0

On nie jest w tle tylko na pierwszym planie :D

5

Hhahahaha beka z Ciebie

0

Pique za to przeprosil, zrodla nie podam bo nie pamietam, ale gdzies mi sie to przewinelo. Z reszta zobaczymy, byc moze to sciema

0

Teraz jeszcze klub powinien go ukarac, cos takiego nie moze byc tolerowane

0

Bedzie beka jak wystawia Navasa

0

Kazdy gra lepiej ^^

0

Dopoki te stare pierniki siedza na stolkach w FIFA to wszystko bedzie wygladac jak to sedziowanie

0

troche bol d*py

0

Podanie "stadiony swiata", samą akcja Iniesta by sie nie powstydzil, mysle ze sam Mila jest w szkou ze tak mu pyklo

1

Nikogo to nie obchodzi, idz stad

2

Mila do Barcelony

1

To jest jak jazda na rowerze, tego sie nie zapomina. Jak juz wielu pisalo cos co powinno byc nowym motto klubu "Lepszy Suarez po 4 miesiacach przerwy niz Pedro w kazdym meczu"

0

Byleby mu nie odje*alo. Patrzac na czysto sportowe aspekty to najlepszy transfer od czasu Henry'ego, natomiast boje sie o temperament. Zobaczymy co pokaze czas :)

0

Ja tak na to nie patrze, moze nie jest slaby, ale to co zaprezentowal w tym wlasnie meczu dowodzi tylko, ze aktualnie nie nadaje sie na gre z lepszymi rywalami. Owszem zanotowal kilka odbiorow, ale w ataku tragedia, gral asekuracyjnie i nie dawal nic, kompletnie nic

0

Jakby nie patrzec to nawet w nienajlepszej formie wnosi sporo do zespolu. Jest troche pi**owaty, ale pilkarz z niego niezly. Teraz gra dosc solidnie i wydaje mi sie, ze powinni przedluzyc z nim kontrakt bo bedzie slabo z samym Montoya w przyszlym roku. Z poczatku mowilem co innego, ale po jednym meczu ktory zagral Douglas rewelacji mu nie wroze... Pogra co najwyzej ze sredniakami w CdR. Ehh szkoda, ze zarzad czasem tak haniebnie zaniedbuje swoje obowiazki i praktycznie zostawia zespol i trenera na lodzie z takim zestawieniem na prawej obronie... Ale na szczescie jeszcze sporo czasu do kolejnego sezonu i moze ktos przejzy na oczy.

0

Niestety, kazdego gracza czas kiedys przemija, Pedro sie skonczyl i nalezy cos z tym zrobic. Choc nie nalezy zapominac ile waznych bramek trafil i jak sie zasluzyl. szkoda chlopaka

1

Ale wlasnie o to chodzi, wszyscy wiedza w tym i w tym przypadku jak bylo oficjalnie, ale w sprawie neymara toczone jest postepowanie mimo ze zostaly przedstawione wszystkie dokumenty. paranoja

2

No nie dadza spokoju. Jak dla mnie ta cala afera jest chora na max. Czy Real byl w ten sposob rozliczany za ronaldo jamesa i bale'a ? Nie bo czemu florek mialby donosic sam na siebie :)

0

No tez to tak zrozumialem, wiec nie wiem z czym maja problem

1

Tam jest napisane "aby tutaj prowadzic interesy, pracujac rowniez dla klubu" wiec ja to rozumiem tak, ze skoro jest managerem Neymara to w jakis sposob tez pracuje na wizerunek klubu. Pozyskuje dla Neymara sponsorow i w jakims, chocby najmniejszym stopniu wiaze sie to z Barcelona. Moze sie myle ale wydaje sie to dosc logoczne

0

Glownie w weekendy, ale lubi tez w srody... Co to za durne pytanie

0

Co ja takiego niby napisalem, ze komentarz usuniety :ooo nie badzmy smieszni

1

0

Obawiam sie, że Suarez nie wyjdzie w podstawowym skladzie na ten mecz, ale co ja tam wiem

0

ta, panoszy sie

0

jak Ci przescieradlo mowi ze 2 to 2, nie kloc sie ;]

0

dobra, jeb** tą konwersacje, powodzenia w zyciu :)

0

a co ma piernik do wiatraka ?

0

doswiadczenie nauczylo, ze niewykorzystane sytuacje sie mszcza a sedziowie realowi i tak karnego dadza

0

owszem nie ma nic takiego napisane, ale dla kogos choc troche inteligentnego powinno byc to oczywiste.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?