0

Mam na mysli brak rotacji w obronie

0

Patrzac na to co sie aktualnie dzieje w Barcelonie to brak Suareza to jedyny minus, wyczekuje 25 października :)

0

Nie rozumiem kilku rzeczy w tym wszystkim... 1. Cos o czym nie ma w tym artykule dot obrony to to jak może grać ALVES zamiast Montoyi... 2. Totalnie nie czaje dlaczego LE nie robi rotacji, ewidentnie by sie przydaly patrzac na to jakie babole pokazywal Mathieu w poprzednim meczu, miejmy nadzieje ze Mister da pograc wszyskim po rowno, wyjdzie nam to tylko na dobre.

0

Nie bialych tylko przescieradel...

4

No tak bo wszyscy sie spodziewali, że Real dostanie w pi**e od Realu Sociedad ^^

0

ale ja tego nie oczekuje, i zle odczytaliscie moja wypowiedz, chodzi mi o fakt, ze sa ludzie ktorzy w niego nie wierza i im ma pokazac

0

no własnie w tym sezonie niestety musi

0

W konc MATS ! oby został na stałe i oby Xavi udowodnił dziś coś niektórym :)

0

ja zrozumiałem :D

5

Ale z kim...prosze cie

0

Polać mu dobrze gada

0

sciagnie w koncu pedro czy nie ?

3

czo ten pedro ...

2

no chyba, ze tak :) co nie zmienia faktu, ze takie zachowanie jest zalosne

0

To swiadczy tylko i wylacznie o tobie, bo mi by sie nie chcialo glosowac tylko po to zeby kibice realu nie mogli zobaczyc swojej druzyny. Smiech na sali

0

Serio ? 21 wieku ? Boze...

0

Na kanale 444 jest mecz na cyfrowym polsacie

0

Owszem jest kodowane, ale na kanale (bodajze) 284 jest Rai Sports i tam bedzie

1

Generalnie malo obiektywnie bo Mathieu lepszy od Pedro, a Sandro tak naprawde nie zagral nic specjalnego

0

Chyba widzielismy inny mecz bo ja tez uwazam ze gral dobrze, tak naprawde na zero bo jedna interwencja(jak trafil w slupek) uratowal wynik, a jedna faktycznie troche zwalil. Dla mnie na "zolty"... To pedro zagral jeden ze slabszych meczy w karierze

0

Mam wrażenie ze nie wiesz o czym piszesz

3

boze jaki pedro jest słaby...

0

Przykre jest to, ze mimo ogromnych checi bija glowa w mur bo villareal ma ambicje jedynie na remis... ehhh

3

Alves ? Biega, podaje, zadne dosrodkowanie nie poszlo w trybuny, on wlasnie na duzy plus

1

Dzieki Luis za Munira :)

0

Powiedzial Ci to ? Czy Mundo Deportivo napisalo ?

0

Jakos musi zyskac sympatie kibicow

1

Szkoda, że co roku nie stara sie tak bardzo

0

Bo nie umie mowic o konkretach

0

Mysle ze zostanie powiolany i pogra troche, a Henrique i Keirison nie mieli tej przyjemnosci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?