Irina o CR11, jakby ktos byl zainteresowany:
"- Byłam przekonana, że znalazłam idealnego mężczyznę, ale życie to zweryfikowało - ujawniła Rosjanka. - Podobają mi się mężczyźni szczerzy i honorowi. Jeżeli mój facet taki nie jest, czuję się przy nim brzydka. Teraz czuję się bardzo silna i myślę pozytywnie - dodała.
- Mężczyzna musi być lojalny, szczery i dobrze traktować swoją kobietę. Powinien zachowywać się jak facet, a nie jak chłopiec. Nie gustuję w mężczyznach, którzy zachowują się jak dzieci, bo oni tak naprawdę nie są mężczyznami - taką "laurkę"
Przy 16 latkach to i ja jestem relatywnie stary, tez jestem czlonkiem penyi, a na tej stronie jestm od prawie 4 lat i szczerze mam w d*pie co Lobo ma za awatar, zajmij sie praca bo bzdury Ci zajmuja miejsce w glowie
0
Niech oni skoncza juz ta farse bo jest to meczace. Albo przedluzaja kontrakt albo nie, sprawa jest prosta
0
Moze tak, tego nie wiesz
32
Irina o CR11, jakby ktos byl zainteresowany:
"- Byłam przekonana, że znalazłam idealnego mężczyznę, ale życie to zweryfikowało - ujawniła Rosjanka. - Podobają mi się mężczyźni szczerzy i honorowi. Jeżeli mój facet taki nie jest, czuję się przy nim brzydka. Teraz czuję się bardzo silna i myślę pozytywnie - dodała.
- Mężczyzna musi być lojalny, szczery i dobrze traktować swoją kobietę. Powinien zachowywać się jak facet, a nie jak chłopiec. Nie gustuję w mężczyznach, którzy zachowują się jak dzieci, bo oni tak naprawdę nie są mężczyznami - taką "laurkę"
2
25 minut temu napisalem ze Messi zaginal razem z CR11... Jezeli ma tak ginac to niech ginie co mecz :)
1
Bo Rayo wbieglo w pole karne przed oddaniem strzalu
5
Niewiarygodne... To tak jakby lyzwiarz nie umial jezdzic na lyzwach albo Ronaldo nie umial nurkowac...
0
Oceniam na podatawie tego co widze na ta chwile
7
Smialiscie sie wczoraj z CR11, a Messi zaginal razem z nim niestety
3
Moge to powiedziec z czystym sumieniem: El Pistolero odpalil na dobre !!
0
Chyba Eibar.
0
Dzisiaj wszyscy jestesmy Los Leones ! Ahhh byloby tak pieknie gdyby wygrali
18
Alez pieknosc na zdjeciu no no :)
0
Ticketmaster.es i fcbarcelona.cat
0
Masakra... zeby tylko nie wypadl na dlugo
0
Tam sa repliki.
1
Tytoń w jedenastce miesiaca, ladnie ladnie :D
1
O czlowieku, o 2 w nocy chcialo Ci sie to pisac? Szacun haha
0
Ibra nie mylił sie w swoich osądach. Takie mam wrazenie
0
Zycze mu szczescia i udanej kariery w jakims przyzwoitym klubie. Szkoda, ze w Barcelonie mu nie poszlo
0
Na tym zdjeciu wyglada troche jakby przed konferencja walnal wbite w bonio ^^ na odwage
0
Ale kotleta odgrzales teraz haha :D
0
Ten zarzad czesciej doprowadza Barcelone do sadu niz do tytulow od czasu odejscia Guardioli...
0
Co Ty czlowieku wygadujesz...
1
Przy 16 latkach to i ja jestem relatywnie stary, tez jestem czlonkiem penyi, a na tej stronie jestm od prawie 4 lat i szczerze mam w d*pie co Lobo ma za awatar, zajmij sie praca bo bzdury Ci zajmuja miejsce w glowie
0
Ja tez nie wiem czemu
0
Ale dostaliscie nie zasluzony wiec kwita ;D
2
Wiosna idzie to i z -4 robi sie -2 :)
1
Villareal miał mega grozne dwie akcje, ale jak juz wiele razy udowodniono setka to nie gol. Real gra piach jak do tej pory
1
0;0
2
Najlepsze jest to ze Villareal gra ladnie, tworzy akcje, a to Real trafi brame i po zawodach... Ale liczy sie wynik koncowy a nie przebieg meczu