gdyby przeniesc mentalnosc naszych grajkow z tego meczu na jakis powazniejszy to moglbym w ciemno obstawiac wygrane bez problemow. To wyglada jak jakas blokada psychiczna, podkreslam juz ktorys raz ze wiem ze to 3 ligowiec, ale oni nie umieja w tym sezonie zagrac tak szybkiej pilki nawet na rozgrzewce
nie wiem czy zwrociliscie uwage, ze Ci mlodzi wgl nie boja sie grac trudnych pilek, graja szybko i odwazne. Ja wiem ze gramy z druzyna na poziomie Orkanu trąbki, ale to nie ma wiekszego znaczenia jesli chodzi o to
1
gramy w 12, ale csssssssi nikomu nie mow to sie nie kapna
1
to juz dawno nie jest zabawne
1
no kur@a zart ze douglas wchodzi
2
ja bym z niego zrobil Piszczka, chlopak zostawia cala swoja dusze na boisku.
2
gdyby przeniesc mentalnosc naszych grajkow z tego meczu na jakis powazniejszy to moglbym w ciemno obstawiac wygrane bez problemow. To wyglada jak jakas blokada psychiczna, podkreslam juz ktorys raz ze wiem ze to 3 ligowiec, ale oni nie umieja w tym sezonie zagrac tak szybkiej pilki nawet na rozgrzewce
0
tak, a jak strzeli hat tricka to sie bedziesz podniecał jak kazdy, prawdopodobnie ja tez.
0
I krzynówka
1
dawno zaden komentarz mnie na tej stronie nie rozbawil. a to wszystko oczywiscie o chlopaczku od podawania pilek.
0
nie sadzilem, ze ktos na powaznie potraktuje ten komentarz, przepraszam
0
serio ? nie wierze
1
myslalem, ze chociaz podczas meczu z 3 ligowcem obejdzie sie bez bolu 4 liter
0
i jakim cudem z taka gra my jestesmy na 2 miejscu w tabeli to ja nie czaje.... #bekazlucho
1
prawie klasyczny #pedrogoldenboy
0
nie wiem czy zwrociliscie uwage, ze Ci mlodzi wgl nie boja sie grac trudnych pilek, graja szybko i odwazne. Ja wiem ze gramy z druzyna na poziomie Orkanu trąbki, ale to nie ma wiekszego znaczenia jesli chodzi o to
0
dopoki nie przegramy wszystkiego
0
Bo wąs sie nie sprzeda tak dobrze jak niebieski garnitur albo zel na wlosach
0
a no chyba ze tak ^^
0
widze ze pojecie sarkazmu w twoim zyciu przewinelo sie po raz pierwszy, przykre
2
zaraz bedzie klasyczny hat-trick i messi moze sie zaczac bac o miejsce w skladzie
1
pedrrrrrrrrrrrrrrrrrritto w jakiej zyciowej formie
4
Nie bylo by nic lepszego niz gol Montoyi na utarcie nosa Enrique :)
0
Patrzac na obecna dyspozycje to z kazdym bedzie meczarnia do ostatniej minuty
0
Nie spadamy, mamy lepszy bilans
0
nie wiem czy to do mnie czy do kolegi wyzej
0
Zrozumielismy tylko tak to napisales
0
Odchodzi bo byl za slaby, kolejny Bojan czy inna "perelka". Dajcie spokoj, Lucho wie co robi
1
Klub nie chce go sprzedawac i podobno tylko w przypadku zaproponowania sumy zapisanej w odstepnym beda zmuszeni
1
Nie moglem sie oprzec
1
Za 40 lat to bedzie z niego tyle samo pozytku co teraz ^^
0
Paw*