0

MATS - Adriano - Mathieu - Bartra - Montoya - Samper - Rakitić - Rafinha - Pedro - Munir - Adama i mam nadzieje, że wejdzie Halilovic

0

ije

1

jezeli obie druzyny wyjda swoimi nienajlepszymi skladami to taki scenariusz jest prawdopodobny.

0

zgubilem sie w tym kto sobie robi jaja, a kto nie

0

Probelm w tym, ze to oni rozdaja karty i ze zdolnosciami maszego zarzadu moze byc ciezko

0

FIFA nie pozwoli na to zeby potentat na rynku transferowym ogladal go z boku... przecież Real napędza ta wielka maszyne swoimi pieniedzmi. Barcelona przy nim to płotka(raz na jakis czas duzy transfer, a oni co sezon cos). Tak samo jak finansowa fair play ktore nie dotyczy wszystkich(patrz sprawa Malagi i City)

0

zaraz napisze, że nie, że zartowal i go to nie obchodzi ^^

0

Tak se rzucilem, dziewczyna mi napisala bo gdzies wyczytala, raczej mi to lata

0

Rownowaga w przyrodzie musi byc, Ronaldo Zlota Pilke dostal to go Irina rzucila

0

A co do laczenia sie z najbardziej zlodziejska federacja to sie akurat zgodze.

0

Dobra to uargumentuje, mialem na mysli, ze przecietny Kowalski ma w glebokim powazaniu rozgrywki, ktore odbywaja sie daleko stad i nie gra tam jego reprezentacja. Malo ktory trener czy kapitan reprezentacji ma czas na ogladanie meczy w srodku nocy. Pozostaja dziennikarze sportowi, Ci napewno beda ogladac. Czy jego mosc jest usatysfakcjonowany poziomem argumentow i w koncu sobie odpusci ?

0

Dobra nie bede sie znizal do Twojego poziomu. Nie rozumiem co pisze

0

Ja ogladam wiec teraz to juz wgl slaby argument. Mowie Ci tylko ze polowa tych co oglada ME i MS nawet nie wie co to Copa America

0

nadal nie rozumiesz o co mi chodzi, ale nie chce mi sie wiecej tlumaczyc

0

i myslisz, ze taki Nawałka który ma swoja prace do zrobienia bedzie ogladal CA ?

0

Oczerniany przez podatki ? Przestudiuj ta sprawe a potem sie wypowiadaj, zalegal pieniadze urzedowi i prasa sobie o tym pisala, ale pisala prawde

1

Moze troche to wyolbrzymiasz, ale na ludziach napewno wieksze wrazenie robi Messi, udawana czy nie, ale skromnoscia podbija serca

0

Macki Pereza ;)

0

Mysle ze w tym momencie grubo przeceniles wyrafinowanie MD, jak dla mnie to to zabrzmialo mniejwiejcej tak: Agent Ronaldo poszedl do (tutaj wpiszcie sobie osoby odpowiedzialne za ZP) i poprosil o nagrode dla CR7 za rok 2015)... Dla przecietnego czytelnika nie znajacego sie na marketingu tak to brzmi co czyni z tej gazety szmatlawiec

1

prawda jest taka, ze zdecydowanie za malo osob oglada CA zeby szanse wzrosly o 20%

22

Hahaha jaka beka z tego co wypisuje MD, slyszalem ze agent Cristiano zalatwia mu tez kandydature na prezydenta Portugalii... Co za zenada

0

No dobra, druga polowa byla git, przyznaje

0

Najbardziej smiac sie chce jak staje przy linii bocznej, chce cos krzyknac i dobrze to widac, ale nie wie co i w rezultacie idzie usiasc

0

Ale z Espanyolem nie zagralismy dobrego meczu, nie wiem z czym problem

1

Jeszcze rano komentowal, dziwne

0

A Ty tlumaczysz sie ze swoich lajkow na portalach ? Polajkowal bo chcial

0

Gratulacje, nie mozna mu odmowic umiejetnosci pilkarskich, czysto pilkarsko zasluzyl w pelni. Szkoda ze nikt nie bierze pod uwage osobowsci bo to wazne, ale wygral to wygral ! I nie placzcie bo dajecie powod do napinki bialym

0

Bylo

0

Ale jest rodzinka wiec na bank

0

Bralbys jak wsiun jo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?