0

Niech oni skoncza juz ta farse bo jest to meczace. Albo przedluzaja kontrakt albo nie, sprawa jest prosta

0

Moze tak, tego nie wiesz

32

Irina o CR11, jakby ktos byl zainteresowany:
"- Byłam przekonana, że znalazłam idealnego mężczyznę, ale życie to zweryfikowało - ujawniła Rosjanka. - Podobają mi się mężczyźni szczerzy i honorowi. Jeżeli mój facet taki nie jest, czuję się przy nim brzydka. Teraz czuję się bardzo silna i myślę pozytywnie - dodała.

- Mężczyzna musi być lojalny, szczery i dobrze traktować swoją kobietę. Powinien zachowywać się jak facet, a nie jak chłopiec. Nie gustuję w mężczyznach, którzy zachowują się jak dzieci, bo oni tak naprawdę nie są mężczyznami - taką "laurkę"

2

25 minut temu napisalem ze Messi zaginal razem z CR11... Jezeli ma tak ginac to niech ginie co mecz :)

1

Bo Rayo wbieglo w pole karne przed oddaniem strzalu

5

Niewiarygodne... To tak jakby lyzwiarz nie umial jezdzic na lyzwach albo Ronaldo nie umial nurkowac...

0

Oceniam na podatawie tego co widze na ta chwile

7

Smialiscie sie wczoraj z CR11, a Messi zaginal razem z nim niestety

3

Moge to powiedziec z czystym sumieniem: El Pistolero odpalil na dobre !!

0

Chyba Eibar.

0

Dzisiaj wszyscy jestesmy Los Leones ! Ahhh byloby tak pieknie gdyby wygrali

18

Alez pieknosc na zdjeciu no no :)

0

Ticketmaster.es i fcbarcelona.cat

0

Masakra... zeby tylko nie wypadl na dlugo

0

Tam sa repliki.

1

Tytoń w jedenastce miesiaca, ladnie ladnie :D

1

O czlowieku, o 2 w nocy chcialo Ci sie to pisac? Szacun haha

0

Ibra nie mylił sie w swoich osądach. Takie mam wrazenie

0

Zycze mu szczescia i udanej kariery w jakims przyzwoitym klubie. Szkoda, ze w Barcelonie mu nie poszlo

0

Na tym zdjeciu wyglada troche jakby przed konferencja walnal wbite w bonio ^^ na odwage

0

Ale kotleta odgrzales teraz haha :D

0

Ten zarzad czesciej doprowadza Barcelone do sadu niz do tytulow od czasu odejscia Guardioli...

0

Co Ty czlowieku wygadujesz...

1

Przy 16 latkach to i ja jestem relatywnie stary, tez jestem czlonkiem penyi, a na tej stronie jestm od prawie 4 lat i szczerze mam w d*pie co Lobo ma za awatar, zajmij sie praca bo bzdury Ci zajmuja miejsce w glowie

0

Ja tez nie wiem czemu

0

Ale dostaliscie nie zasluzony wiec kwita ;D

2

Wiosna idzie to i z -4 robi sie -2 :)

1

Villareal miał mega grozne dwie akcje, ale jak juz wiele razy udowodniono setka to nie gol. Real gra piach jak do tej pory

1

0;0

2

Najlepsze jest to ze Villareal gra ladnie, tworzy akcje, a to Real trafi brame i po zawodach... Ale liczy sie wynik koncowy a nie przebieg meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?