0

A my nie

4

Ciebie to ja tu juz dlugo nie widzialem. Czyzby ban ?

0

Reusa.

4

Ten czlowiek z kazda swoja wypowiedzia pograza sie coraz bardziej... Do pierdla a nie grzejesz stolek

0

Bayern forma pierwsza klasa

1

Grunt, ze mnie poprawiles polonisto, dziekuje

1

Fakt, dzieki.

1

I teraz jezeli ma choc odrobine honoru to tak jak jego poprzednik powinien sie pozegnac z klubem

0

chciałbyś żeby Twoja przyszła żona wyglądała jak Shakira w wieku 38 lat ^^

0

Beka bo Shakira tez ma dzis urodziny... 38

0

To i tak jest nic, wczoraj na Chelsea- City komentatorzy czytali nazwiska pilkarzy od tylu zeby sprawdzic jak to brzmi

2

Dzisiaj Rafinha ?

0

Zart ku#wa zart.

0

Jebłem...

0

Trzeba miec jaja zeby na takiej furii zagrac. Brawo za odzyskanie wigoru

1

Kopali sie po czolach, a Suarez zmarnowal dwie patelnie

0

Akurat Rakitic ostatnio bardzo dobrze gra

0

Martwi mnie postawa Suareza, strasznie niedokladny i jakby troche nieswiadomy tego co sie dzieje na boisku

0

W kieszeni

0

Nie przypuszczalem ze jeszcze gdzies mozna zobaczyc boisko w takim stanie:oo

0

Nie

0

Sedzia ledwo co z Quataru wrocil i mu sie myli jak ma sedziowac

0

Mamy suareza.

0

To Roura przegral z Bayernem

0

To zalezy, wg betathome katar byl faworytem o 10gr

0

Ticketmaster.es bylem mega zadowolony, bilet wydrukowalem w bankomacie lacaixa generalnie sprawnie wszystko. Poza tym oficjalna strona klubu prowadzi sprzedaz

0

Bo sa wykupieni przez Quatar

0

HC a nie FC :D

2

Prowokacje ? Szukaj miejsca gdzie indziej :)

0

czyli w 50% miałem racje ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?