0

Nie latwiej poprostu sprawdzic ?

10

Iniesta slabo ? Neymar slabo ? Dobry z Ciebie analityk w takim razie :)

0

ZM dla Vermy, ostoja w defensywie i bramka na wage 3pkt

2

Co tam sie odpier*ala ?

0

Komentarz usunięty

0

Czy Ci Panowie maja jakies doswiadczenie czy to 1 mecz w karierze komentatorskiej?

0

Dzieki :)

0

Tak własnie, po jednym :)

4

Nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale jak Roberto na PO to jestem spokojny o prawa strone

0

Hhahahaha ok.

0

4. Arsenal.

0

Asysta Pedro.

0

The special 13... Haha zeby to Cristal Palace bylo na 2 miejscu a Chelsea na 13

0

Messi nie pojedzie(prawdopodobnie), Bravo nie pojedzie, czy moze w koncu nie dotknie nas wirus FIFA ? :o

0

Elevensportsnetwork.pl

5

Nic tak nie cieszy jak przegrana Realu, Chelsea i Bayernu :)

0

No to sciagnij z neta program hotspotshield

0

a czy ja napisalem ze pokazuje cos w tym meczu ? :D mowie tylko ze widac ze czuje sie lepiej, zobacz chociaz poprzedni mecz

0

Pedro mam wrazenie czuje sie w chelsea o niebo lepiej, chyba na dobre mu wyszedl ten transfer

0

Internet Explorer ?

0

w aplikacji nie da sie ogladac.

0

to odpal hotspotshield i zrobi ci vpn

1

Mozesz, wejdz przez strone eleven i musi dzialac

0

Z tym ze nasz GOSiR miesci chyba duzo mniej widzow, aczkolwiek sam w sobie jest bardzo ladny i jak siedzi sie w najnizszych rzedach mozesz dotknac trawy

0

Odpal Player.pl i powinno dzialac

0

Selfie jak selfie, o co chodzi ? Chyba nie o twarz... :)

0

Czemu wgl klub z Azji gra w LM... Chore

0

Wszystko tylko nie Astana i Maccabi, za daleko

0

Real chyba Liga Europy

0

Program wczoraj do dupy. O komentatorach wiadomo tyle, ze nic nie wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?