1

I Pan Siekierka.

1

Wybor jest prosty, wspolczuje tym co nie maja dostepu do C+

1

Ty, a skad ja mam wiedziec(czytajac jedynie jeden durny komentarz) ze to nie sa Twoje autentyczne poglady ?

1

słowo inteligencja jest Ci chyba obce, skoro piszesz takie rzeczy

6

Prawie karny bo CR11 lezal w jedenastce

1

Twoi rodzice musza miec strasznego moralniaka

1

Podobno do Carvajala dzwonili juz z UFC, chlopak trenuje, walke ma z Najmanem

1

Ale zaraz wiatr zawieje w polu karnym Atletico i bedzie karny :)

0

wzial pilke w rece, a sedzia uznal to za zagranie reka

1

0

Tak wlasnie ten

0

... Borek jest najlepszy

1

drwala ? to zmien dyscypline sportu, ktora ogladasz na MMA

0

wyjatek

0

Real odwrotnie do Barcelony, my w pierwszych polowach gramy padake, a oni w drugich. Oby to byl dobry prognostyk na dzis

0

Co ty pieprzysz za przeproszeniem... To co kresli im Lucho to jedno, a to co sa w stanie wykonac biorac pod uwage ich forme to drugie. Poza tym skad Ty wiesz jaka jest "gra Lucho w Barcy", byles na jakims treningu?

0

i po co sie napinasz

0

Ivan 27 lat, Rafinha 22 lata, Busi 26 lat. To nie sa starzy zawodnicy, oczywiscie jest Andres 31 i Xavi 34 chyba

6

Bo tak to powinno funkcjonowac, ze pomoc ciagnie gre zespolu, wlasciwie napedza ja, a nie ze u nas najlepszym pomocnikiem jest na zmiane Pique i Messi

0

aha, dzieci w telewizji i hiszpanskich gazetach.. brawo dla Ciebie

1

Kapitan Grzmot, Pan Siekierka... mi by było głupio jakby o mnie tak mowili, a ten sie pewno cieszy

0

to slabo

0

Verma wraca (a wlasciwie startuje po raz pierwszy) do gry ! Oby nic sobie nie zrobil w trakcie podrozy do Paryza

0

Gratuluje zremisowac wygrany mecz! Zagrali straszna padake w drugiej polowie i zasluzenie wywiezli remis... Dno

0

Stwierdziles to po 32 minutach ?

0

Z Sevilla tak grajaca to i Orkan Rumia by wygral. A Barcelona dzis w formie to dobry prognostyk

0

Zamiast pomidor powiedzialbym: zlodzieje, bandyci, oszusci lub tez przekupni. Ale rozumiem, poprawnosc polityczna

0

Przetlumacz bo pedrorodriguez nie rozumie

0

Ale strzelil gore goli ktore mu sie nie nalezaly bo wymuszal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?