15 kwietnia 2015, 09:54
1
I Pan Siekierka.
15 kwietnia 2015, 07:48
Wybor jest prosty, wspolczuje tym co nie maja dostepu do C+
14 kwietnia 2015, 22:37
Ty, a skad ja mam wiedziec(czytajac jedynie jeden durny komentarz) ze to nie sa Twoje autentyczne poglady ?
14 kwietnia 2015, 22:34
słowo inteligencja jest Ci chyba obce, skoro piszesz takie rzeczy
6
Prawie karny bo CR11 lezal w jedenastce
14 kwietnia 2015, 22:32
Twoi rodzice musza miec strasznego moralniaka
14 kwietnia 2015, 22:06
Podobno do Carvajala dzwonili juz z UFC, chlopak trenuje, walke ma z Najmanem
14 kwietnia 2015, 22:04
Ale zaraz wiatr zawieje w polu karnym Atletico i bedzie karny :)
14 kwietnia 2015, 22:03
0
wzial pilke w rece, a sedzia uznal to za zagranie reka
14 kwietnia 2015, 22:01
http://www.livesports.pl/mecz/Cj2CZRbR/#sklady;1 tu jest napisane, ze tak
14 kwietnia 2015, 21:58
Tak wlasnie ten
14 kwietnia 2015, 21:56
... Borek jest najlepszy
drwala ? to zmien dyscypline sportu, ktora ogladasz na MMA
14 kwietnia 2015, 21:55
wyjatek
14 kwietnia 2015, 21:53
Real odwrotnie do Barcelony, my w pierwszych polowach gramy padake, a oni w drugich. Oby to byl dobry prognostyk na dzis
14 kwietnia 2015, 21:32
Co ty pieprzysz za przeproszeniem... To co kresli im Lucho to jedno, a to co sa w stanie wykonac biorac pod uwage ich forme to drugie. Poza tym skad Ty wiesz jaka jest "gra Lucho w Barcy", byles na jakims treningu?
14 kwietnia 2015, 21:29
i po co sie napinasz
14 kwietnia 2015, 21:28
Ivan 27 lat, Rafinha 22 lata, Busi 26 lat. To nie sa starzy zawodnicy, oczywiscie jest Andres 31 i Xavi 34 chyba
14 kwietnia 2015, 21:25
Bo tak to powinno funkcjonowac, ze pomoc ciagnie gre zespolu, wlasciwie napedza ja, a nie ze u nas najlepszym pomocnikiem jest na zmiane Pique i Messi
14 kwietnia 2015, 21:09
aha, dzieci w telewizji i hiszpanskich gazetach.. brawo dla Ciebie
14 kwietnia 2015, 21:08
Kapitan Grzmot, Pan Siekierka... mi by było głupio jakby o mnie tak mowili, a ten sie pewno cieszy
14 kwietnia 2015, 15:25
A wlasnie, ze sie okleja http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/fc-barcelona-ferrari-458-italia-in-dubai-43338_1.jpg
13 kwietnia 2015, 14:13
to slabo
13 kwietnia 2015, 14:01
Verma wraca (a wlasciwie startuje po raz pierwszy) do gry ! Oby nic sobie nie zrobil w trakcie podrozy do Paryza
11 kwietnia 2015, 21:56
Gratuluje zremisowac wygrany mecz! Zagrali straszna padake w drugiej polowie i zasluzenie wywiezli remis... Dno
11 kwietnia 2015, 20:33
Stwierdziles to po 32 minutach ?
11 kwietnia 2015, 20:25
Z Sevilla tak grajaca to i Orkan Rumia by wygral. A Barcelona dzis w formie to dobry prognostyk
10 kwietnia 2015, 22:25
Zamiast pomidor powiedzialbym: zlodzieje, bandyci, oszusci lub tez przekupni. Ale rozumiem, poprawnosc polityczna
10 kwietnia 2015, 13:23
Przetlumacz bo pedrorodriguez nie rozumie
10 kwietnia 2015, 12:23
Ale strzelil gore goli ktore mu sie nie nalezaly bo wymuszal
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
I Pan Siekierka.
1
Wybor jest prosty, wspolczuje tym co nie maja dostepu do C+
1
Ty, a skad ja mam wiedziec(czytajac jedynie jeden durny komentarz) ze to nie sa Twoje autentyczne poglady ?
1
słowo inteligencja jest Ci chyba obce, skoro piszesz takie rzeczy
6
Prawie karny bo CR11 lezal w jedenastce
1
Twoi rodzice musza miec strasznego moralniaka
1
Podobno do Carvajala dzwonili juz z UFC, chlopak trenuje, walke ma z Najmanem
1
Ale zaraz wiatr zawieje w polu karnym Atletico i bedzie karny :)
0
wzial pilke w rece, a sedzia uznal to za zagranie reka
1
http://www.livesports.pl/mecz/Cj2CZRbR/#sklady;1 tu jest napisane, ze tak
0
Tak wlasnie ten
0
... Borek jest najlepszy
1
drwala ? to zmien dyscypline sportu, ktora ogladasz na MMA
0
wyjatek
0
Real odwrotnie do Barcelony, my w pierwszych polowach gramy padake, a oni w drugich. Oby to byl dobry prognostyk na dzis
0
Co ty pieprzysz za przeproszeniem... To co kresli im Lucho to jedno, a to co sa w stanie wykonac biorac pod uwage ich forme to drugie. Poza tym skad Ty wiesz jaka jest "gra Lucho w Barcy", byles na jakims treningu?
0
i po co sie napinasz
0
Ivan 27 lat, Rafinha 22 lata, Busi 26 lat. To nie sa starzy zawodnicy, oczywiscie jest Andres 31 i Xavi 34 chyba
6
Bo tak to powinno funkcjonowac, ze pomoc ciagnie gre zespolu, wlasciwie napedza ja, a nie ze u nas najlepszym pomocnikiem jest na zmiane Pique i Messi
0
aha, dzieci w telewizji i hiszpanskich gazetach.. brawo dla Ciebie
1
Kapitan Grzmot, Pan Siekierka... mi by było głupio jakby o mnie tak mowili, a ten sie pewno cieszy
0
A wlasnie, ze sie okleja http://s1.cdn.autoevolution.com/images/news/fc-barcelona-ferrari-458-italia-in-dubai-43338_1.jpg
0
to slabo
0
Verma wraca (a wlasciwie startuje po raz pierwszy) do gry ! Oby nic sobie nie zrobil w trakcie podrozy do Paryza
0
Gratuluje zremisowac wygrany mecz! Zagrali straszna padake w drugiej polowie i zasluzenie wywiezli remis... Dno
0
Stwierdziles to po 32 minutach ?
0
Z Sevilla tak grajaca to i Orkan Rumia by wygral. A Barcelona dzis w formie to dobry prognostyk
0
Zamiast pomidor powiedzialbym: zlodzieje, bandyci, oszusci lub tez przekupni. Ale rozumiem, poprawnosc polityczna
0
Przetlumacz bo pedrorodriguez nie rozumie
0
Ale strzelil gore goli ktore mu sie nie nalezaly bo wymuszal