FIFA nie pozwoli na to zeby potentat na rynku transferowym ogladal go z boku... przecież Real napędza ta wielka maszyne swoimi pieniedzmi. Barcelona przy nim to płotka(raz na jakis czas duzy transfer, a oni co sezon cos). Tak samo jak finansowa fair play ktore nie dotyczy wszystkich(patrz sprawa Malagi i City)
Dobra to uargumentuje, mialem na mysli, ze przecietny Kowalski ma w glebokim powazaniu rozgrywki, ktore odbywaja sie daleko stad i nie gra tam jego reprezentacja. Malo ktory trener czy kapitan reprezentacji ma czas na ogladanie meczy w srodku nocy. Pozostaja dziennikarze sportowi, Ci napewno beda ogladac. Czy jego mosc jest usatysfakcjonowany poziomem argumentow i w koncu sobie odpusci ?
Mysle ze w tym momencie grubo przeceniles wyrafinowanie MD, jak dla mnie to to zabrzmialo mniejwiejcej tak: Agent Ronaldo poszedl do (tutaj wpiszcie sobie osoby odpowiedzialne za ZP) i poprosil o nagrode dla CR7 za rok 2015)... Dla przecietnego czytelnika nie znajacego sie na marketingu tak to brzmi co czyni z tej gazety szmatlawiec
Gratulacje, nie mozna mu odmowic umiejetnosci pilkarskich, czysto pilkarsko zasluzyl w pelni. Szkoda ze nikt nie bierze pod uwage osobowsci bo to wazne, ale wygral to wygral ! I nie placzcie bo dajecie powod do napinki bialym
0
MATS - Adriano - Mathieu - Bartra - Montoya - Samper - Rakitić - Rafinha - Pedro - Munir - Adama i mam nadzieje, że wejdzie Halilovic
0
ije
1
jezeli obie druzyny wyjda swoimi nienajlepszymi skladami to taki scenariusz jest prawdopodobny.
0
zgubilem sie w tym kto sobie robi jaja, a kto nie
0
Probelm w tym, ze to oni rozdaja karty i ze zdolnosciami maszego zarzadu moze byc ciezko
0
FIFA nie pozwoli na to zeby potentat na rynku transferowym ogladal go z boku... przecież Real napędza ta wielka maszyne swoimi pieniedzmi. Barcelona przy nim to płotka(raz na jakis czas duzy transfer, a oni co sezon cos). Tak samo jak finansowa fair play ktore nie dotyczy wszystkich(patrz sprawa Malagi i City)
0
zaraz napisze, że nie, że zartowal i go to nie obchodzi ^^
0
Tak se rzucilem, dziewczyna mi napisala bo gdzies wyczytala, raczej mi to lata
0
Rownowaga w przyrodzie musi byc, Ronaldo Zlota Pilke dostal to go Irina rzucila
0
A co do laczenia sie z najbardziej zlodziejska federacja to sie akurat zgodze.
0
Dobra to uargumentuje, mialem na mysli, ze przecietny Kowalski ma w glebokim powazaniu rozgrywki, ktore odbywaja sie daleko stad i nie gra tam jego reprezentacja. Malo ktory trener czy kapitan reprezentacji ma czas na ogladanie meczy w srodku nocy. Pozostaja dziennikarze sportowi, Ci napewno beda ogladac. Czy jego mosc jest usatysfakcjonowany poziomem argumentow i w koncu sobie odpusci ?
0
Dobra nie bede sie znizal do Twojego poziomu. Nie rozumiem co pisze
0
Ja ogladam wiec teraz to juz wgl slaby argument. Mowie Ci tylko ze polowa tych co oglada ME i MS nawet nie wie co to Copa America
0
nadal nie rozumiesz o co mi chodzi, ale nie chce mi sie wiecej tlumaczyc
0
i myslisz, ze taki Nawałka który ma swoja prace do zrobienia bedzie ogladal CA ?
0
Oczerniany przez podatki ? Przestudiuj ta sprawe a potem sie wypowiadaj, zalegal pieniadze urzedowi i prasa sobie o tym pisala, ale pisala prawde
1
Moze troche to wyolbrzymiasz, ale na ludziach napewno wieksze wrazenie robi Messi, udawana czy nie, ale skromnoscia podbija serca
0
Macki Pereza ;)
0
Mysle ze w tym momencie grubo przeceniles wyrafinowanie MD, jak dla mnie to to zabrzmialo mniejwiejcej tak: Agent Ronaldo poszedl do (tutaj wpiszcie sobie osoby odpowiedzialne za ZP) i poprosil o nagrode dla CR7 za rok 2015)... Dla przecietnego czytelnika nie znajacego sie na marketingu tak to brzmi co czyni z tej gazety szmatlawiec
1
prawda jest taka, ze zdecydowanie za malo osob oglada CA zeby szanse wzrosly o 20%
22
Hahaha jaka beka z tego co wypisuje MD, slyszalem ze agent Cristiano zalatwia mu tez kandydature na prezydenta Portugalii... Co za zenada
0
No dobra, druga polowa byla git, przyznaje
0
Najbardziej smiac sie chce jak staje przy linii bocznej, chce cos krzyknac i dobrze to widac, ale nie wie co i w rezultacie idzie usiasc
0
Ale z Espanyolem nie zagralismy dobrego meczu, nie wiem z czym problem
1
Jeszcze rano komentowal, dziwne
0
A Ty tlumaczysz sie ze swoich lajkow na portalach ? Polajkowal bo chcial
0
Gratulacje, nie mozna mu odmowic umiejetnosci pilkarskich, czysto pilkarsko zasluzyl w pelni. Szkoda ze nikt nie bierze pod uwage osobowsci bo to wazne, ale wygral to wygral ! I nie placzcie bo dajecie powod do napinki bialym
0
Bylo
0
Ale jest rodzinka wiec na bank
0
Bralbys jak wsiun jo ?