4 lutego 2015, 19:57
0
A my nie
4 lutego 2015, 15:31
4
Ciebie to ja tu juz dlugo nie widzialem. Czyzby ban ?
Reusa.
4 lutego 2015, 10:21
Ten czlowiek z kazda swoja wypowiedzia pograza sie coraz bardziej... Do pierdla a nie grzejesz stolek
3 lutego 2015, 21:31
Bayern forma pierwsza klasa
3 lutego 2015, 16:09
1
Grunt, ze mnie poprawiles polonisto, dziekuje
3 lutego 2015, 16:08
Fakt, dzieki.
3 lutego 2015, 16:06
I teraz jezeli ma choc odrobine honoru to tak jak jego poprzednik powinien sie pozegnac z klubem
2 lutego 2015, 15:20
chciałbyś żeby Twoja przyszła żona wyglądała jak Shakira w wieku 38 lat ^^
2 lutego 2015, 14:02
Beka bo Shakira tez ma dzis urodziny... 38
1 lutego 2015, 23:20
To i tak jest nic, wczoraj na Chelsea- City komentatorzy czytali nazwiska pilkarzy od tylu zeby sprawdzic jak to brzmi
1 lutego 2015, 23:16
2
Dzisiaj Rafinha ?
1 lutego 2015, 22:24
Zart ku#wa zart.
1 lutego 2015, 22:16
Jebłem...
1 lutego 2015, 22:15
Trzeba miec jaja zeby na takiej furii zagrac. Brawo za odzyskanie wigoru
1 lutego 2015, 21:51
Kopali sie po czolach, a Suarez zmarnowal dwie patelnie
1 lutego 2015, 21:49
Akurat Rakitic ostatnio bardzo dobrze gra
1 lutego 2015, 21:48
Martwi mnie postawa Suareza, strasznie niedokladny i jakby troche nieswiadomy tego co sie dzieje na boisku
1 lutego 2015, 21:20
W kieszeni
31 stycznia 2015, 18:10
Nie przypuszczalem ze jeszcze gdzies mozna zobaczyc boisko w takim stanie:oo
31 stycznia 2015, 16:29
Nie
Sedzia ledwo co z Quataru wrocil i mu sie myli jak ma sedziowac
31 stycznia 2015, 11:21
Mamy suareza.
31 stycznia 2015, 09:26
To Roura przegral z Bayernem
30 stycznia 2015, 19:33
To zalezy, wg betathome katar byl faworytem o 10gr
30 stycznia 2015, 19:32
Ticketmaster.es bylem mega zadowolony, bilet wydrukowalem w bankomacie lacaixa generalnie sprawnie wszystko. Poza tym oficjalna strona klubu prowadzi sprzedaz
30 stycznia 2015, 17:14
Bo sa wykupieni przez Quatar
30 stycznia 2015, 17:13
HC a nie FC :D
29 stycznia 2015, 23:37
Prowokacje ? Szukaj miejsca gdzie indziej :)
29 stycznia 2015, 18:48
czyli w 50% miałem racje ^^
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A my nie
4
Ciebie to ja tu juz dlugo nie widzialem. Czyzby ban ?
0
Reusa.
4
Ten czlowiek z kazda swoja wypowiedzia pograza sie coraz bardziej... Do pierdla a nie grzejesz stolek
0
Bayern forma pierwsza klasa
1
Grunt, ze mnie poprawiles polonisto, dziekuje
1
Fakt, dzieki.
1
I teraz jezeli ma choc odrobine honoru to tak jak jego poprzednik powinien sie pozegnac z klubem
0
chciałbyś żeby Twoja przyszła żona wyglądała jak Shakira w wieku 38 lat ^^
0
Beka bo Shakira tez ma dzis urodziny... 38
0
To i tak jest nic, wczoraj na Chelsea- City komentatorzy czytali nazwiska pilkarzy od tylu zeby sprawdzic jak to brzmi
2
Dzisiaj Rafinha ?
0
Zart ku#wa zart.
0
Jebłem...
0
Trzeba miec jaja zeby na takiej furii zagrac. Brawo za odzyskanie wigoru
1
Kopali sie po czolach, a Suarez zmarnowal dwie patelnie
0
Akurat Rakitic ostatnio bardzo dobrze gra
0
Martwi mnie postawa Suareza, strasznie niedokladny i jakby troche nieswiadomy tego co sie dzieje na boisku
0
W kieszeni
0
Nie przypuszczalem ze jeszcze gdzies mozna zobaczyc boisko w takim stanie:oo
0
Nie
0
Sedzia ledwo co z Quataru wrocil i mu sie myli jak ma sedziowac
0
Mamy suareza.
0
To Roura przegral z Bayernem
0
To zalezy, wg betathome katar byl faworytem o 10gr
0
Ticketmaster.es bylem mega zadowolony, bilet wydrukowalem w bankomacie lacaixa generalnie sprawnie wszystko. Poza tym oficjalna strona klubu prowadzi sprzedaz
0
Bo sa wykupieni przez Quatar
0
HC a nie FC :D
2
Prowokacje ? Szukaj miejsca gdzie indziej :)
0
czyli w 50% miałem racje ^^