0

czy wy wszyscy naprawde nie widzicie, że go tylko nakręcacie, im wiecej odpowiedzi tym wieksza satysfakcja.. nie tykajcie gow*a bo zacznie smierdziec :)

0

Za tych ludzi sie nie wypowiadam, ja sam osobiscie tego nie robie i nie popieram. Ale wku***a mnie tak duze zainteresowania ta strona przez "kibicow" Realu

1

boże dzieciaczku idź spać bo tylko niepotrzebnie spamujesz. 1. Nikogo w ten sposob nie zdenerwujesz 2. Tracisz czas 3. Rozumiem brak kolegów, ale wylewanie swojej frustracji w internecie nic Ci nie da. Pozdrawiam

0

A nie możecie isc na jakas strone Realu. dosc to frustrujace ze nam obciazacie serwer ;/

0

To nie jest kółko wzajemnej adoracji fanów Realu tylko strona Barcy, wiec jakos nie dziwi mnie krytyka w strone klubu z madrytu. Polecam realmadryt.pl czy inny badziew, tam sie odnajdziesz

2

a Ronaldo dalej skrzydłowy

0

w ich wypadku podejrzewam wiek max 12 lat i dostęp do internetu od niedawna

0

jak juz napisalem wyzej, zastanawia mnie czemu oni nie siedza na swojej stronie tylko u nas.. dla mnie oczywistym jest, że ta jest lepsza ale dla nich ? dziwne

0

Tak mnie zastanawia, po co kibic Realu(bo wszystko wskazuje na to, że nim jesteś) rejestruje sie na stronie poświęconej BARCELONIE ? Rozumiem wejsc poczytac newsy itd, ale po co sie rejestrowac i komentowac, tylko spamujesz i denerwujesz innych swoja obecnościa :) chyba, że tylko ja na to uwage zwróciłem i mnie to denerwuje to sory

1

Typowe, jak nie ma to jęczą, jak sie pojawi to "zbędne"... ja pie***le

0

Szczerze to nie wiem czy nie powinien odpowiadac tak samo jak Suarez, ale znajac zycie to ujdzie na sucho

0

w sumie racja

1

Tak i Cristiano Ronaldo

0

Ja sie obawiam tylko, że Bravo to niewypał. Nie mówie o jego umiejetnosciach bramkarskich tylko o tym, że nie koniecznie bedzie on w stanie pogodzic sie z rola rezerwowego, a wg mnie to Marc bedzie pierwszym wyborem. Coż zobaczymy co przyniesie czas.

0

moze i pisali, ale w tym momencie 90% użytkowników pragnie jego transferu mimo, że wiedzą o nim tylko tyle ze ma na nazwisko Cuadrado

0

"Ale to nie sa moje przemyślenia tylko innych. Jabciesze sie z każdego piłkarza który przychodzi do Barcy" umiesz czytac ? :D

0

Przede wszystkim to ludzie chca tych transferów bo co ? bo chca móc sie chwalic przed kolegami z piaskownicy ze ich najukochanszy klub ktoremu kibicuja od kilu miesiecy bo taka moda ma lepszych grajków niz ich kluby? czy moze zeby podniesc staty w fifie ? to trener i zarzad podejmuja decyzje o nowych pilkarzach i mysle ze wiedza co robia

3

1. W porownaniu z 40 mln za Cuadrado to 6 mln to drobne
2. Gdyby nie mistrzostwa świata to polowa wiedziałaby o Cuadrado tyle co o Douglasie
3. Krytycy zawsze sie znajda, istnieje mozliwosc ze idealnie sie wpasuje w styl Barcelony o czym sie nie przekonamy dopóki nie ZOBACZYMY GO W AKCJI. Boże co za ludzie

0

Mowimy o tej połowie która jak gdzies nizej wspomniałem powinna kibicowac Realowi z pragnieniem wydawania 300 mln w jednym oknie na wzmocnienia ktore do niczego sie nie przydadza ?

2

nigdy nie dogodzisz, a jak transferow nie bylo to byl placz ze klub sie nie wzmacnia

1

bawi mnie podejscie niektórych ludzi na tej stronie... Przychodzi to przychodzi, najwyrazniej ktos chce aby byl graczem Barcelony z takich czy innych powodow, ale po co płakac w komentarzach, że przeciez on jest słaby, mógl przyjsc Cuadrado... Najwyrazniej nie mogl przyjsc i pogodzcie sie z tym zamiast wylewac swoja frustracje w komentarzach które i tak nic nie dadzą. Jak kosztuje 6 mln to już jest słaby ? Czy ktoś zmontował na yt film po którym wnioskujecie ze jest słaby ? Ciezko mi to zrozumiec, przyjdzie, pogra i wtedy mozna go oceniac. Niektórym polecam zmienic klub z takim podejściem :)

2

kogoś jeszcze denerwują te grajki z trąbkami w tle ??

0

myślalem ze tylko ja to robie, beka z dzieci

0

z głowy z metra

0

brawo chlopaki !! ladny odbior rakiticia

0

Ból dupy ?

0

zmieniajac temat, kto stał dzis na bramce ?

0

jak możesz pisać o książce skoro ewidentnie sam nigdy żadnej nie przeczytałeś :))

0

Bo zawsze fajnie jak mozna sie przyj**ac

0

No ja nie wiem co tu jest komedia, ogarnij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?