1

no to nie ze mna w takim razie dyskutuj bo ja sie do Messiego nie slinie. Mowie tylko ze wg mnie Ronaldo jest burakiem. Mam do tego pelne prawo, w zaden sposob mnie nie przekonasz ze jest inaczej i tyle. A to jaki jest Messi to ja dobrze wiem, ale nie o nim jest ta rozmowa.

1

no generalnie to tak

0

goleady nie bylo, ale asysty owszem, dla mnie bez roznicy czy asystuje czy strzela, bramka to bramka. A jak tak czytam komentarze tutaj to dla niektorych wazniejsza jest rywalizacja Messi-Ronaldo niz Barcelona w La Liga...

0

no jak sie tak troche zastanowilem nad tym co napisalem to wiecej nie bede ;)

0

juz napisalem wyzej, wg mnie to co wtedy zrobil Messi to dno, ale nie mozna ich wgl porownywac

0

nie ma to jak wyczuc sarkazm ;)

0

jakby miala byc powtorka to juz powinno byc 2;2, watpie ze Levante jest w stanie strzelic 4 bramki tymbardziej w jednej polowie

0

moze i messi ma swoje wybryki, bo rozumiem ze do niego pijesz, ale sam w sobie jest o niebo skromniejszym czlowiekiem, przynajmniej takiego my go znamy z gazet, telewizji itd

0

osmieszasz sie. ja mam prawo do swojej opinii o tym czlowieku. wg mnie nie zasluzyl na szacunek jako czlowiek, jako pilkarz owszem, ale ma nierowno w glowie i wszyscy dobrze to wiedza

0

moze i po meczu, ale przypominam ze Sociedad tez przegrywal 2:0 ;]

1

i kto to mowi...

11

generalnie to proponuje zachowac ostroznosc z takimi komentarzami. Jestem calym sercem za Barca, ale Real nie jest az tak slaby jak wiekszosci sie wydaje. Mecz bedzie zaciety i zadecyduja detale, jak zawsze

0

za bycie napuszona gwiazdeczka? prosze Cie...

1

czytajac komentarze tutaj mozna odniesc wrazenie, ze 2/3 komentujacych ma nie wiecej niz 12 lat i mimo ogromych checi to nie da sie tego czytac. nie mowie o tobie, ale zobaczylem ze ktos na cos narzeka to sie podlaczylem :D

1

a nie 5 przypadkiem ?

0

sory, faktycznie, byl jeden nietrafiony

0

a ile mielismy karnych w tym sezonie ? o ile mi cos nie umknelo to ANI JEDNEGO

1

Ja widze ze jak gra Real to na naszej stronie sama smietanka sie zbiera.

0

Patrzac na Twoj wiek wcale nie dziwi mnie brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Ba, nawet nie zdziwi mnie brak umiejetnosci czytania.

0

beczka co ? tak samo jak smieszne dzieciaczki na rm.pl majace sie za kibicow Barcelony bawia mnie "kibice" realu. Pozdro

2

Boże jak oni(komentatorzy) sie nad ta łajzą spu**czaja ... nie czaje fenomenu. mrperfect to chyba wlasnie z Twojej strony bol dupy skoro tu siedzisz i czytasz nasze komentarze :)

0

Ja 5 min i jestem pod autorem czyli na szarym koncu takze istnieje szansa ze jestes gdzies na drugiej stronie, ale napewno nie na okladce :D chociaz kto wie

0

No ja to zrobilem sposobem, szukalem "pionowymi liniami" az w koncu znalazlem :D

0

Wyslalem jakies 5 min po ogloszeniu akcji :D

0

jezu mam wrażenie, że liga nie trwa juz jakis miesiac, w koncu meczyk przed telewizorem :)

0

tak poza tematem, można już szukac w książce swojego imienia i nazwiska :D ha udało mi sie trafic na okladke !

0

jakby nie patrzec to giganty maja trudna drabinke, ale za to szybko odpadnie ktoras z druzyn z Madrytu :) a my w finale z Athleticiem, bedzie powtórka ^^

2

6

2

Bo jest to poniekad zgodne z ich filozofia gry, nie powinno to nikogo dziwic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?