Ktos powinien dac Ci zakaz komentowania, bo jak czytam Twoje komentarze to mam ochote spbie oczy wylupac... Jetes kibicem Barcelony czy mala jeb**a zrzeda ? Nic Ci sie nie podoba, jak jestes taki wspanialy to czemu nie jestes w zarzadzie i nie przeprowadzasz transferow. Co za ludzie
Bawią mnie wasze komentarze. Podejrzewam, że poza filmami na yt nikt nie widział go w akcji, ale już trzeba go spisac na straty. Fakt film na yt nie jest wyznacznikiem, ale zeby skleic powiedzmy 8 minutowy film, ktory defacto robi wrażenie to trzeba miec go z czego skleic, także prosze was, wstrzymajcie sie z osadami i wrzutami na ludzi odpowiedzialnych za ten transfer do czasu kiedy nie zobaczycie nowego nabytku w akcji. Ja rozumiem, ze nie kosztowal 60 mln i nie mozecie sie pochwalic przed kibicami innych klubow nowym zajeb*ście znanym pilkarzem, ale chyba nie o to w tym chodzi...
a nie uwazasz ze cos w tym jest ? zachowanie z meczu z Atletico to recydywa, a jakis odzew w mediach byl ? co tam w mediach, oni kar nie daja, UEFA FIFA milcza... to jest przykre niestety
poprostu mnie denerwuja, sa tacy ktorzy nie wadzą, ale sa tacy ktorzy zalozyli konto tylko po to zeby trollowac, po co ? tego nie wie nikt, prawdopodobnie oni sami tez nie do konca
nie mówie tu tylko o tym artykule i nie mowie o wszystkich, ale sa ludzie którzy wylewaja swoja frustracje w komentarzach i nie powiesz mi ze nie. Ja uwazam ze Real jak i jego zawodnicy zasluzyli na szacunek i strasznie denerwuja komentarze napisane przez 12 latków. A jeszcze bardziej denerwuja mnie kibice Realu na tej stronie, nie pojmuje po co sie tu rejestruja
13
Ja sie tam ciesze, to w koncu nowy zawodnik, a nowosci sa fajne :) zycze mu powodzenia
6
Gorzej jak Barcelona to Los Pollos Hernanos hahah, patrzac na zakup Douglasa to gdzies trzeba wyprac pieniadze xD ale bylyby jaja
0
Douglas nie jest konkretny bo nie kosztowal 60 mln ? Czy dlatego ze nie podobal Ci sie filmik na youtube ?
0
Ktos powinien dac Ci zakaz komentowania, bo jak czytam Twoje komentarze to mam ochote spbie oczy wylupac... Jetes kibicem Barcelony czy mala jeb**a zrzeda ? Nic Ci sie nie podoba, jak jestes taki wspanialy to czemu nie jestes w zarzadzie i nie przeprowadzasz transferow. Co za ludzie
0
Wiesz co to slownik jezyka Polskiego ?
0
Z tego co mi sie wydaje to caly czas my mielismy latwe grupy, takze nie przesadzalbym
1
Ja tam zaluje, podobalo mi sie jak gral(malo bo malo, ale gral). Szkoda
6
Bawią mnie wasze komentarze. Podejrzewam, że poza filmami na yt nikt nie widział go w akcji, ale już trzeba go spisac na straty. Fakt film na yt nie jest wyznacznikiem, ale zeby skleic powiedzmy 8 minutowy film, ktory defacto robi wrażenie to trzeba miec go z czego skleic, także prosze was, wstrzymajcie sie z osadami i wrzutami na ludzi odpowiedzialnych za ten transfer do czasu kiedy nie zobaczycie nowego nabytku w akcji. Ja rozumiem, ze nie kosztowal 60 mln i nie mozecie sie pochwalic przed kibicami innych klubow nowym zajeb*ście znanym pilkarzem, ale chyba nie o to w tym chodzi...
0
no tak, bo w Madrycie wszyscy wychwalaja Barcelone w niebiosa. zastanow sie nad tym co piszesz
0
troche poleciałes, jeszcze 37 kolejek, 111 pkt do zdobycia o ile sie nie myle
0
matka musi byc z ciebie dumna
0
a nie uwazasz ze cos w tym jest ? zachowanie z meczu z Atletico to recydywa, a jakis odzew w mediach byl ? co tam w mediach, oni kar nie daja, UEFA FIFA milcza... to jest przykre niestety
0
jak dla mnie to graja calkiem ladnie, sa grozni
0
niestety tu nie ma nic zabawnego. Fakt jest mega dobrym pilkarzem, ale jego zachowanie i wyglad przycmiewaja jego talent. niestety...
0
poprostu mnie denerwuja, sa tacy ktorzy nie wadzą, ale sa tacy ktorzy zalozyli konto tylko po to zeby trollowac, po co ? tego nie wie nikt, prawdopodobnie oni sami tez nie do konca
0
Sory :D nie moglem doszukac sie o co wam chodzi, zwracam honor i przepraszam :)
0
nie mówie tu tylko o tym artykule i nie mowie o wszystkich, ale sa ludzie którzy wylewaja swoja frustracje w komentarzach i nie powiesz mi ze nie. Ja uwazam ze Real jak i jego zawodnicy zasluzyli na szacunek i strasznie denerwuja komentarze napisane przez 12 latków. A jeszcze bardziej denerwuja mnie kibice Realu na tej stronie, nie pojmuje po co sie tu rejestruja
0
to juz sie czlowiek pomylic nie moze ? :D
0
ale sie przyczepiliscie, boze... Atletico Madryt, lepiej ? :)
1
nie wiem z czym zwiazany jest wasz placz ?
3
jestem kibicem Barcy i w 100% podpisuje sie pod tym co napisałes
0
no jak nie wiesz to juz Twoja sprawa
0
zasadnicze pytanie, to Rayo jest takie dobre dzisiaj czy Atleti slabe
0
niech spamuja, może komus to w koncu oczy otworzy. choc watpie
0
nawet nie probuje
0
eeeeeeeeeeee macarena
0
myslalem, że w podstawówce ucza poprawnie konstruować zdania w jezyku polskim
0
Mentalnosc sporej czesci "kibiców" jest porażająca... ale co zrobic
0
To oczywiste. Probuje w ten sposob pokazac brak szacunku, czy to dobrze to juz nie mi oceniac
0
Połowa to może nie, ale juz co 4-5 komentarz jest w tym stylu