Mimo wszystko na jeszcze jeden sezon powinien zostac... Jak zostaniemy z Douglasem i Adriano na prawej to do spisu autostrad w Hiszpanii bedzie mozna dopisac jeszcze nasze prawe skrzydlo
Podejrzewam, ze o Kubali kibice wtedy mowili to samo. I nie do konca o to mi chodzilo. Wtedy powstalo CN zeby jak najwiecej ludzi moglo przyjsc ogladac jego popisy wiec co musialo by powstac ze wzgledu na Leo :D
Wydaje mi się, że Powrót Króla jest równie ważny jak transfer Suareza, ale patrząc długo terminowo to Suarez może bardziej wpłynąć na wyniki, to się okaże
Hahaha ja widze, ze na fcbarca.com to juz taka "rodzina" sie tworzy, wszyscy sie martwia i pytaja o zdrowie, beka... Ale w takim razie kurujcie sie zeby w weekend mocno dopingowac i jeszcze raz szczesliwego nowego roku ! :D
Witam wszystkich, wlasnie skonczyl mi sie ban i stwierdzilem ze ten rok nie bedzie udany jak wam wszystkim nie zloze zyczen, takze szczesliwego nowego roku i samych trofeow w 2015 !!!! Viaca el Barca !!
Dzisiaj w ciemno bralbym Puyola za kazdego z nazzych obroncow, nie wiem czy urodzi sie kiedys ktos na chociazby porownywalnym poziomie mentalnym jak Puyol, bo technicznie nie byl wymiataczem, ale za to zostawial na boisku serce i dusze
Zadzwon do Zubiego i mu to powiedz, mam wrażenie ze w jego glowie siedzi cos zupelnie innego
1. Reus za 70 mln
2. Solidny środkowy obrońca od 30 lat
3. Niech odchodzi Montoya i Alves mamy przeciez Adriano i Douglasa...
Btw to Cuadrado nie przyszedl bo nie chcial grac w obronie
"Douglas nic nie rozumie" kiedys byl taki tytul tu na stronie. Tak jak Douglas, ja tez nic nie rozumiem w takim razie. Przed przyjsciem bylem jedna z osob ktora probowala go bronic, ale sam udowodnil ze na darmo.
0
"Teraz autobus i jedziemy" a jak my przegrywamy i druzyna gra tzw autobusem to jest placz i lament jak mozna tak grac... Ogarnijcie sie
0
Ej sory, ale ja widze ze tu niektorzy ciesza sie bardziej z przegranej Realu niz z wygranej Barcelony, cos jest chyba nie tak
0
Pierwszego w tym sezonie wiec o czym my wgl rozmawiamy
0
O jedna bramke by prowadzil z Messim
0
Nie, tylko z jakiegos dziwnego powodu w kazdym meczu jest karny. Przypadek ?
0
0
Chodzi o to, ze gra Realu oprocz na CR opiera sie na karnych, spojrzmy prawdzie w oczy
1
2
Mimo wszystko na jeszcze jeden sezon powinien zostac... Jak zostaniemy z Douglasem i Adriano na prawej to do spisu autostrad w Hiszpanii bedzie mozna dopisac jeszcze nasze prawe skrzydlo
0
Podejrzewam, ze o Kubali kibice wtedy mowili to samo. I nie do konca o to mi chodzilo. Wtedy powstalo CN zeby jak najwiecej ludzi moglo przyjsc ogladac jego popisy wiec co musialo by powstac ze wzgledu na Leo :D
0
Wenta gral w reczna przez 3 lata
0
Jezeli w tamtych czasach "dla pilkarza" postawili Camp Nou mieszczace 112 tys ludzi to co dzisiaj trzeba by bylo postawic dla Leo haha
0
No malo to sprawiedliwe :o
0
Zakladajac, ze byloby 1:1 w obu meczach to obie druzyny dostalyby tytul, innego wyjscia nie ma
0
jestem tego swiadom, poprostu mowie ze na ten moment jego talent jest opisywany mocno na wyrost
0
Nie jestem przekonany czy LE jest dobrym wydarzeniem, ja tam bylem zwolennikiem Martino tylko czasu mu nie dali(oraz transferow)
0
gdize ogladasz ? bo widze, ze na NC+ nie ma
0
Sandro może byc Jokerem, Adama to świr jedyne z czym sie nie zgodze to Munir, lekko przereklamowany
0
Wydaje mi się, że Powrót Króla jest równie ważny jak transfer Suareza, ale patrząc długo terminowo to Suarez może bardziej wpłynąć na wyniki, to się okaże
0
United troche kopie sie po czole, wg mnie zero pomyslu na gre, stoke autobus
0
Mi tez. B
0
Hahaha ja widze, ze na fcbarca.com to juz taka "rodzina" sie tworzy, wszyscy sie martwia i pytaja o zdrowie, beka... Ale w takim razie kurujcie sie zeby w weekend mocno dopingowac i jeszcze raz szczesliwego nowego roku ! :D
3
Nie wiem czy jest sie czym chwalic hahhhaha
2
Jeszcze mloda godzina, ale trzeba dobrze skonczyc ten rok zeby nowy byl zajebi@ty !!! Tak wiec swietujmy :)
4
Witam wszystkich, wlasnie skonczyl mi sie ban i stwierdzilem ze ten rok nie bedzie udany jak wam wszystkim nie zloze zyczen, takze szczesliwego nowego roku i samych trofeow w 2015 !!!! Viaca el Barca !!
0
Na najbliższym meczu przewiduje białe chusteczki, oby
0
0
Dzisiaj w ciemno bralbym Puyola za kazdego z nazzych obroncow, nie wiem czy urodzi sie kiedys ktos na chociazby porownywalnym poziomie mentalnym jak Puyol, bo technicznie nie byl wymiataczem, ale za to zostawial na boisku serce i dusze
6
Zadzwon do Zubiego i mu to powiedz, mam wrażenie ze w jego glowie siedzi cos zupelnie innego
1. Reus za 70 mln
2. Solidny środkowy obrońca od 30 lat
3. Niech odchodzi Montoya i Alves mamy przeciez Adriano i Douglasa...
Btw to Cuadrado nie przyszedl bo nie chcial grac w obronie
0
"Douglas nic nie rozumie" kiedys byl taki tytul tu na stronie. Tak jak Douglas, ja tez nic nie rozumiem w takim razie. Przed przyjsciem bylem jedna z osob ktora probowala go bronic, ale sam udowodnil ze na darmo.