0

Zaden tam ze mnie znawca, ale w to niestety tez watpie. Ale gdyby oba scenariusze sie sprawdzily to o tyly bylbym spokojny

2

Znajac jego komentarze, to za cokolwiek :D to taki Zbigniew Stonoga naszej strony ^^ walczy o wolnosc i prawilnosc haha

0

Watpie, ze Bartra zagra. Obstawiam Mathieu mascherano w obronie.

0

Spoko :D

5

Kazdy kreatywny komentarz bedzie doceniany, brawo !

0

Hahaha nie wiem czy przejdzie

1

Da sie, wcisnij spacje 12 razy i dziala :)

0

To taka zagrywka "kibicow realu", zglaszaja wszystkich kibicow Barcelony zeby przejac strone, mowie wam

0

Ale ile strat... Masakra

8

A my nie.

0

mhm

0

dzwonilem i sie dowiedzialem, ze dopiero wczoraj rozpoczeli wysylke mimo wyslania maili w piatek... smiechu warte

0

Jescze w przypadku cristiano i Leo to mozna sie spierac, co czlowiek to opinia, ale Bale nie dorasta do piet Neymarowi

0

Aha, a obicie slupka to kompletny brak okazji, tymbardziej ze z prawie identycznej pozycji Neymaf trafil na 1:0 ;)

0

Dostal juz ktos moze ksiazke ? Czekam juz 6 dni i dalej nic od poniedzialku mowia mi ze bedzie nazajutrz a tu dalej wielki ch*j

0

3.

0

zwienczenie kariery pilkarskiej pedro

0

teraz moecie przestac plakac ze pomocnicy nie asystuja

0

hahaha City daje rade

0

Hahaha beka z Ciebie

1

Rozpiera mnie duma jak widze Polaka w 11 kolejki, peknie !

1

No to beka, bez najlepsego obroncy(wg mnie) i Busquets zagra pewnie z Realem. Dlaczego ja sie pytam, dlaczego ?!?!

0

Generalnie to real moze byc mocno oslabiony w Sobote, nawet jak wroci Bale i Ramos to pilkarz po kontuzji nigdy nie zagra na 100% swoich umiejetnosci. Mimo wszystko bedzie dobry mecz :)

0

Dzwonilem dzis do nich, maja straszny syf

2

Mimo to Javier i tak nie bedzie gral na DP jako pierwszy wybor... Paranoja

0

Dostal juz ktos pre-order ksiazki ? Ile mozna czekac O.o

1

Jakos tego nie widze. Barca i bramka w pierwszych 15 min ? Raczej malo prawdopodobne

1

Wydaje mi sie, ze wystawienie Bartry na Real to tez glupota bo znowu da sie objechac Bale'owi jak poprzednio. Mimo wszystko wydaje mi sie ze doswiadczenie Pique bedzie lepsze na takiego rywala. A co do srodka to tylko kontuzja moze wygryzc Busquetsa z pierwszego skladu, kompletnie to niezrozumiale ale prawdziwe

0

Messi w presingu jak zajac w boze narodzenie O.o

0

i to wlasnie mialem na mysli, az jestem zdumiony ze sie dogadalismy haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?