Czemu wszyscy mowia ze poczekamy na mecz z Realem, co to za wyznacznik ? Dostalismy w pi*de od PSG bo w obronie zagralismy strasznie i to byl juz jakis sprawdzian ktory niestety oblalismy. Miejmy nadzieje ze z Realem wyciagnal wnioski i nie zagraja tak jak z PSG
Ja wlasnie umiem czytac uwaznie i dostalismy zakaz na 2 najblizsze okna transferowe, zima 2015 i lato 2015. Tak wiec w zime 2016 mozna juz kupowac. Pozdrawiam
Frustrujacy jest fakt ze Masche powinien grac na swojej pozycji nominalnej i wszycy to wiedza
I widza oprocz tego ktory faktycznie podejmuje taka decyzje... Szkoda ze LE ma wobec niego inne plany bo to by moglo pomov druzynie. Uwazam, ze to jedyny ale zarazem najwiekszy blad Luisa odkad jest trenerem Barcy
0
powaznie, idz na swoja smieszna stronke bo z tego co kojarzę to strona dla kibicow barcelony
0
a umiesz czytac ? nie napisalem ze nikt nie chcial by tam grac tylko zapytalem kto byc chcial, co za ludzie
0
nie zgrywam cwaniaka, poprostu jestem gimbusem i nie mam co robic w domu
2
hahaha co Ty o mnie wiesz ? idz sie napinac gdzie indziej
2
Kto by chcial tam grac
0
bo licza na to, ze fenomenalna obrona Realu zadziala jak zawsze wiec atakuja
0
ale jednak sam fakt, wierzy sie do samego konca
0
ku*wa ziomek wez ogarniaj co piszesz... szkoda slow
0
co on ma z tym Casillakiem O.o
0
wgl jak to pieknie wyglada 19:0 vs 21:9
0
Czemu wszyscy mowia ze poczekamy na mecz z Realem, co to za wyznacznik ? Dostalismy w pi*de od PSG bo w obronie zagralismy strasznie i to byl juz jakis sprawdzian ktory niestety oblalismy. Miejmy nadzieje ze z Realem wyciagnal wnioski i nie zagraja tak jak z PSG
0
Haha dzieki :D
0
Moglby ktos opisac co sie wydarzylo bo nie mam jak ogladac ? Prosze :)
1
Dzisiaj utrzymac czyste konto bedzie naprawde ogromnym wyczynem
2
Ależ Barcelona bedzie dzisiaj cierpiec... Rayo widze bez kompleksów
0
bedzie brama jak ch
0
czo ten Mathieu
0
a ok, nie wiedzialem
0
Ja wlasnie umiem czytac uwaznie i dostalismy zakaz na 2 najblizsze okna transferowe, zima 2015 i lato 2015. Tak wiec w zime 2016 mozna juz kupowac. Pozdrawiam
0
A czy Barcelona nie ma przypadkiem zakaU transferowego co zakazuje jej kupowania jak i SPRZEDAWANIA pilkarzy ? Wydaje sie to dosc logiczne
2
Frustrujacy jest fakt ze Masche powinien grac na swojej pozycji nominalnej i wszycy to wiedza
I widza oprocz tego ktory faktycznie podejmuje taka decyzje... Szkoda ze LE ma wobec niego inne plany bo to by moglo pomov druzynie. Uwazam, ze to jedyny ale zarazem najwiekszy blad Luisa odkad jest trenerem Barcy
1
A zakaz nie jest do zimy 2016 przypadkiem ?
10
Taki maly apel do czytelnikow, przestancie reagowac na zaczepki tych malych scierw to przestana sie panoszyc. O to im wlasnie chodzi...
0
Kozakmega i ciego.... Redakcjo naprawde?
0
w 95 chyba... :)
0
ale to nam pomagaja sedziowie, siema Real O.o
0
O ile sie nie myle to 13
0
I po co ? Zubi sobie radzi na swoj sposob, napewno przez niego nie cierpimy, jest dobrze jak jest
0
i to wlasnie jest caly kunszt pedro
0
teoretycznie tak, ale zmeczenie moze dac o sobie znac