To jest jak jazda na rowerze, tego sie nie zapomina. Jak juz wielu pisalo cos co powinno byc nowym motto klubu "Lepszy Suarez po 4 miesiacach przerwy niz Pedro w kazdym meczu"
Byleby mu nie odje*alo. Patrzac na czysto sportowe aspekty to najlepszy transfer od czasu Henry'ego, natomiast boje sie o temperament. Zobaczymy co pokaze czas :)
Ja tak na to nie patrze, moze nie jest slaby, ale to co zaprezentowal w tym wlasnie meczu dowodzi tylko, ze aktualnie nie nadaje sie na gre z lepszymi rywalami. Owszem zanotowal kilka odbiorow, ale w ataku tragedia, gral asekuracyjnie i nie dawal nic, kompletnie nic
Jakby nie patrzec to nawet w nienajlepszej formie wnosi sporo do zespolu. Jest troche pi**owaty, ale pilkarz z niego niezly. Teraz gra dosc solidnie i wydaje mi sie, ze powinni przedluzyc z nim kontrakt bo bedzie slabo z samym Montoya w przyszlym roku. Z poczatku mowilem co innego, ale po jednym meczu ktory zagral Douglas rewelacji mu nie wroze... Pogra co najwyzej ze sredniakami w CdR. Ehh szkoda, ze zarzad czasem tak haniebnie zaniedbuje swoje obowiazki i praktycznie zostawia zespol i trenera na lodzie z takim zestawieniem na prawej obronie... Ale na szczescie jeszcze sporo czasu do kolejnego sezonu i moze ktos przejzy na oczy.
Niestety, kazdego gracza czas kiedys przemija, Pedro sie skonczyl i nalezy cos z tym zrobic. Choc nie nalezy zapominac ile waznych bramek trafil i jak sie zasluzyl. szkoda chlopaka
Ale wlasnie o to chodzi, wszyscy wiedza w tym i w tym przypadku jak bylo oficjalnie, ale w sprawie neymara toczone jest postepowanie mimo ze zostaly przedstawione wszystkie dokumenty. paranoja
No nie dadza spokoju. Jak dla mnie ta cala afera jest chora na max. Czy Real byl w ten sposob rozliczany za ronaldo jamesa i bale'a ? Nie bo czemu florek mialby donosic sam na siebie :)
Tam jest napisane "aby tutaj prowadzic interesy, pracujac rowniez dla klubu" wiec ja to rozumiem tak, ze skoro jest managerem Neymara to w jakis sposob tez pracuje na wizerunek klubu. Pozyskuje dla Neymara sponsorow i w jakims, chocby najmniejszym stopniu wiaze sie to z Barcelona. Moze sie myle ale wydaje sie to dosc logoczne
0
On nie jest w tle tylko na pierwszym planie :D
5
Hhahahaha beka z Ciebie
0
Pique za to przeprosil, zrodla nie podam bo nie pamietam, ale gdzies mi sie to przewinelo. Z reszta zobaczymy, byc moze to sciema
0
Teraz jeszcze klub powinien go ukarac, cos takiego nie moze byc tolerowane
0
Bedzie beka jak wystawia Navasa
0
Kazdy gra lepiej ^^
0
Dopoki te stare pierniki siedza na stolkach w FIFA to wszystko bedzie wygladac jak to sedziowanie
0
troche bol d*py
0
Podanie "stadiony swiata", samą akcja Iniesta by sie nie powstydzil, mysle ze sam Mila jest w szkou ze tak mu pyklo
1
Nikogo to nie obchodzi, idz stad
2
Mila do Barcelony
1
To jest jak jazda na rowerze, tego sie nie zapomina. Jak juz wielu pisalo cos co powinno byc nowym motto klubu "Lepszy Suarez po 4 miesiacach przerwy niz Pedro w kazdym meczu"
0
Byleby mu nie odje*alo. Patrzac na czysto sportowe aspekty to najlepszy transfer od czasu Henry'ego, natomiast boje sie o temperament. Zobaczymy co pokaze czas :)
0
Ja tak na to nie patrze, moze nie jest slaby, ale to co zaprezentowal w tym wlasnie meczu dowodzi tylko, ze aktualnie nie nadaje sie na gre z lepszymi rywalami. Owszem zanotowal kilka odbiorow, ale w ataku tragedia, gral asekuracyjnie i nie dawal nic, kompletnie nic
0
Jakby nie patrzec to nawet w nienajlepszej formie wnosi sporo do zespolu. Jest troche pi**owaty, ale pilkarz z niego niezly. Teraz gra dosc solidnie i wydaje mi sie, ze powinni przedluzyc z nim kontrakt bo bedzie slabo z samym Montoya w przyszlym roku. Z poczatku mowilem co innego, ale po jednym meczu ktory zagral Douglas rewelacji mu nie wroze... Pogra co najwyzej ze sredniakami w CdR. Ehh szkoda, ze zarzad czasem tak haniebnie zaniedbuje swoje obowiazki i praktycznie zostawia zespol i trenera na lodzie z takim zestawieniem na prawej obronie... Ale na szczescie jeszcze sporo czasu do kolejnego sezonu i moze ktos przejzy na oczy.
0
Niestety, kazdego gracza czas kiedys przemija, Pedro sie skonczyl i nalezy cos z tym zrobic. Choc nie nalezy zapominac ile waznych bramek trafil i jak sie zasluzyl. szkoda chlopaka
1
Ale wlasnie o to chodzi, wszyscy wiedza w tym i w tym przypadku jak bylo oficjalnie, ale w sprawie neymara toczone jest postepowanie mimo ze zostaly przedstawione wszystkie dokumenty. paranoja
2
No nie dadza spokoju. Jak dla mnie ta cala afera jest chora na max. Czy Real byl w ten sposob rozliczany za ronaldo jamesa i bale'a ? Nie bo czemu florek mialby donosic sam na siebie :)
0
No tez to tak zrozumialem, wiec nie wiem z czym maja problem
1
Tam jest napisane "aby tutaj prowadzic interesy, pracujac rowniez dla klubu" wiec ja to rozumiem tak, ze skoro jest managerem Neymara to w jakis sposob tez pracuje na wizerunek klubu. Pozyskuje dla Neymara sponsorow i w jakims, chocby najmniejszym stopniu wiaze sie to z Barcelona. Moze sie myle ale wydaje sie to dosc logoczne
0
Glownie w weekendy, ale lubi tez w srody... Co to za durne pytanie
0
Co ja takiego niby napisalem, ze komentarz usuniety :ooo nie badzmy smieszni
1
0
Obawiam sie, że Suarez nie wyjdzie w podstawowym skladzie na ten mecz, ale co ja tam wiem
0
ta, panoszy sie
0
jak Ci przescieradlo mowi ze 2 to 2, nie kloc sie ;]
0
dobra, jeb** tą konwersacje, powodzenia w zyciu :)
0
a co ma piernik do wiatraka ?
0
doswiadczenie nauczylo, ze niewykorzystane sytuacje sie mszcza a sedziowie realowi i tak karnego dadza
0
owszem nie ma nic takiego napisane, ale dla kogos choc troche inteligentnego powinno byc to oczywiste.