Apel: nie dajcie sie prowokowac tym małym chu*kom z RM takim jak cris777 bo to młyn na wode. Olejcie i liczmy na to, ze administracja odpowiednio zajmie sie takimi scierwami
To zrobil, ze od zadan defensywnyh w glownej mierze jest defensywny pomocnik, a dwaj pozostali sa od kreowania gry, a Rakitic kreuje nam gre w defensywie, taka prawda
I dawno zadnego meczu tak nie wyczekiwalem, nawet Gran Derbi bo o niczym istotnym jeszcze nie decydowalo. Tak naprawde dzisiaj graja najwazniejszy srawdzian, presja zrobi swoje
0
Dzieki :D
0
Co ?
0
Widze same blyskotliwe odpowiedzi haha ;D to ze zakaz to sie domyslilem, bardziej chodzilo mi o to co zrobili ze maja zakaz :D
0
Ktos wie czemu Legia przy pustych trybunach ?
0
zastanawiam sie tylko ile raportow mozna wyslac, a mimo to on dalej pisze...
0
napisalem nizej zeby przestac odpisywac, ale ludzie nie rozumieja ;>
0
Apel: nie dajcie sie prowokowac tym małym chu*kom z RM takim jak cris777 bo to młyn na wode. Olejcie i liczmy na to, ze administracja odpowiednio zajmie sie takimi scierwami
1
Albo Ty.
7
Zawsze musza cos zmienic, cygany z UEFA ! Zawsze bylo w piatek, tyle czekania :((
0
ktos tu grubo przesadzil z ta "znakomita", ale cieszy wygrana, oby tak dalej
0
Ile razy mozna napisac to samo, na klopoty Leo Messi
0
Pique rozjeb*ł stylówką
0
i kopali sie po czolach bo wszyscy znaja ten styl ?
0
zapisalem sobie, jak tak sie stanie to wspomne nawet twoj nick
6
http://www.footballuser.com/1163236/FC_Barcelona
jezeli to bedzie tak wygladalo to chyba jestem spokojny
0
wg mnie tak http://www.footballuser.com/1163241/FC_Barcelona
0
no i masz babo placek
0
To zrobil, ze od zadan defensywnyh w glownej mierze jest defensywny pomocnik, a dwaj pozostali sa od kreowania gry, a Rakitic kreuje nam gre w defensywie, taka prawda
1
Jak wyjdzie Busquets to znowu bedzie padaka w srodku, jeszcze do kompletu Pan Boje sie podawac do przodu Rakitic i bedzie pozamiatane
0
Wszyscy tylko Ronaldo,
Messi, Ronaldo Messi a to Neuer dostanie :D
0
I dawno zadnego meczu tak nie wyczekiwalem, nawet Gran Derbi bo o niczym istotnym jeszcze nie decydowalo. Tak naprawde dzisiaj graja najwazniejszy srawdzian, presja zrobi swoje
0
Wystawienie dzisiaj Masche na DP bedzie mozna okreslic mianem cudu. Nie wiem czemu, ale wydaje sie ze LE ma klapki na oczach
0
Wapie, ze LE drugi raz bedzie eksperymentowal w tak waznym meczu, chyba wszyscy pamietamy jak to sie skonczylo w GD z Matie na LO
0
Bardzo fajnie napisane, czekam do 20.45 z mega niecierpliwoscia :) bedzie horror
0
Riposta cieta jak ch@j :)
0
Nie, to ze co mecz dostaje karnego :)
0
chyba lepiej przegrac
4
ej dobra, Ronaldo strzelil z karnego, dosc frustrujace, ale macie tu taki bol dupy, ze to az wstyd...
0
ty mowisz chyba o 3 bramce, chyba ze strzelil dwie piekne
0
szacun, z tego co wiem to nie rekordy bedziemy pamietac na koniec sezonu :)