1

Veratti i Gumbau

0

iMovie

0

Nie ma za co.

0

A co, kupiles koszulke Realu po "10 la Decimie" i teraz chcesz naszyc herb Barcy ? xd

0

W Gdyni wszyscy mowia "jo", powiem Ci ze dlugo sie chamowalem zeby tego nie uzywac bo to troche wsiurskie, ale moja silna wola ze mna wygrala, taka jest silna

4

Niby w rozsypce, ale Enrique przychodzac mial w zespole Neymara, Messiego, Inieste, Busquetsa, Pique i moglbym dalej wymieniac, chlopaki graja juz ze soba szmat czasu, sa zgrani, a Guardiola musial to wszystko poskladac od zera. Bron boze nie umniejszam wyczynu Luisa, ale uwazam ze mial latwiej

0

Z tego tytulu masz nawet 4 polecenia, w przyrodzie nic nie ginie

0

Myslalem ze "jo" uzywamy tylko my na Pomorzu, kaszubi, ale widze ze w Poznaniu tez funkcjonuje :D

1

Jakby nie patrzec futbol opiera sie na bramkach, a jak mozna zauwazyc nasze trio potrafi samo sobie wykreowac sytuacje i ja wykonczyc, natomiast Guardiola nie mial az tak dobrze w ataku, mysle ze Luczo ma troche latwiej niz mial Pep

0

Tylko troche z innych powodow :)

2

Wez sie ogarnij... za takie teksty powinien byc ban

0

Potwierdzone info !

0

Dobra, odkladajac na chwile lament e espanyol sie podklada i tego typu gadka, moze mi ktos powiedziec jak gra Real? Czy faktycznie graja jak ostanie ci*y czy jakos to wyglada? Pytam bo chce wiedziec jak Zidane uklada ich zespol

1

No risk no fun.

0

Zle mnie zrozumiales, denerwuje mnie to, ze ludzie bardziej ciesza sie z porazki Realu niz z wygranej Barcelony

0

7 minuta, Cejudo ladnie

1

Mam wrazenie, ze wiekszosc z uzytkownikow tej strony to antyfani Realu zamiast kibicow Barcelony, bardziej was cieszy porazka(w tym przypadku jeszcze nie mozna o niczym takim mowic) rywala niz wygrana Barcelony... Troche dno

1

Co Ty pieprz*sz ? Ja na ticketmaster.es kupowalem na klasyk... A co do oficjalnej strony to sie nie wypowiadam bo nie wiem

2

Na kolejnego gena po ps3 i xbox 360 czekalismy 7 lat wiec smialo kupuj :)

0

Xplode z Olimpu jest spoko, troche zgage zostawia, ale dobre efekty. Teraz mam treca i tez godna polecenia, szczegonie cytrusowe smaki :D

0

Na mnie sie rzucil kibic espanyolu w metrze, ale szybko Carabinieri zareagowali i go zabrali, jako ze jestem przyjezdny to lepiej sie nie wdawac w przepychanki bo mozna na tym zle wyjsc

0

To nielegalne. Halo policja prosze przyjechac na fcbarca.com

1

Milczenie owiec bezapelacyjnie najlepsza czesc, ale Czerwony Smok tez dobry

0

Zrozumialem i masz poniekad racje :D

10

Nie mozesz wkladac wszystkich do jednego wora... Jest tu bardzo duza grupa kibicow, prawdziwych kibicow, ktorzy patrza na wszystko obiektywnie. Oczywiscie sa tu sezonowcy i ludzie ktorzy o pilce nie maja zielonego pojecia, ale to raczej odsetek. Takze zluzuj porty i napij sie meliski :)

1

Moze byc flightradar

4

Z calym szacunkiem dla osiagniec Zizou, ale geniusza i legendy bym z niego nie robil. To moje zdanie, nie musicie sie z nim zgadzac

0

Dokladnie, tez mi sie tak wydaje

0

Niby to tylko(i az) dwoch pilkarzy, a jaka roznica na lawce, daje nam to multum nowych mozliwosci, nie moge sie doczekac reszty sezonu

0

Nie pasuje Ci to nie wchodz i nie czytaj... Boze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?