29 sierpnia 2015, 23:02
0
Nie latwiej poprostu sprawdzic ?
29 sierpnia 2015, 22:42
10
Iniesta slabo ? Neymar slabo ? Dobry z Ciebie analityk w takim razie :)
29 sierpnia 2015, 22:26
ZM dla Vermy, ostoja w defensywie i bramka na wage 3pkt
29 sierpnia 2015, 21:15
2
Co tam sie odpier*ala ?
29 sierpnia 2015, 21:13
Komentarz usunięty
29 sierpnia 2015, 20:36
Czy Ci Panowie maja jakies doswiadczenie czy to 1 mecz w karierze komentatorskiej?
29 sierpnia 2015, 19:45
Dzieki :)
29 sierpnia 2015, 19:43
Tak własnie, po jednym :)
29 sierpnia 2015, 19:35
4
Nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale jak Roberto na PO to jestem spokojny o prawa strone
29 sierpnia 2015, 18:31
Hhahahaha ok.
29 sierpnia 2015, 18:29
4. Arsenal.
29 sierpnia 2015, 17:55
Asysta Pedro.
29 sierpnia 2015, 17:52
The special 13... Haha zeby to Cristal Palace bylo na 2 miejscu a Chelsea na 13
29 sierpnia 2015, 17:47
Messi nie pojedzie(prawdopodobnie), Bravo nie pojedzie, czy moze w koncu nie dotknie nas wirus FIFA ? :o
29 sierpnia 2015, 17:44
Elevensportsnetwork.pl
29 sierpnia 2015, 17:43
5
Nic tak nie cieszy jak przegrana Realu, Chelsea i Bayernu :)
29 sierpnia 2015, 17:42
No to sciagnij z neta program hotspotshield
29 sierpnia 2015, 16:45
a czy ja napisalem ze pokazuje cos w tym meczu ? :D mowie tylko ze widac ze czuje sie lepiej, zobacz chociaz poprzedni mecz
29 sierpnia 2015, 16:39
Pedro mam wrazenie czuje sie w chelsea o niebo lepiej, chyba na dobre mu wyszedl ten transfer
29 sierpnia 2015, 16:38
Internet Explorer ?
w aplikacji nie da sie ogladac.
29 sierpnia 2015, 12:17
to odpal hotspotshield i zrobi ci vpn
29 sierpnia 2015, 09:45
1
Mozesz, wejdz przez strone eleven i musi dzialac
28 sierpnia 2015, 21:31
Z tym ze nasz GOSiR miesci chyba duzo mniej widzow, aczkolwiek sam w sobie jest bardzo ladny i jak siedzi sie w najnizszych rzedach mozesz dotknac trawy
28 sierpnia 2015, 21:15
Odpal Player.pl i powinno dzialac
28 sierpnia 2015, 10:10
Selfie jak selfie, o co chodzi ? Chyba nie o twarz... :)
27 sierpnia 2015, 20:31
Czemu wgl klub z Azji gra w LM... Chore
27 sierpnia 2015, 18:33
Wszystko tylko nie Astana i Maccabi, za daleko
27 sierpnia 2015, 18:23
Real chyba Liga Europy
27 sierpnia 2015, 11:04
Program wczoraj do dupy. O komentatorach wiadomo tyle, ze nic nie wiadomo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie latwiej poprostu sprawdzic ?
10
Iniesta slabo ? Neymar slabo ? Dobry z Ciebie analityk w takim razie :)
0
ZM dla Vermy, ostoja w defensywie i bramka na wage 3pkt
2
Co tam sie odpier*ala ?
0
Komentarz usunięty
0
Czy Ci Panowie maja jakies doswiadczenie czy to 1 mecz w karierze komentatorskiej?
0
Dzieki :)
0
Tak własnie, po jednym :)
4
Nie sadzilem ze to kiedys powiem, ale jak Roberto na PO to jestem spokojny o prawa strone
0
Hhahahaha ok.
0
4. Arsenal.
0
Asysta Pedro.
0
The special 13... Haha zeby to Cristal Palace bylo na 2 miejscu a Chelsea na 13
0
Messi nie pojedzie(prawdopodobnie), Bravo nie pojedzie, czy moze w koncu nie dotknie nas wirus FIFA ? :o
0
Elevensportsnetwork.pl
5
Nic tak nie cieszy jak przegrana Realu, Chelsea i Bayernu :)
0
No to sciagnij z neta program hotspotshield
0
a czy ja napisalem ze pokazuje cos w tym meczu ? :D mowie tylko ze widac ze czuje sie lepiej, zobacz chociaz poprzedni mecz
0
Pedro mam wrazenie czuje sie w chelsea o niebo lepiej, chyba na dobre mu wyszedl ten transfer
0
Internet Explorer ?
0
w aplikacji nie da sie ogladac.
0
to odpal hotspotshield i zrobi ci vpn
1
Mozesz, wejdz przez strone eleven i musi dzialac
0
Z tym ze nasz GOSiR miesci chyba duzo mniej widzow, aczkolwiek sam w sobie jest bardzo ladny i jak siedzi sie w najnizszych rzedach mozesz dotknac trawy
0
Odpal Player.pl i powinno dzialac
0
Selfie jak selfie, o co chodzi ? Chyba nie o twarz... :)
0
Czemu wgl klub z Azji gra w LM... Chore
0
Wszystko tylko nie Astana i Maccabi, za daleko
0
Real chyba Liga Europy
0
Program wczoraj do dupy. O komentatorach wiadomo tyle, ze nic nie wiadomo