0

bo zwycieskiego skladu sie nie zmienia, pamietaj !!!!!!!!!!!!!!!!! Luis Enrique i jego logika

0

Czo :o Montoya :o chca mu dac pograc zanim odejdzie...

0

1

nie zeby cos ale jestes jednym z nich

0

zaraz sie zleci zgraja oszołomów i Ci powie ze Decime wygrali

0

po co prowokujesz, rekompensujesz sobie w ten sposob brak kolegow?

2

ziomek, troche szacunku mimo wszystko, chocbys nie wiem jak sie staral to i tak nigdy nie osiagniesz tego co Ronaldo :)

0

a to apropo czego ?

0

Brakuje douglasa, a tak to sie zgadzam

0

I kroosa z Jamesem

0

Ch@ja wywalczymy, redakcji oni nie przeszkadzaja wiec nie znikna.

0

Powinno byc napisane na poczatku "Ankieta dla ludzi myslacych"

0

Ja napisalem zeby zrobic przesiew wsrod uzytkownikow i wywalic "kibicow" Realu, oczywiscie nie mam nic do tych normalnych

1

Glupio by mi bylo robic z siebie idiote na forum, ludzie patrza, no ale grunt ze Ci to nie przeszkadza :)

0

Z niewolnika nie ma pracownika. Szkoda ze tak to wyglada

6

Mam nadzieje ze nie

3

jak mozna zostawic no-name douglasa ze skillem na poziomie Huesci a wywalic Martina ktory wciaga nosem Alvesa, nie czaje tego

0

nikt chyba

1

czarny Messi jak to mowia, ale mi osobiscie bardziej przypomina Eto'o

0

co on zagral to nie mam pytan

2

przykre, ze taki mecz oglada sie przyjemniej niz ten w weekend chociazby

0

nie wiem kto to Bielik, ale jak umie podac lepiej niz Douglas czy w/w Munir to dawac go

0

Munir zaczyna wk@rwiac, nic tylko by dryblowal, a to jeszcze trzeba umiec... do zejscia

5

sergi roberto dzisiaj zyciowke gra, tyle pilek co dzis rozdal to w ciagu calej kariery nie uzbieral

1

Munir wnosi do gry tyle co ja sprzed komputera, a tak dobrze sie zapowiadal

1

nie dosc ze snajper to jeszcze drybler, matko co ja pacze

5

a to snajper

2

nie wydaje Ci sie, ale tez myslalem ze to my tylko sie z niego smiejemy

2

douglas za Inieste i Sandro za Pedro

1

a tam gra jeszcze lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?