0

0

Chociaz nie ukrywam, ze szkoda chlopaka. Nie jest winien braku umiejetnosci, po co mu mydlili oczy

0

Dawno zaden tytul mnie tak nie rozbawil jak ten. Myslalem, ze zostal poinformowany o tym ze jego transfer ma na celu jedynie wypranie pieniedzy, a jak nie to dal sie wyr*chac

1

Koleżankom

3

Nie wypowiadaj sie jak nie wiesz

0

Tvp sport.

2

Oby nie, niech w koncu odpocznie

1

Offtop. Angielska liga jest ch*jowa, ale jak ja bym chcial zeby w naszej ukochanej hiszpanskiej lidze kibice tak reagowali na trybunach jak na wyspach. Ale pikniki chyba na to nie pozwola

0

Najlepiej niech usuna czerwony krzyz z herbu :)

0

Chyba moge sie nazwac fanatykiem(patrzac chociazby na avatar) a koszulki sa paskudne w ch*j

0

Jezeli cos takiego bedzie mialo reprezentowac barwy klubu, to za wszystkie koszulki powinien zaplacic Bartomeu z wlasnej kieszeni. Maly skur*wiel

0

Za cos suareza musielismy kupic, wydaje mi sie ze daja wystarczajaco.

0

Zobaczymy czy uda sie Arke z pierwszej ligii wyciagnac

0

Lepiej, dzieki :D

0

liczylem ze sie pochwalisz taktyka, a nie/...

1

beda w nich wygladali jak dzieci wspierajace ciezkie choroby umyslowe(nie wiem jak takie dzieci wygladaja, ale wyobrazam je sobie w takich koszulkach)

2

Prawdziwa twarz biznesmena, nic tylko interesy robic

0

Dobry zaplon.

0

Nie zgodze sie, mimo wszystko wklad Gerarda byl wiekszy. A Masche popelnil jeden blad i to tak naprawde nie mial wiekszego wplywu

0

Tak jak Ty, po co prowokujesz

0

Gralismy bardzo dobrze, ale Valencia zagrala piekna defensywna pilke

0

Dalej Pusi razem z Toba i Twoja mama :)

0

Paradoksalnie Pikej i Matie dzisiaj najlepsi gracze, no i oczywiscie Masche ale to nic nowego

0

Ch*j tam ze Busi trafil, jak Ney mogl nie traafic ?!?!?!?

2

Gdyby nie sedzia to bysmy wygrali, gdyby nie Pique to bysmy przegrali, pozdrawiam

0

Xavi spowalnia dzis strasznie

0

Wez trollu wyjdz stad

0

Laporta wroci, predzej czy pozniej, przejmie stery i w koncu bedzie tam odpowiednia osoba. A Klopp nie pasuje mi do FCB, chociaz jest to chlop z jajami wiec moze by naprostowal troche nasza szatnie

1

Jak mnie bawia "kibice" realu puszacy sie jak pawie na stronie Barcelony bo ich zespol wygral mecz... Idzcie do siebie i przestancie prowokowac. A im my wiecej bedZiemy na ich zaczepki odpowiadac tym oni beda sie dalej panoszyc. Krotkie i zwiezle: wypie*dalac :)

0

Z jakiego to niby powodu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?