0

Gratulacje i niech kolejny Cule wyrosnie nam na swiecie. Szczescia i zdrowia dla malego/malej

11

Myslalem ze tylko po angielsku nie rozumiesz, a tu sie okazuje ze obrazkowy tez za trudny ;D nie a tak serio to szata graficzna

0

Nie nie ma juz tego. Ale jak wyslesz sms to 11 zl

0

Fakt, poprawione.

1

Na 20 min zebys mogl ocenic

1

Masip, ter Stegen, Vermalen, Bravo, Douglas, Montoya, Roberto Iniesta to pilkarze bez asysty lub gola w lidze, w przypadku 3 bramkarzy jest to zrozumiale, Vermalen nie gral nawet meczu, Montoya, Douglas i Roberto sa poprostu slabi, ale co wsrod nich robi ANDRES INIESTA to ja nie jestem w stanie zrozumiec... Przykre strasznie

0

Bede.

0

Oczy az bola od komentarzy, ze awans mamy zapewniony, zapewniony to on bedzie jutro o 22.35 jak wygramy, a do tego czasu wszystko jest mozliwe

17

Nie za slodkie nie za slone, poprostu dobre

2

siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

Kameni i jego bledy... No trudno, mam nadzieje ze Atleti dla rade w srode

1

Hue hue hue.

0

No tak...

0

Temu to akurat wspolczuje, ledwo co wrocil i o

1

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

0

Niech bog ma Cie w opiece w takim razie

0

Glowa.

0

Nie jestem przekonany czy nas uslysza

2

Bo tam 10 osob wchodzi, nic dziwnego ze tu bardziej zagorzala dyskusja

1

Macki Pereza na bank. Biednemu to zawsze piach w oczy... Zastanow sie co piszesz. A smolensk to byl zamach

11

a Marcelo znalazl pisiont groszy

0

O jeb**y ladnie to zrobil trzeba przyznac

0

Sa dwie oficjalne nazwy Camp Nou i dla anglojezycznych krajow Nou Camp

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Jeszcze 3 pkt dla nas i bedzie miodzio

0

7/10.

0

Jak tak to wstawie tu nagie zdjecia mojej dziewczyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?