0

Dzieki :D

0

Co ?

0

Widze same blyskotliwe odpowiedzi haha ;D to ze zakaz to sie domyslilem, bardziej chodzilo mi o to co zrobili ze maja zakaz :D

0

Ktos wie czemu Legia przy pustych trybunach ?

0

zastanawiam sie tylko ile raportow mozna wyslac, a mimo to on dalej pisze...

0

napisalem nizej zeby przestac odpisywac, ale ludzie nie rozumieja ;>

0

Apel: nie dajcie sie prowokowac tym małym chu*kom z RM takim jak cris777 bo to młyn na wode. Olejcie i liczmy na to, ze administracja odpowiednio zajmie sie takimi scierwami

1

Albo Ty.

7

Zawsze musza cos zmienic, cygany z UEFA ! Zawsze bylo w piatek, tyle czekania :((

0

ktos tu grubo przesadzil z ta "znakomita", ale cieszy wygrana, oby tak dalej

0

Ile razy mozna napisac to samo, na klopoty Leo Messi

0

Pique rozjeb*ł stylówką

0

i kopali sie po czolach bo wszyscy znaja ten styl ?

0

zapisalem sobie, jak tak sie stanie to wspomne nawet twoj nick

6

http://www.footballuser.com/1163236/FC_Barcelona

jezeli to bedzie tak wygladalo to chyba jestem spokojny

0

0

no i masz babo placek

0

To zrobil, ze od zadan defensywnyh w glownej mierze jest defensywny pomocnik, a dwaj pozostali sa od kreowania gry, a Rakitic kreuje nam gre w defensywie, taka prawda

1

Jak wyjdzie Busquets to znowu bedzie padaka w srodku, jeszcze do kompletu Pan Boje sie podawac do przodu Rakitic i bedzie pozamiatane

0

Wszyscy tylko Ronaldo,
Messi, Ronaldo Messi a to Neuer dostanie :D

0

I dawno zadnego meczu tak nie wyczekiwalem, nawet Gran Derbi bo o niczym istotnym jeszcze nie decydowalo. Tak naprawde dzisiaj graja najwazniejszy srawdzian, presja zrobi swoje

0

Wystawienie dzisiaj Masche na DP bedzie mozna okreslic mianem cudu. Nie wiem czemu, ale wydaje sie ze LE ma klapki na oczach

0

Wapie, ze LE drugi raz bedzie eksperymentowal w tak waznym meczu, chyba wszyscy pamietamy jak to sie skonczylo w GD z Matie na LO

0

Bardzo fajnie napisane, czekam do 20.45 z mega niecierpliwoscia :) bedzie horror

0

Riposta cieta jak ch@j :)

0

Nie, to ze co mecz dostaje karnego :)

0

chyba lepiej przegrac

4

ej dobra, Ronaldo strzelil z karnego, dosc frustrujace, ale macie tu taki bol dupy, ze to az wstyd...

0

ty mowisz chyba o 3 bramce, chyba ze strzelil dwie piekne

0

szacun, z tego co wiem to nie rekordy bedziemy pamietac na koniec sezonu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?