20 grudnia 2014, 15:54
0
bo zwycieskiego skladu sie nie zmienia, pamietaj !!!!!!!!!!!!!!!!! Luis Enrique i jego logika
20 grudnia 2014, 15:24
Czo :o Montoya :o chca mu dac pograc zanim odejdzie...
20 grudnia 2014, 13:57
20 grudnia 2014, 13:55
1
nie zeby cos ale jestes jednym z nich
19 grudnia 2014, 10:14
zaraz sie zleci zgraja oszołomów i Ci powie ze Decime wygrali
19 grudnia 2014, 10:13
po co prowokujesz, rekompensujesz sobie w ten sposob brak kolegow?
19 grudnia 2014, 10:12
2
ziomek, troche szacunku mimo wszystko, chocbys nie wiem jak sie staral to i tak nigdy nie osiagniesz tego co Ronaldo :)
18 grudnia 2014, 18:52
a to apropo czego ?
18 grudnia 2014, 12:31
Brakuje douglasa, a tak to sie zgadzam
18 grudnia 2014, 09:15
I kroosa z Jamesem
17 grudnia 2014, 18:52
Ch@ja wywalczymy, redakcji oni nie przeszkadzaja wiec nie znikna.
17 grudnia 2014, 18:48
Powinno byc napisane na poczatku "Ankieta dla ludzi myslacych"
17 grudnia 2014, 18:45
Ja napisalem zeby zrobic przesiew wsrod uzytkownikow i wywalic "kibicow" Realu, oczywiscie nie mam nic do tych normalnych
17 grudnia 2014, 18:44
Glupio by mi bylo robic z siebie idiote na forum, ludzie patrza, no ale grunt ze Ci to nie przeszkadza :)
17 grudnia 2014, 18:35
Z niewolnika nie ma pracownika. Szkoda ze tak to wyglada
17 grudnia 2014, 14:18
6
Mam nadzieje ze nie
16 grudnia 2014, 23:47
3
jak mozna zostawic no-name douglasa ze skillem na poziomie Huesci a wywalic Martina ktory wciaga nosem Alvesa, nie czaje tego
16 grudnia 2014, 23:39
nikt chyba
16 grudnia 2014, 23:35
czarny Messi jak to mowia, ale mi osobiscie bardziej przypomina Eto'o
16 grudnia 2014, 23:33
co on zagral to nie mam pytan
16 grudnia 2014, 23:32
przykre, ze taki mecz oglada sie przyjemniej niz ten w weekend chociazby
16 grudnia 2014, 23:29
nie wiem kto to Bielik, ale jak umie podac lepiej niz Douglas czy w/w Munir to dawac go
16 grudnia 2014, 23:28
Munir zaczyna wk@rwiac, nic tylko by dryblowal, a to jeszcze trzeba umiec... do zejscia
16 grudnia 2014, 23:25
5
sergi roberto dzisiaj zyciowke gra, tyle pilek co dzis rozdal to w ciagu calej kariery nie uzbieral
16 grudnia 2014, 23:23
Munir wnosi do gry tyle co ja sprzed komputera, a tak dobrze sie zapowiadal
16 grudnia 2014, 23:21
nie dosc ze snajper to jeszcze drybler, matko co ja pacze
16 grudnia 2014, 23:19
a to snajper
16 grudnia 2014, 23:14
nie wydaje Ci sie, ale tez myslalem ze to my tylko sie z niego smiejemy
16 grudnia 2014, 23:12
douglas za Inieste i Sandro za Pedro
a tam gra jeszcze lepiej
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
bo zwycieskiego skladu sie nie zmienia, pamietaj !!!!!!!!!!!!!!!!! Luis Enrique i jego logika
0
Czo :o Montoya :o chca mu dac pograc zanim odejdzie...
0
1
nie zeby cos ale jestes jednym z nich
0
zaraz sie zleci zgraja oszołomów i Ci powie ze Decime wygrali
0
po co prowokujesz, rekompensujesz sobie w ten sposob brak kolegow?
2
ziomek, troche szacunku mimo wszystko, chocbys nie wiem jak sie staral to i tak nigdy nie osiagniesz tego co Ronaldo :)
0
a to apropo czego ?
0
Brakuje douglasa, a tak to sie zgadzam
0
I kroosa z Jamesem
0
Ch@ja wywalczymy, redakcji oni nie przeszkadzaja wiec nie znikna.
0
Powinno byc napisane na poczatku "Ankieta dla ludzi myslacych"
0
Ja napisalem zeby zrobic przesiew wsrod uzytkownikow i wywalic "kibicow" Realu, oczywiscie nie mam nic do tych normalnych
1
Glupio by mi bylo robic z siebie idiote na forum, ludzie patrza, no ale grunt ze Ci to nie przeszkadza :)
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Szkoda ze tak to wyglada
6
Mam nadzieje ze nie
3
jak mozna zostawic no-name douglasa ze skillem na poziomie Huesci a wywalic Martina ktory wciaga nosem Alvesa, nie czaje tego
0
nikt chyba
1
czarny Messi jak to mowia, ale mi osobiscie bardziej przypomina Eto'o
0
co on zagral to nie mam pytan
2
przykre, ze taki mecz oglada sie przyjemniej niz ten w weekend chociazby
0
nie wiem kto to Bielik, ale jak umie podac lepiej niz Douglas czy w/w Munir to dawac go
0
Munir zaczyna wk@rwiac, nic tylko by dryblowal, a to jeszcze trzeba umiec... do zejscia
5
sergi roberto dzisiaj zyciowke gra, tyle pilek co dzis rozdal to w ciagu calej kariery nie uzbieral
1
Munir wnosi do gry tyle co ja sprzed komputera, a tak dobrze sie zapowiadal
1
nie dosc ze snajper to jeszcze drybler, matko co ja pacze
5
a to snajper
2
nie wydaje Ci sie, ale tez myslalem ze to my tylko sie z niego smiejemy
2
douglas za Inieste i Sandro za Pedro
1
a tam gra jeszcze lepiej