0

Nie, poprostu nie umiemy wykrzesac 100% z tych pilkarzy, LOL LOL mi przypomnial, Alex Song, fenomenalny przed przyjsciem i na wyporzyczeniu, przypadek? nie sadze

0

Muniesa tez

2

Patrzac na to jaki wklad na gre druzyn z Premier League maja ex-barceloniści chcialem serdecznie pogratulowac dyrekcji i dyrektorowi sportowemu Barcelony, fenomenalne zarzadzanie klubem i pilkarzami. Fabregas 12 asyst(Rakitic 3?) Alexis 9 goli(Pedro 5 chyba)... brawo

0

o a tego to nie wiedzialem, sory

0

Jestes kolego swiadom ze Edvin juz nie gra w pilke ? :D

0

Jeden pies.

15

Biedni Ci Twoi rodzice

1

Wczesniej napisalem, ze poziom sedziowania w La Liga stoi na poziomie 4 ligi okregowej w Polsce... Cofam i ze szczerego serca przepraszam wszystkich sedziow z okregowki, wykonujecie solidna robote, a tego typu zdzichu to powinien na kasie w biedrze siedziec, a nie sedziowac mecze. Zart i ujma dla calego sportu

0

nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem i wyciaganie czegos z kontekstu, terminy obce co ? :D

0

akcja bajka, brawo Atletico

1

ku@wa kolejny troll.... swołocz pierdo@ona

0

jest jeszcze sedzia na ktorego pilkarze wolaja " Pan dalej dalej", ten to juz wgl mistrz w niegwizdaniu fauli

0

"ten" ? "troche słaby" ? ogladales kiedys jakis inny mecz w lidze hiszpanskiej ? tu sedziowanie stoi na poziomie polskiej 4 ligi okregowej... przeciez to jeden wielki zart jest

0

wszystko zalezy od tego czy nasza pomoc zacznie wychodzic z szatni

0

dzieki

0

z taka gra jak teraz to nie zblizymy sie do ich pola karnego

0

rowni z rownym ? jeden mecz wygrany na 9 ostatnich chyba mowi sam za siebie :D

0

to zmienia postac rzeczy ^^

0

Troche poleciales...

0

Wszyscy sie kopali po czolach troche, jak nie idzie to nie idzie po calosci

2

Barca B niestety tez nie

0

Czy TAS okreslil sie kiedy bedzie decyzja ? Bo nie moge odkopac tematu

0

Serio ? Mam wrazenie ze ogladamy inna pilke nozna

0

No nie wiem czy w przypadku Messiego to sie sprawdza, obym predko sie nie musial o tym przekonywac

1

Gdyby nie Leo to bysmy obstawiali ktores z miejsc w srodku tabeli, brutalna prawda, mam nadzieje, ze Messi nastepny rok bedzie mial rownie udany i przy tym pomoze druzynie w zdobyciu trofeow!

2

Suarez to dzik, a strzelanie bramek przyjdzie z czasem ;)

4

to sie nazywa kompleks

9

idz plakac i wylewac swoja frustracje gdzie indziej

0

z tego co widze to jest mega duza nagonka, zgłaszanie ich komentarzy daje efekt

0

stawiali sie przez 15 minut, generalnie nie pozostawili dobrego wspomnienia po swojej grze, rozumiem jego frustracje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?