czy wy wszyscy naprawde nie widzicie, że go tylko nakręcacie, im wiecej odpowiedzi tym wieksza satysfakcja.. nie tykajcie gow*a bo zacznie smierdziec :)
Za tych ludzi sie nie wypowiadam, ja sam osobiscie tego nie robie i nie popieram. Ale wku***a mnie tak duze zainteresowania ta strona przez "kibicow" Realu
boże dzieciaczku idź spać bo tylko niepotrzebnie spamujesz. 1. Nikogo w ten sposob nie zdenerwujesz 2. Tracisz czas 3. Rozumiem brak kolegów, ale wylewanie swojej frustracji w internecie nic Ci nie da. Pozdrawiam
To nie jest kółko wzajemnej adoracji fanów Realu tylko strona Barcy, wiec jakos nie dziwi mnie krytyka w strone klubu z madrytu. Polecam realmadryt.pl czy inny badziew, tam sie odnajdziesz
jak juz napisalem wyzej, zastanawia mnie czemu oni nie siedza na swojej stronie tylko u nas.. dla mnie oczywistym jest, że ta jest lepsza ale dla nich ? dziwne
Tak mnie zastanawia, po co kibic Realu(bo wszystko wskazuje na to, że nim jesteś) rejestruje sie na stronie poświęconej BARCELONIE ? Rozumiem wejsc poczytac newsy itd, ale po co sie rejestrowac i komentowac, tylko spamujesz i denerwujesz innych swoja obecnościa :) chyba, że tylko ja na to uwage zwróciłem i mnie to denerwuje to sory
Ja sie obawiam tylko, że Bravo to niewypał. Nie mówie o jego umiejetnosciach bramkarskich tylko o tym, że nie koniecznie bedzie on w stanie pogodzic sie z rola rezerwowego, a wg mnie to Marc bedzie pierwszym wyborem. Coż zobaczymy co przyniesie czas.
Przede wszystkim to ludzie chca tych transferów bo co ? bo chca móc sie chwalic przed kolegami z piaskownicy ze ich najukochanszy klub ktoremu kibicuja od kilu miesiecy bo taka moda ma lepszych grajków niz ich kluby? czy moze zeby podniesc staty w fifie ? to trener i zarzad podejmuja decyzje o nowych pilkarzach i mysle ze wiedza co robia
1. W porownaniu z 40 mln za Cuadrado to 6 mln to drobne
2. Gdyby nie mistrzostwa świata to polowa wiedziałaby o Cuadrado tyle co o Douglasie
3. Krytycy zawsze sie znajda, istnieje mozliwosc ze idealnie sie wpasuje w styl Barcelony o czym sie nie przekonamy dopóki nie ZOBACZYMY GO W AKCJI. Boże co za ludzie
Mowimy o tej połowie która jak gdzies nizej wspomniałem powinna kibicowac Realowi z pragnieniem wydawania 300 mln w jednym oknie na wzmocnienia ktore do niczego sie nie przydadza ?
bawi mnie podejscie niektórych ludzi na tej stronie... Przychodzi to przychodzi, najwyrazniej ktos chce aby byl graczem Barcelony z takich czy innych powodow, ale po co płakac w komentarzach, że przeciez on jest słaby, mógl przyjsc Cuadrado... Najwyrazniej nie mogl przyjsc i pogodzcie sie z tym zamiast wylewac swoja frustracje w komentarzach które i tak nic nie dadzą. Jak kosztuje 6 mln to już jest słaby ? Czy ktoś zmontował na yt film po którym wnioskujecie ze jest słaby ? Ciezko mi to zrozumiec, przyjdzie, pogra i wtedy mozna go oceniac. Niektórym polecam zmienic klub z takim podejściem :)
0
czy wy wszyscy naprawde nie widzicie, że go tylko nakręcacie, im wiecej odpowiedzi tym wieksza satysfakcja.. nie tykajcie gow*a bo zacznie smierdziec :)
0
Za tych ludzi sie nie wypowiadam, ja sam osobiscie tego nie robie i nie popieram. Ale wku***a mnie tak duze zainteresowania ta strona przez "kibicow" Realu
1
boże dzieciaczku idź spać bo tylko niepotrzebnie spamujesz. 1. Nikogo w ten sposob nie zdenerwujesz 2. Tracisz czas 3. Rozumiem brak kolegów, ale wylewanie swojej frustracji w internecie nic Ci nie da. Pozdrawiam
0
A nie możecie isc na jakas strone Realu. dosc to frustrujace ze nam obciazacie serwer ;/
0
To nie jest kółko wzajemnej adoracji fanów Realu tylko strona Barcy, wiec jakos nie dziwi mnie krytyka w strone klubu z madrytu. Polecam realmadryt.pl czy inny badziew, tam sie odnajdziesz
2
a Ronaldo dalej skrzydłowy
0
w ich wypadku podejrzewam wiek max 12 lat i dostęp do internetu od niedawna
0
jak juz napisalem wyzej, zastanawia mnie czemu oni nie siedza na swojej stronie tylko u nas.. dla mnie oczywistym jest, że ta jest lepsza ale dla nich ? dziwne
0
Tak mnie zastanawia, po co kibic Realu(bo wszystko wskazuje na to, że nim jesteś) rejestruje sie na stronie poświęconej BARCELONIE ? Rozumiem wejsc poczytac newsy itd, ale po co sie rejestrowac i komentowac, tylko spamujesz i denerwujesz innych swoja obecnościa :) chyba, że tylko ja na to uwage zwróciłem i mnie to denerwuje to sory
1
Typowe, jak nie ma to jęczą, jak sie pojawi to "zbędne"... ja pie***le
0
Szczerze to nie wiem czy nie powinien odpowiadac tak samo jak Suarez, ale znajac zycie to ujdzie na sucho
0
w sumie racja
1
Tak i Cristiano Ronaldo
0
Ja sie obawiam tylko, że Bravo to niewypał. Nie mówie o jego umiejetnosciach bramkarskich tylko o tym, że nie koniecznie bedzie on w stanie pogodzic sie z rola rezerwowego, a wg mnie to Marc bedzie pierwszym wyborem. Coż zobaczymy co przyniesie czas.
0
moze i pisali, ale w tym momencie 90% użytkowników pragnie jego transferu mimo, że wiedzą o nim tylko tyle ze ma na nazwisko Cuadrado
0
"Ale to nie sa moje przemyślenia tylko innych. Jabciesze sie z każdego piłkarza który przychodzi do Barcy" umiesz czytac ? :D
0
Przede wszystkim to ludzie chca tych transferów bo co ? bo chca móc sie chwalic przed kolegami z piaskownicy ze ich najukochanszy klub ktoremu kibicuja od kilu miesiecy bo taka moda ma lepszych grajków niz ich kluby? czy moze zeby podniesc staty w fifie ? to trener i zarzad podejmuja decyzje o nowych pilkarzach i mysle ze wiedza co robia
3
1. W porownaniu z 40 mln za Cuadrado to 6 mln to drobne
2. Gdyby nie mistrzostwa świata to polowa wiedziałaby o Cuadrado tyle co o Douglasie
3. Krytycy zawsze sie znajda, istnieje mozliwosc ze idealnie sie wpasuje w styl Barcelony o czym sie nie przekonamy dopóki nie ZOBACZYMY GO W AKCJI. Boże co za ludzie
0
Mowimy o tej połowie która jak gdzies nizej wspomniałem powinna kibicowac Realowi z pragnieniem wydawania 300 mln w jednym oknie na wzmocnienia ktore do niczego sie nie przydadza ?
2
nigdy nie dogodzisz, a jak transferow nie bylo to byl placz ze klub sie nie wzmacnia
1
bawi mnie podejscie niektórych ludzi na tej stronie... Przychodzi to przychodzi, najwyrazniej ktos chce aby byl graczem Barcelony z takich czy innych powodow, ale po co płakac w komentarzach, że przeciez on jest słaby, mógl przyjsc Cuadrado... Najwyrazniej nie mogl przyjsc i pogodzcie sie z tym zamiast wylewac swoja frustracje w komentarzach które i tak nic nie dadzą. Jak kosztuje 6 mln to już jest słaby ? Czy ktoś zmontował na yt film po którym wnioskujecie ze jest słaby ? Ciezko mi to zrozumiec, przyjdzie, pogra i wtedy mozna go oceniac. Niektórym polecam zmienic klub z takim podejściem :)
2
kogoś jeszcze denerwują te grajki z trąbkami w tle ??
0
myślalem ze tylko ja to robie, beka z dzieci
0
z głowy z metra
0
brawo chlopaki !! ladny odbior rakiticia
0
Ból dupy ?
0
zmieniajac temat, kto stał dzis na bramce ?
0
jak możesz pisać o książce skoro ewidentnie sam nigdy żadnej nie przeczytałeś :))
0
Bo zawsze fajnie jak mozna sie przyj**ac
0
No ja nie wiem co tu jest komedia, ogarnij