Dawno zaden tytul mnie tak nie rozbawil jak ten. Myslalem, ze zostal poinformowany o tym ze jego transfer ma na celu jedynie wypranie pieniedzy, a jak nie to dal sie wyr*chac
Offtop. Angielska liga jest ch*jowa, ale jak ja bym chcial zeby w naszej ukochanej hiszpanskiej lidze kibice tak reagowali na trybunach jak na wyspach. Ale pikniki chyba na to nie pozwola
Laporta wroci, predzej czy pozniej, przejmie stery i w koncu bedzie tam odpowiednia osoba. A Klopp nie pasuje mi do FCB, chociaz jest to chlop z jajami wiec moze by naprostowal troche nasza szatnie
Jak mnie bawia "kibice" realu puszacy sie jak pawie na stronie Barcelony bo ich zespol wygral mecz... Idzcie do siebie i przestancie prowokowac. A im my wiecej bedZiemy na ich zaczepki odpowiadac tym oni beda sie dalej panoszyc. Krotkie i zwiezle: wypie*dalac :)
0
0
Chociaz nie ukrywam, ze szkoda chlopaka. Nie jest winien braku umiejetnosci, po co mu mydlili oczy
0
Dawno zaden tytul mnie tak nie rozbawil jak ten. Myslalem, ze zostal poinformowany o tym ze jego transfer ma na celu jedynie wypranie pieniedzy, a jak nie to dal sie wyr*chac
1
Koleżankom
3
Nie wypowiadaj sie jak nie wiesz
0
Tvp sport.
2
Oby nie, niech w koncu odpocznie
1
Offtop. Angielska liga jest ch*jowa, ale jak ja bym chcial zeby w naszej ukochanej hiszpanskiej lidze kibice tak reagowali na trybunach jak na wyspach. Ale pikniki chyba na to nie pozwola
0
Najlepiej niech usuna czerwony krzyz z herbu :)
0
Chyba moge sie nazwac fanatykiem(patrzac chociazby na avatar) a koszulki sa paskudne w ch*j
0
Jezeli cos takiego bedzie mialo reprezentowac barwy klubu, to za wszystkie koszulki powinien zaplacic Bartomeu z wlasnej kieszeni. Maly skur*wiel
0
Za cos suareza musielismy kupic, wydaje mi sie ze daja wystarczajaco.
0
Zobaczymy czy uda sie Arke z pierwszej ligii wyciagnac
0
Lepiej, dzieki :D
0
liczylem ze sie pochwalisz taktyka, a nie/...
1
beda w nich wygladali jak dzieci wspierajace ciezkie choroby umyslowe(nie wiem jak takie dzieci wygladaja, ale wyobrazam je sobie w takich koszulkach)
2
Prawdziwa twarz biznesmena, nic tylko interesy robic
0
Dobry zaplon.
0
Nie zgodze sie, mimo wszystko wklad Gerarda byl wiekszy. A Masche popelnil jeden blad i to tak naprawde nie mial wiekszego wplywu
0
Tak jak Ty, po co prowokujesz
0
Gralismy bardzo dobrze, ale Valencia zagrala piekna defensywna pilke
0
Dalej Pusi razem z Toba i Twoja mama :)
0
Paradoksalnie Pikej i Matie dzisiaj najlepsi gracze, no i oczywiscie Masche ale to nic nowego
0
Ch*j tam ze Busi trafil, jak Ney mogl nie traafic ?!?!?!?
2
Gdyby nie sedzia to bysmy wygrali, gdyby nie Pique to bysmy przegrali, pozdrawiam
0
Xavi spowalnia dzis strasznie
0
Wez trollu wyjdz stad
0
Laporta wroci, predzej czy pozniej, przejmie stery i w koncu bedzie tam odpowiednia osoba. A Klopp nie pasuje mi do FCB, chociaz jest to chlop z jajami wiec moze by naprostowal troche nasza szatnie
1
Jak mnie bawia "kibice" realu puszacy sie jak pawie na stronie Barcelony bo ich zespol wygral mecz... Idzcie do siebie i przestancie prowokowac. A im my wiecej bedZiemy na ich zaczepki odpowiadac tym oni beda sie dalej panoszyc. Krotkie i zwiezle: wypie*dalac :)
0
Z jakiego to niby powodu ?