6

Osmieszasz sie takimi postami

0

Ja tez bede pamietal

8

Jezuuuuuuu jeszcze tyle czasu, takich dni jak ten nienawidze najbardziej, czekasz caly j@@any dzien na jeden mecz, a czas leci wolniej niz na mszy

6

Caly czas mam w glowie obraz Pique rycerza. Ten sweter, bo nie wiem jak inaczej to nazwac, byl fenomenalny. To tak apropo

6

Pikej to dziwny twór, niby bardzo dobry pilkarz, a jednoczesnie celebryta pelna para, a przeszlosc nauczyla jak takie kombo sie konczy. Oby Gerarda to ominelo i niech jutro zagra jak na Piquenbauera przystalo

0

Na naszej stronie jest ziomek :D z wczoraj albo dzisiaj

18

tak, a Suarez, i Mascherano w anglii na migi sie porozumiewali

0

Fakt.

0

Lepiej kawałek drewna i calkiem niezlego obronce :D

0

Oni pieniadze maja bo sa na gieldzie, pieniadze od nike to kropla w morzu

7

145 mln - własnie tyle United chce przeznaczyc na Bale'a i Hummelsa... Swiat na glowie staje

2

Podejrzewam, ze wszyscy kibice Barcelony, Machesteru jak i Ci ktorzy kochaja futbol w najpiekniejszej postaci caly jutrzejszy dzien beda chodzic napaleni jak arab na kurs pilotażu. Bedzie sie dzialo

0

"Blyskotliwe zwyciestwo" ... Wiele mi to mowi o inteligencji tego kto to pisal

0

Dobrze ze Bale'owi nog nie polamal. Gdzie Ci sedziowie maja oczy

1

Najciekawsze sytuacje pierwszej polowy mozna policzyc na placach jedej pletwy yyyy reki... 3 z nich to wyglupy Ronaldo, niezaliczona bramka Benzemy i kiks Varana

3

Ten jak tam pajacuje

0

Przysuareził

6

Sformuowanie "Bale dzis najelpszy w Realu" najepiej oddaje poziom prezentowany dzis przez krolewskich

3

Z calym szacunkiem do Ronaldo i tego co osiagnal w swojej karierze, ale ostatnio Pedro wydaje sie wiecej wnosic do gry Barcelony niz Ronaldo w Realu. Caly czas jakies kiksy, zero dryblingow, jakis taki jakby zgaszony. Oczywiscie nie jest mi z tego powodu przykro

0

Nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale Malaga mimo wszystko od Elche kilka razy lepsza jest. Edit: to chyba nie do mnie bylo

0

Real wyglada dzis jak Barcelona wczoraj. Szkoda ze klasa rywala zupelnie inna

1

Tak sobie mysle, ze jezeli to faktycznie bog nas tworzy, to gdy zabierał sie za Ronaldo to cos mocno odciagnelo jego uwage i jakos sie nie przylozyl

1

Na co wy liczycie... 18:0 z tego co sie nie myle to ich bilans z nami w tym sezonie. Nie oczekiwalbym od nich urwania pkt Realowi

0

Wczorajszy zalew g@wna mnie przeraza... Wiekszosc tutaj to smieszni sezonowcy nie majacy pojecia o pilce, po co wy wgl ogladacie mecze ? Szachami sie zajmijcie czy cos

0

ale to nie ja gdybam przeciez

0

Prosze Cie...

1

Pogadaj o tym z Guardiola z sezonu 08/09 :)

1

Ludzie, 6 dni temu spuszczaliscie sie jaka Barcelona jest mega mocna itd a teraz najlepiej byscie sprzedali wszystkich pilkarzy wywalili trenera i nie wiem co jeszcze. Troche pokory, pilka to sport w ktorym sie przegrywa, a jak nie umiecie sie z tym pogodzic to chyba powinniscie zrezygnowac z ogladania meczy :) Napewno przegramy jeszcze jakis mecz, ale liga nie jest stracona

0

Nie, jakby bylo to bym Ci przyznal racje :D

0

Osmieszasz sie takimi wpisami...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?