24 lutego 2015, 22:46
0
Nie ma obronionych karnych, są tylko zle wykonane
24 lutego 2015, 22:16
Powtorka z rozrywki, brawo Clichy
24 lutego 2015, 22:09
Iniesta dzisiaj pure magic
24 lutego 2015, 21:46
4
Ktos tu dzis napisal ze wygramy 4:1 chyba, zjechalem go dosc, przepraszam
24 lutego 2015, 21:45
Sport.vod.pl ale samo ci reguluje predkosc lacza+ jest platne
24 lutego 2015, 21:39
Sport.vod.pl
24 lutego 2015, 21:02
Komany chyba zapomnial ze to nie Stoke
24 lutego 2015, 19:46
1.94 na Barce przy 3.5 na City :oo to bukmacherzy szaleją
24 lutego 2015, 19:43
Jezeli Ty piszesz ze bedzie ciezko bo nasri i silva na skrzydlach to co mysla sobie Ci biedni kibice City na mysl o MSN
24 lutego 2015, 19:41
Komentarz usunięty
24 lutego 2015, 19:15
ta napewno, nie mam takich chorych zboczen
24 lutego 2015, 19:09
2
Bylem bo mnie dziewczyna zmusila i zaszantazowala ze hobbita nie obejrzy. Bylem, zobaczylem i oczy mnie do dzis bola. Ratujcie swoja meskosc i nie ogladajcie tego wytworu ludzkiej chorej wyobrazni. Ksiazka byla calkiem git
24 lutego 2015, 17:26
1
Jedna w Minas Morgul druga w Orthanku ^^
24 lutego 2015, 17:20
8
Ludzie co wy macie w glowach...
24 lutego 2015, 17:16
Jebłem hahahaha
24 lutego 2015, 17:14
Ta, po bramce Ter Stegena
24 lutego 2015, 17:13
To nie byl sarkazm.
24 lutego 2015, 17:00
5
Neymar przylapany w toalecie na lotnisku 20 min przed odlotem O.o
24 lutego 2015, 16:58
Po co nam on, mamy Pedritooooooo
24 lutego 2015, 16:57
Blizej do czarnego niz do bialego :D
24 lutego 2015, 16:54
10
Tak, Alves i Neymar to albinosi
24 lutego 2015, 16:50
Chocby Mascherano mial kontuzje to LE nie wystawi Bartry, takie odnosze wrazenie
24 lutego 2015, 16:49
4h Panowie, 4h!!!!! No i Panie oczywiscie
24 lutego 2015, 14:02
Mowiac kolokwialnie: na mysl o dzisiejszym meczu mam kisiel w gaciach... Jeszcze 6.5h
24 lutego 2015, 12:19
Nie bede na ta chu@owa strone wchodzil
24 lutego 2015, 12:02
A przeglad prasy... Oj panowie dzis sie nie staracie
24 lutego 2015, 11:59
Jezeli wygrana 5:0 to padaka to jak nazwiesz przegrana 1:0 ? :D
24 lutego 2015, 11:58
Ronaldinho ? Robinho, wlasciwie wiekszosc temperamentnych brazylijczykow :D
24 lutego 2015, 10:09
Nie :D ale sms chyba 9 zl.
24 lutego 2015, 09:25
To nie jest robot, nie oczekuj ze wygra nam wszystkie mecze do konca sezonu... wierny kibic haha sezonowiec co najwyzej ktory malo wie o pilce
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie ma obronionych karnych, są tylko zle wykonane
0
Powtorka z rozrywki, brawo Clichy
0
Iniesta dzisiaj pure magic
4
Ktos tu dzis napisal ze wygramy 4:1 chyba, zjechalem go dosc, przepraszam
0
Sport.vod.pl ale samo ci reguluje predkosc lacza+ jest platne
0
Sport.vod.pl
0
Komany chyba zapomnial ze to nie Stoke
0
1.94 na Barce przy 3.5 na City :oo to bukmacherzy szaleją
0
Jezeli Ty piszesz ze bedzie ciezko bo nasri i silva na skrzydlach to co mysla sobie Ci biedni kibice City na mysl o MSN
0
Komentarz usunięty
0
ta napewno, nie mam takich chorych zboczen
2
Bylem bo mnie dziewczyna zmusila i zaszantazowala ze hobbita nie obejrzy. Bylem, zobaczylem i oczy mnie do dzis bola. Ratujcie swoja meskosc i nie ogladajcie tego wytworu ludzkiej chorej wyobrazni. Ksiazka byla calkiem git
1
Jedna w Minas Morgul druga w Orthanku ^^
8
Ludzie co wy macie w glowach...
0
Jebłem hahahaha
0
Ta, po bramce Ter Stegena
0
To nie byl sarkazm.
5
Neymar przylapany w toalecie na lotnisku 20 min przed odlotem O.o
0
Po co nam on, mamy Pedritooooooo
0
Blizej do czarnego niz do bialego :D
10
Tak, Alves i Neymar to albinosi
0
Chocby Mascherano mial kontuzje to LE nie wystawi Bartry, takie odnosze wrazenie
0
4h Panowie, 4h!!!!! No i Panie oczywiscie
0
Mowiac kolokwialnie: na mysl o dzisiejszym meczu mam kisiel w gaciach... Jeszcze 6.5h
0
Nie bede na ta chu@owa strone wchodzil
8
A przeglad prasy... Oj panowie dzis sie nie staracie
1
Jezeli wygrana 5:0 to padaka to jak nazwiesz przegrana 1:0 ? :D
0
Ronaldinho ? Robinho, wlasciwie wiekszosc temperamentnych brazylijczykow :D
0
Nie :D ale sms chyba 9 zl.
1
To nie jest robot, nie oczekuj ze wygra nam wszystkie mecze do konca sezonu... wierny kibic haha sezonowiec co najwyzej ktory malo wie o pilce