Nie, poprostu nie umiemy wykrzesac 100% z tych pilkarzy, LOL LOL mi przypomnial, Alex Song, fenomenalny przed przyjsciem i na wyporzyczeniu, przypadek? nie sadze
Patrzac na to jaki wklad na gre druzyn z Premier League maja ex-barceloniści chcialem serdecznie pogratulowac dyrekcji i dyrektorowi sportowemu Barcelony, fenomenalne zarzadzanie klubem i pilkarzami. Fabregas 12 asyst(Rakitic 3?) Alexis 9 goli(Pedro 5 chyba)... brawo
Wczesniej napisalem, ze poziom sedziowania w La Liga stoi na poziomie 4 ligi okregowej w Polsce... Cofam i ze szczerego serca przepraszam wszystkich sedziow z okregowki, wykonujecie solidna robote, a tego typu zdzichu to powinien na kasie w biedrze siedziec, a nie sedziowac mecze. Zart i ujma dla calego sportu
"ten" ? "troche słaby" ? ogladales kiedys jakis inny mecz w lidze hiszpanskiej ? tu sedziowanie stoi na poziomie polskiej 4 ligi okregowej... przeciez to jeden wielki zart jest
Gdyby nie Leo to bysmy obstawiali ktores z miejsc w srodku tabeli, brutalna prawda, mam nadzieje, ze Messi nastepny rok bedzie mial rownie udany i przy tym pomoze druzynie w zdobyciu trofeow!
0
Nie, poprostu nie umiemy wykrzesac 100% z tych pilkarzy, LOL LOL mi przypomnial, Alex Song, fenomenalny przed przyjsciem i na wyporzyczeniu, przypadek? nie sadze
0
Muniesa tez
2
Patrzac na to jaki wklad na gre druzyn z Premier League maja ex-barceloniści chcialem serdecznie pogratulowac dyrekcji i dyrektorowi sportowemu Barcelony, fenomenalne zarzadzanie klubem i pilkarzami. Fabregas 12 asyst(Rakitic 3?) Alexis 9 goli(Pedro 5 chyba)... brawo
0
o a tego to nie wiedzialem, sory
0
Jestes kolego swiadom ze Edvin juz nie gra w pilke ? :D
0
Jeden pies.
15
Biedni Ci Twoi rodzice
1
Wczesniej napisalem, ze poziom sedziowania w La Liga stoi na poziomie 4 ligi okregowej w Polsce... Cofam i ze szczerego serca przepraszam wszystkich sedziow z okregowki, wykonujecie solidna robote, a tego typu zdzichu to powinien na kasie w biedrze siedziec, a nie sedziowac mecze. Zart i ujma dla calego sportu
0
nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem i wyciaganie czegos z kontekstu, terminy obce co ? :D
0
akcja bajka, brawo Atletico
1
ku@wa kolejny troll.... swołocz pierdo@ona
0
jest jeszcze sedzia na ktorego pilkarze wolaja " Pan dalej dalej", ten to juz wgl mistrz w niegwizdaniu fauli
0
"ten" ? "troche słaby" ? ogladales kiedys jakis inny mecz w lidze hiszpanskiej ? tu sedziowanie stoi na poziomie polskiej 4 ligi okregowej... przeciez to jeden wielki zart jest
0
wszystko zalezy od tego czy nasza pomoc zacznie wychodzic z szatni
0
dzieki
0
z taka gra jak teraz to nie zblizymy sie do ich pola karnego
0
rowni z rownym ? jeden mecz wygrany na 9 ostatnich chyba mowi sam za siebie :D
0
to zmienia postac rzeczy ^^
0
Troche poleciales...
0
Wszyscy sie kopali po czolach troche, jak nie idzie to nie idzie po calosci
2
Barca B niestety tez nie
0
Czy TAS okreslil sie kiedy bedzie decyzja ? Bo nie moge odkopac tematu
0
Serio ? Mam wrazenie ze ogladamy inna pilke nozna
0
No nie wiem czy w przypadku Messiego to sie sprawdza, obym predko sie nie musial o tym przekonywac
1
Gdyby nie Leo to bysmy obstawiali ktores z miejsc w srodku tabeli, brutalna prawda, mam nadzieje, ze Messi nastepny rok bedzie mial rownie udany i przy tym pomoze druzynie w zdobyciu trofeow!
2
Suarez to dzik, a strzelanie bramek przyjdzie z czasem ;)
4
to sie nazywa kompleks
9
idz plakac i wylewac swoja frustracje gdzie indziej
0
z tego co widze to jest mega duza nagonka, zgłaszanie ich komentarzy daje efekt
0
stawiali sie przez 15 minut, generalnie nie pozostawili dobrego wspomnienia po swojej grze, rozumiem jego frustracje