Masip, ter Stegen, Vermalen, Bravo, Douglas, Montoya, Roberto Iniesta to pilkarze bez asysty lub gola w lidze, w przypadku 3 bramkarzy jest to zrozumiale, Vermalen nie gral nawet meczu, Montoya, Douglas i Roberto sa poprostu slabi, ale co wsrod nich robi ANDRES INIESTA to ja nie jestem w stanie zrozumiec... Przykre strasznie
0
Gratulacje i niech kolejny Cule wyrosnie nam na swiecie. Szczescia i zdrowia dla malego/malej
11
Myslalem ze tylko po angielsku nie rozumiesz, a tu sie okazuje ze obrazkowy tez za trudny ;D nie a tak serio to szata graficzna
0
Nie nie ma juz tego. Ale jak wyslesz sms to 11 zl
0
Fakt, poprawione.
1
Na 20 min zebys mogl ocenic
1
Masip, ter Stegen, Vermalen, Bravo, Douglas, Montoya, Roberto Iniesta to pilkarze bez asysty lub gola w lidze, w przypadku 3 bramkarzy jest to zrozumiale, Vermalen nie gral nawet meczu, Montoya, Douglas i Roberto sa poprostu slabi, ale co wsrod nich robi ANDRES INIESTA to ja nie jestem w stanie zrozumiec... Przykre strasznie
0
Bede.
0
Oczy az bola od komentarzy, ze awans mamy zapewniony, zapewniony to on bedzie jutro o 22.35 jak wygramy, a do tego czasu wszystko jest mozliwe
17
Nie za slodkie nie za slone, poprostu dobre
2
siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
Kameni i jego bledy... No trudno, mam nadzieje ze Atleti dla rade w srode
1
Hue hue hue.
0
No tak...
0
Temu to akurat wspolczuje, ledwo co wrocil i o
1
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
Niech bog ma Cie w opiece w takim razie
0
Glowa.
0
Nie jestem przekonany czy nas uslysza
2
Bo tam 10 osob wchodzi, nic dziwnego ze tu bardziej zagorzala dyskusja
1
Macki Pereza na bank. Biednemu to zawsze piach w oczy... Zastanow sie co piszesz. A smolensk to byl zamach
11
a Marcelo znalazl pisiont groszy
0
O jeb**y ladnie to zrobil trzeba przyznac
0
Sa dwie oficjalne nazwy Camp Nou i dla anglojezycznych krajow Nou Camp
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Jeszcze 3 pkt dla nas i bedzie miodzio
0
7/10.
0
Jak tak to wstawie tu nagie zdjecia mojej dziewczyny