz*sz ? Ja na ticketmaster.es kupowalem na klasyk... A co do oficjalnej strony to sie nie wypowiadam bo nie wiem
2
Na kolejnego gena po ps3 i xbox 360 czekalismy 7 lat wiec smialo kupuj :)
0
Xplode z Olimpu jest spoko, troche zgage zostawia, ale dobre efekty. Teraz mam treca i tez godna polecenia, szczegonie cytrusowe smaki :D
0
Na mnie sie rzucil kibic espanyolu w metrze, ale szybko Carabinieri zareagowali i go zabrali, jako ze jestem przyjezdny to lepiej sie nie wdawac w przepychanki bo mozna na tym zle wyjsc
0
To nielegalne. Halo policja prosze przyjechac na fcbarca.com
1
Milczenie owiec bezapelacyjnie najlepsza czesc, ale Czerwony Smok tez dobry
0
Zrozumialem i masz poniekad racje :D
10
Nie mozesz wkladac wszystkich do jednego wora... Jest tu bardzo duza grupa kibicow, prawdziwych kibicow, ktorzy patrza na wszystko obiektywnie. Oczywiscie sa tu sezonowcy i ludzie ktorzy o pilce nie maja zielonego pojecia, ale to raczej odsetek. Takze zluzuj porty i napij sie meliski :)
1
Moze byc flightradar
4
Z calym szacunkiem dla osiagniec Zizou, ale geniusza i legendy bym z niego nie robil. To moje zdanie, nie musicie sie z nim zgadzac
0
Dokladnie, tez mi sie tak wydaje
0
Niby to tylko(i az) dwoch pilkarzy, a jaka roznica na lawce, daje nam to multum nowych mozliwosci, nie moge sie doczekac reszty sezonu
0
Nie pasuje Ci to nie wchodz i nie czytaj... Boze