13

Ja sie tam ciesze, to w koncu nowy zawodnik, a nowosci sa fajne :) zycze mu powodzenia

6

Gorzej jak Barcelona to Los Pollos Hernanos hahah, patrzac na zakup Douglasa to gdzies trzeba wyprac pieniadze xD ale bylyby jaja

0

Douglas nie jest konkretny bo nie kosztowal 60 mln ? Czy dlatego ze nie podobal Ci sie filmik na youtube ?

0

Ktos powinien dac Ci zakaz komentowania, bo jak czytam Twoje komentarze to mam ochote spbie oczy wylupac... Jetes kibicem Barcelony czy mala jeb**a zrzeda ? Nic Ci sie nie podoba, jak jestes taki wspanialy to czemu nie jestes w zarzadzie i nie przeprowadzasz transferow. Co za ludzie

0

Wiesz co to slownik jezyka Polskiego ?

0

Z tego co mi sie wydaje to caly czas my mielismy latwe grupy, takze nie przesadzalbym

1

Ja tam zaluje, podobalo mi sie jak gral(malo bo malo, ale gral). Szkoda

6

Bawią mnie wasze komentarze. Podejrzewam, że poza filmami na yt nikt nie widział go w akcji, ale już trzeba go spisac na straty. Fakt film na yt nie jest wyznacznikiem, ale zeby skleic powiedzmy 8 minutowy film, ktory defacto robi wrażenie to trzeba miec go z czego skleic, także prosze was, wstrzymajcie sie z osadami i wrzutami na ludzi odpowiedzialnych za ten transfer do czasu kiedy nie zobaczycie nowego nabytku w akcji. Ja rozumiem, ze nie kosztowal 60 mln i nie mozecie sie pochwalic przed kibicami innych klubow nowym zajeb*ście znanym pilkarzem, ale chyba nie o to w tym chodzi...

0

no tak, bo w Madrycie wszyscy wychwalaja Barcelone w niebiosa. zastanow sie nad tym co piszesz

0

troche poleciałes, jeszcze 37 kolejek, 111 pkt do zdobycia o ile sie nie myle

0

matka musi byc z ciebie dumna

0

a nie uwazasz ze cos w tym jest ? zachowanie z meczu z Atletico to recydywa, a jakis odzew w mediach byl ? co tam w mediach, oni kar nie daja, UEFA FIFA milcza... to jest przykre niestety

0

jak dla mnie to graja calkiem ladnie, sa grozni

0

niestety tu nie ma nic zabawnego. Fakt jest mega dobrym pilkarzem, ale jego zachowanie i wyglad przycmiewaja jego talent. niestety...

0

poprostu mnie denerwuja, sa tacy ktorzy nie wadzą, ale sa tacy ktorzy zalozyli konto tylko po to zeby trollowac, po co ? tego nie wie nikt, prawdopodobnie oni sami tez nie do konca

0

Sory :D nie moglem doszukac sie o co wam chodzi, zwracam honor i przepraszam :)

0

nie mówie tu tylko o tym artykule i nie mowie o wszystkich, ale sa ludzie którzy wylewaja swoja frustracje w komentarzach i nie powiesz mi ze nie. Ja uwazam ze Real jak i jego zawodnicy zasluzyli na szacunek i strasznie denerwuja komentarze napisane przez 12 latków. A jeszcze bardziej denerwuja mnie kibice Realu na tej stronie, nie pojmuje po co sie tu rejestruja

0

to juz sie czlowiek pomylic nie moze ? :D

0

ale sie przyczepiliscie, boze... Atletico Madryt, lepiej ? :)

1

nie wiem z czym zwiazany jest wasz placz ?

3

jestem kibicem Barcy i w 100% podpisuje sie pod tym co napisałes

0

no jak nie wiesz to juz Twoja sprawa

0

zasadnicze pytanie, to Rayo jest takie dobre dzisiaj czy Atleti slabe

0

niech spamuja, może komus to w koncu oczy otworzy. choc watpie

0

nawet nie probuje

0

eeeeeeeeeeee macarena

0

myslalem, że w podstawówce ucza poprawnie konstruować zdania w jezyku polskim

0

Mentalnosc sporej czesci "kibiców" jest porażająca... ale co zrobic

0

To oczywiste. Probuje w ten sposob pokazac brak szacunku, czy to dobrze to juz nie mi oceniac

0

Połowa to może nie, ale juz co 4-5 komentarz jest w tym stylu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?