Ja go nie lubie i mowie o tym otwarcie. Doceniam klase pilkarska, ale jego zachowanie jest zenujace. Im bardziej mu nie wychodzi tym bardziej mnie to cieszy. Pozdrawiam
Juz to pisało i mówilo milion osob przede mna takze ja tylko powtorze, jezeli Ronaldo faktycznie jest najlepszy na swiecie to Messi jest z innej planety i wszystko sie zgadza :)
Dobra plan jest taki, Schalke nie daje sie osmieszyc, nie zamyka sie na wlasnej polowie i wykorzystuje slabosci Realu, nie oczekuje od nich zwyciestwa, ale zeby nie dali sie zbic jak bezpanskie psy... I niech Porto wygra bo tak to Real dostanie Bazel w nastepnej fazie
Taka prawda, wielki oddany Arsenalowi idzie do Chelsea ? Poza tym nie wspominajac o tym ze swoj brak formy zwalil na Martino i sie wypial na Barcelone. Judasz
0
Ale wtedy jest fajniej
2
Mam wrazenie ze ja z ziomkami z boiska wiecej bysmy wskurali w ofensywie... Tragedia. Co oni robia w LM
2
Jezuuuuuu jak on pajacuje, nie moge na niego patrzec, wlaczam Bazel... macha tymi lapskami jak policjant kierujacy ruchem
2
Ja go nie lubie i mowie o tym otwarcie. Doceniam klase pilkarska, ale jego zachowanie jest zenujace. Im bardziej mu nie wychodzi tym bardziej mnie to cieszy. Pozdrawiam
4
Jakie to jest nie fair. Graja piach i bramka z du*y
0
Ten Real jest tak samo bezproduktywny jak Barca za Martino... Albo nawet bardziej
0
Napewno jakies male dziewczynki kupują
0
Na dole w srodkowej czesci boiska, to byl Ronaldo
0
I to jest wlasnie roznica miedzy Leo a CR11, lekko go pomizial i sie kladzie, co za typ
0
Niestety masz racje
1
A tam tunel, publika to jest to, a nie piknik na CN
0
Rowan Atkinson sedziuje to karny bedzie napewno :)
0
Juz to pisało i mówilo milion osob przede mna takze ja tylko powtorze, jezeli Ronaldo faktycznie jest najlepszy na swiecie to Messi jest z innej planety i wszystko sie zgadza :)
3
Ronaldo dostal dzis nowy model płetw od Nike także będzie sie działo
0
To sie lekcewazenie nazywa
0
A gdzie w tym sens? Przegrana boli co ? :)
0
Dobra plan jest taki, Schalke nie daje sie osmieszyc, nie zamyka sie na wlasnej polowie i wykorzystuje slabosci Realu, nie oczekuje od nich zwyciestwa, ale zeby nie dali sie zbic jak bezpanskie psy... I niech Porto wygra bo tak to Real dostanie Bazel w nastepnej fazie
7
Jedyna kartą przetragową może być dymisja, a przetarg polega na lekkim zatarciu zlych wspomnien.
0
No a czemu mialoby nie leciec, znaczu moze na family leco, ale leci^^
0
O ile sie nie myle to gramy we wtorek wiec nie masz na co liczyc. Chociaz moge sieylic
I w srode
4
wlasnie dlatego dziekuje bogu(a w zasadzie nc+) ze mam canal+ i nie musze tych dziadów sluchac
0
Tez prawda.
1
Z Atleti pekli, mam nadzieje ze to samo bedzie jak beda grali z nami
0
Prawda jest taka ze Szachtar ma komfort taki ze Bayern nie ma bramki na wyjezdzie. Bayern gra piach straszny
1
Real mimo wszystko tez jest bez formy
19
Psg zasluguje dzis na wygrana, zdecydowanie
0
Ja nie powiedzialem, ze Arsenal sie o niego staral, chodzi mi o fakt ze odszedl do odwiecznego rywala Arsenalu z ktorym byl emocjonalnie zwiazany.
0
Taka prawda, wielki oddany Arsenalowi idzie do Chelsea ? Poza tym nie wspominajac o tym ze swoj brak formy zwalil na Martino i sie wypial na Barcelone. Judasz
0
Mowa o Fabregasie ?
10
Dla kazdego fana pilki noznej walentynki sa wlasnie dzisiaj :)