0

Ale wtedy jest fajniej

2

Mam wrazenie ze ja z ziomkami z boiska wiecej bysmy wskurali w ofensywie... Tragedia. Co oni robia w LM

2

Jezuuuuuu jak on pajacuje, nie moge na niego patrzec, wlaczam Bazel... macha tymi lapskami jak policjant kierujacy ruchem

2

Ja go nie lubie i mowie o tym otwarcie. Doceniam klase pilkarska, ale jego zachowanie jest zenujace. Im bardziej mu nie wychodzi tym bardziej mnie to cieszy. Pozdrawiam

4

Jakie to jest nie fair. Graja piach i bramka z du*y

0

Ten Real jest tak samo bezproduktywny jak Barca za Martino... Albo nawet bardziej

0

Napewno jakies male dziewczynki kupują

0

Na dole w srodkowej czesci boiska, to byl Ronaldo

0

I to jest wlasnie roznica miedzy Leo a CR11, lekko go pomizial i sie kladzie, co za typ

0

Niestety masz racje

1

A tam tunel, publika to jest to, a nie piknik na CN

0

Rowan Atkinson sedziuje to karny bedzie napewno :)

0

Juz to pisało i mówilo milion osob przede mna takze ja tylko powtorze, jezeli Ronaldo faktycznie jest najlepszy na swiecie to Messi jest z innej planety i wszystko sie zgadza :)

3

Ronaldo dostal dzis nowy model płetw od Nike także będzie sie działo

0

To sie lekcewazenie nazywa

0

A gdzie w tym sens? Przegrana boli co ? :)

0

Dobra plan jest taki, Schalke nie daje sie osmieszyc, nie zamyka sie na wlasnej polowie i wykorzystuje slabosci Realu, nie oczekuje od nich zwyciestwa, ale zeby nie dali sie zbic jak bezpanskie psy... I niech Porto wygra bo tak to Real dostanie Bazel w nastepnej fazie

7

Jedyna kartą przetragową może być dymisja, a przetarg polega na lekkim zatarciu zlych wspomnien.

0

No a czemu mialoby nie leciec, znaczu moze na family leco, ale leci^^

0

O ile sie nie myle to gramy we wtorek wiec nie masz na co liczyc. Chociaz moge sieylic
I w srode

4

wlasnie dlatego dziekuje bogu(a w zasadzie nc+) ze mam canal+ i nie musze tych dziadów sluchac

0

Tez prawda.

1

Z Atleti pekli, mam nadzieje ze to samo bedzie jak beda grali z nami

0

Prawda jest taka ze Szachtar ma komfort taki ze Bayern nie ma bramki na wyjezdzie. Bayern gra piach straszny

1

Real mimo wszystko tez jest bez formy

19

Psg zasluguje dzis na wygrana, zdecydowanie

0

Ja nie powiedzialem, ze Arsenal sie o niego staral, chodzi mi o fakt ze odszedl do odwiecznego rywala Arsenalu z ktorym byl emocjonalnie zwiazany.

0

Taka prawda, wielki oddany Arsenalowi idzie do Chelsea ? Poza tym nie wspominajac o tym ze swoj brak formy zwalil na Martino i sie wypial na Barcelone. Judasz

0

Mowa o Fabregasie ?

10

Dla kazdego fana pilki noznej walentynki sa wlasnie dzisiaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?