0

"Teraz autobus i jedziemy" a jak my przegrywamy i druzyna gra tzw autobusem to jest placz i lament jak mozna tak grac... Ogarnijcie sie

0

Ej sory, ale ja widze ze tu niektorzy ciesza sie bardziej z przegranej Realu niz z wygranej Barcelony, cos jest chyba nie tak

0

Pierwszego w tym sezonie wiec o czym my wgl rozmawiamy

0

O jedna bramke by prowadzil z Messim

0

Nie, tylko z jakiegos dziwnego powodu w kazdym meczu jest karny. Przypadek ?

0

0

Chodzi o to, ze gra Realu oprocz na CR opiera sie na karnych, spojrzmy prawdzie w oczy

1

2

Mimo wszystko na jeszcze jeden sezon powinien zostac... Jak zostaniemy z Douglasem i Adriano na prawej to do spisu autostrad w Hiszpanii bedzie mozna dopisac jeszcze nasze prawe skrzydlo

0

Podejrzewam, ze o Kubali kibice wtedy mowili to samo. I nie do konca o to mi chodzilo. Wtedy powstalo CN zeby jak najwiecej ludzi moglo przyjsc ogladac jego popisy wiec co musialo by powstac ze wzgledu na Leo :D

0

Wenta gral w reczna przez 3 lata

0

Jezeli w tamtych czasach "dla pilkarza" postawili Camp Nou mieszczace 112 tys ludzi to co dzisiaj trzeba by bylo postawic dla Leo haha

0

No malo to sprawiedliwe :o

0

Zakladajac, ze byloby 1:1 w obu meczach to obie druzyny dostalyby tytul, innego wyjscia nie ma

0

jestem tego swiadom, poprostu mowie ze na ten moment jego talent jest opisywany mocno na wyrost

0

Nie jestem przekonany czy LE jest dobrym wydarzeniem, ja tam bylem zwolennikiem Martino tylko czasu mu nie dali(oraz transferow)

0

gdize ogladasz ? bo widze, ze na NC+ nie ma

0

Sandro może byc Jokerem, Adama to świr jedyne z czym sie nie zgodze to Munir, lekko przereklamowany

0

Wydaje mi się, że Powrót Króla jest równie ważny jak transfer Suareza, ale patrząc długo terminowo to Suarez może bardziej wpłynąć na wyniki, to się okaże

0

United troche kopie sie po czole, wg mnie zero pomyslu na gre, stoke autobus

0

Mi tez. B

0

Hahaha ja widze, ze na fcbarca.com to juz taka "rodzina" sie tworzy, wszyscy sie martwia i pytaja o zdrowie, beka... Ale w takim razie kurujcie sie zeby w weekend mocno dopingowac i jeszcze raz szczesliwego nowego roku ! :D

3

Nie wiem czy jest sie czym chwalic hahhhaha

2

Jeszcze mloda godzina, ale trzeba dobrze skonczyc ten rok zeby nowy byl zajebi@ty !!! Tak wiec swietujmy :)

4

Witam wszystkich, wlasnie skonczyl mi sie ban i stwierdzilem ze ten rok nie bedzie udany jak wam wszystkim nie zloze zyczen, takze szczesliwego nowego roku i samych trofeow w 2015 !!!! Viaca el Barca !!

0

Na najbliższym meczu przewiduje białe chusteczki, oby

0

0

Dzisiaj w ciemno bralbym Puyola za kazdego z nazzych obroncow, nie wiem czy urodzi sie kiedys ktos na chociazby porownywalnym poziomie mentalnym jak Puyol, bo technicznie nie byl wymiataczem, ale za to zostawial na boisku serce i dusze

6

Zadzwon do Zubiego i mu to powiedz, mam wrażenie ze w jego glowie siedzi cos zupelnie innego
1. Reus za 70 mln
2. Solidny środkowy obrońca od 30 lat
3. Niech odchodzi Montoya i Alves mamy przeciez Adriano i Douglasa...
Btw to Cuadrado nie przyszedl bo nie chcial grac w obronie

0

"Douglas nic nie rozumie" kiedys byl taki tytul tu na stronie. Tak jak Douglas, ja tez nic nie rozumiem w takim razie. Przed przyjsciem bylem jedna z osob ktora probowala go bronic, ale sam udowodnil ze na darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?