1

gramy w 12, ale csssssssi nikomu nie mow to sie nie kapna

1

to juz dawno nie jest zabawne

1

no kur@a zart ze douglas wchodzi

2

ja bym z niego zrobil Piszczka, chlopak zostawia cala swoja dusze na boisku.

2

gdyby przeniesc mentalnosc naszych grajkow z tego meczu na jakis powazniejszy to moglbym w ciemno obstawiac wygrane bez problemow. To wyglada jak jakas blokada psychiczna, podkreslam juz ktorys raz ze wiem ze to 3 ligowiec, ale oni nie umieja w tym sezonie zagrac tak szybkiej pilki nawet na rozgrzewce

0

tak, a jak strzeli hat tricka to sie bedziesz podniecał jak kazdy, prawdopodobnie ja tez.

0

I krzynówka

1

dawno zaden komentarz mnie na tej stronie nie rozbawil. a to wszystko oczywiscie o chlopaczku od podawania pilek.

0

nie sadzilem, ze ktos na powaznie potraktuje ten komentarz, przepraszam

0

serio ? nie wierze

1

myslalem, ze chociaz podczas meczu z 3 ligowcem obejdzie sie bez bolu 4 liter

0

i jakim cudem z taka gra my jestesmy na 2 miejscu w tabeli to ja nie czaje.... #bekazlucho

1

prawie klasyczny #pedrogoldenboy

0

nie wiem czy zwrociliscie uwage, ze Ci mlodzi wgl nie boja sie grac trudnych pilek, graja szybko i odwazne. Ja wiem ze gramy z druzyna na poziomie Orkanu trąbki, ale to nie ma wiekszego znaczenia jesli chodzi o to

0

dopoki nie przegramy wszystkiego

0

Bo wąs sie nie sprzeda tak dobrze jak niebieski garnitur albo zel na wlosach

0

a no chyba ze tak ^^

0

widze ze pojecie sarkazmu w twoim zyciu przewinelo sie po raz pierwszy, przykre

2

zaraz bedzie klasyczny hat-trick i messi moze sie zaczac bac o miejsce w skladzie

1

pedrrrrrrrrrrrrrrrrrritto w jakiej zyciowej formie

4

Nie bylo by nic lepszego niz gol Montoyi na utarcie nosa Enrique :)

0

Patrzac na obecna dyspozycje to z kazdym bedzie meczarnia do ostatniej minuty

0

Nie spadamy, mamy lepszy bilans

0

nie wiem czy to do mnie czy do kolegi wyzej

0

Zrozumielismy tylko tak to napisales

0

Odchodzi bo byl za slaby, kolejny Bojan czy inna "perelka". Dajcie spokoj, Lucho wie co robi

1

Klub nie chce go sprzedawac i podobno tylko w przypadku zaproponowania sumy zapisanej w odstepnym beda zmuszeni

1

Nie moglem sie oprzec

1

Za 40 lat to bedzie z niego tyle samo pozytku co teraz ^^

0

Paw*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?