no to nie ze mna w takim razie dyskutuj bo ja sie do Messiego nie slinie. Mowie tylko ze wg mnie Ronaldo jest burakiem. Mam do tego pelne prawo, w zaden sposob mnie nie przekonasz ze jest inaczej i tyle. A to jaki jest Messi to ja dobrze wiem, ale nie o nim jest ta rozmowa.
goleady nie bylo, ale asysty owszem, dla mnie bez roznicy czy asystuje czy strzela, bramka to bramka. A jak tak czytam komentarze tutaj to dla niektorych wazniejsza jest rywalizacja Messi-Ronaldo niz Barcelona w La Liga...
moze i messi ma swoje wybryki, bo rozumiem ze do niego pijesz, ale sam w sobie jest o niebo skromniejszym czlowiekiem, przynajmniej takiego my go znamy z gazet, telewizji itd
osmieszasz sie. ja mam prawo do swojej opinii o tym czlowieku. wg mnie nie zasluzyl na szacunek jako czlowiek, jako pilkarz owszem, ale ma nierowno w glowie i wszyscy dobrze to wiedza
generalnie to proponuje zachowac ostroznosc z takimi komentarzami. Jestem calym sercem za Barca, ale Real nie jest az tak slaby jak wiekszosci sie wydaje. Mecz bedzie zaciety i zadecyduja detale, jak zawsze
czytajac komentarze tutaj mozna odniesc wrazenie, ze 2/3 komentujacych ma nie wiecej niz 12 lat i mimo ogromych checi to nie da sie tego czytac. nie mowie o tobie, ale zobaczylem ze ktos na cos narzeka to sie podlaczylem :D
Boże jak oni(komentatorzy) sie nad ta łajzą spu**czaja ... nie czaje fenomenu. mrperfect to chyba wlasnie z Twojej strony bol dupy skoro tu siedzisz i czytasz nasze komentarze :)
Ja 5 min i jestem pod autorem czyli na szarym koncu takze istnieje szansa ze jestes gdzies na drugiej stronie, ale napewno nie na okladce :D chociaz kto wie
jakby nie patrzec to giganty maja trudna drabinke, ale za to szybko odpadnie ktoras z druzyn z Madrytu :) a my w finale z Athleticiem, bedzie powtórka ^^
1
no to nie ze mna w takim razie dyskutuj bo ja sie do Messiego nie slinie. Mowie tylko ze wg mnie Ronaldo jest burakiem. Mam do tego pelne prawo, w zaden sposob mnie nie przekonasz ze jest inaczej i tyle. A to jaki jest Messi to ja dobrze wiem, ale nie o nim jest ta rozmowa.
1
no generalnie to tak
0
goleady nie bylo, ale asysty owszem, dla mnie bez roznicy czy asystuje czy strzela, bramka to bramka. A jak tak czytam komentarze tutaj to dla niektorych wazniejsza jest rywalizacja Messi-Ronaldo niz Barcelona w La Liga...
0
no jak sie tak troche zastanowilem nad tym co napisalem to wiecej nie bede ;)
0
juz napisalem wyzej, wg mnie to co wtedy zrobil Messi to dno, ale nie mozna ich wgl porownywac
0
nie ma to jak wyczuc sarkazm ;)
0
jakby miala byc powtorka to juz powinno byc 2;2, watpie ze Levante jest w stanie strzelic 4 bramki tymbardziej w jednej polowie
0
moze i messi ma swoje wybryki, bo rozumiem ze do niego pijesz, ale sam w sobie jest o niebo skromniejszym czlowiekiem, przynajmniej takiego my go znamy z gazet, telewizji itd
0
osmieszasz sie. ja mam prawo do swojej opinii o tym czlowieku. wg mnie nie zasluzyl na szacunek jako czlowiek, jako pilkarz owszem, ale ma nierowno w glowie i wszyscy dobrze to wiedza
0
moze i po meczu, ale przypominam ze Sociedad tez przegrywal 2:0 ;]
1
i kto to mowi...
11
generalnie to proponuje zachowac ostroznosc z takimi komentarzami. Jestem calym sercem za Barca, ale Real nie jest az tak slaby jak wiekszosci sie wydaje. Mecz bedzie zaciety i zadecyduja detale, jak zawsze
0
za bycie napuszona gwiazdeczka? prosze Cie...
1
czytajac komentarze tutaj mozna odniesc wrazenie, ze 2/3 komentujacych ma nie wiecej niz 12 lat i mimo ogromych checi to nie da sie tego czytac. nie mowie o tobie, ale zobaczylem ze ktos na cos narzeka to sie podlaczylem :D
1
a nie 5 przypadkiem ?
0
sory, faktycznie, byl jeden nietrafiony
0
a ile mielismy karnych w tym sezonie ? o ile mi cos nie umknelo to ANI JEDNEGO
1
Ja widze ze jak gra Real to na naszej stronie sama smietanka sie zbiera.
0
Patrzac na Twoj wiek wcale nie dziwi mnie brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Ba, nawet nie zdziwi mnie brak umiejetnosci czytania.
0
beczka co ? tak samo jak smieszne dzieciaczki na rm.pl majace sie za kibicow Barcelony bawia mnie "kibice" realu. Pozdro
2
Boże jak oni(komentatorzy) sie nad ta łajzą spu**czaja ... nie czaje fenomenu. mrperfect to chyba wlasnie z Twojej strony bol dupy skoro tu siedzisz i czytasz nasze komentarze :)
0
Ja 5 min i jestem pod autorem czyli na szarym koncu takze istnieje szansa ze jestes gdzies na drugiej stronie, ale napewno nie na okladce :D chociaz kto wie
0
No ja to zrobilem sposobem, szukalem "pionowymi liniami" az w koncu znalazlem :D
0
Wyslalem jakies 5 min po ogloszeniu akcji :D
0
jezu mam wrażenie, że liga nie trwa juz jakis miesiac, w koncu meczyk przed telewizorem :)
0
tak poza tematem, można już szukac w książce swojego imienia i nazwiska :D ha udało mi sie trafic na okladke !
0
jakby nie patrzec to giganty maja trudna drabinke, ale za to szybko odpadnie ktoras z druzyn z Madrytu :) a my w finale z Athleticiem, bedzie powtórka ^^
2
6
2
Bo jest to poniekad zgodne z ich filozofia gry, nie powinno to nikogo dziwic