0

Nie ma obronionych karnych, są tylko zle wykonane

0

Powtorka z rozrywki, brawo Clichy

0

Iniesta dzisiaj pure magic

4

Ktos tu dzis napisal ze wygramy 4:1 chyba, zjechalem go dosc, przepraszam

0

Sport.vod.pl ale samo ci reguluje predkosc lacza+ jest platne

0

Sport.vod.pl

0

Komany chyba zapomnial ze to nie Stoke

0

1.94 na Barce przy 3.5 na City :oo to bukmacherzy szaleją

0

Jezeli Ty piszesz ze bedzie ciezko bo nasri i silva na skrzydlach to co mysla sobie Ci biedni kibice City na mysl o MSN

0

Komentarz usunięty

0

ta napewno, nie mam takich chorych zboczen

2

Bylem bo mnie dziewczyna zmusila i zaszantazowala ze hobbita nie obejrzy. Bylem, zobaczylem i oczy mnie do dzis bola. Ratujcie swoja meskosc i nie ogladajcie tego wytworu ludzkiej chorej wyobrazni. Ksiazka byla calkiem git

1

Jedna w Minas Morgul druga w Orthanku ^^

8

Ludzie co wy macie w glowach...

0

Jebłem hahahaha

0

Ta, po bramce Ter Stegena

0

To nie byl sarkazm.

5

Neymar przylapany w toalecie na lotnisku 20 min przed odlotem O.o

0

Po co nam on, mamy Pedritooooooo

0

Blizej do czarnego niz do bialego :D

10

Tak, Alves i Neymar to albinosi

0

Chocby Mascherano mial kontuzje to LE nie wystawi Bartry, takie odnosze wrazenie

0

4h Panowie, 4h!!!!! No i Panie oczywiscie

0

Mowiac kolokwialnie: na mysl o dzisiejszym meczu mam kisiel w gaciach... Jeszcze 6.5h

0

Nie bede na ta chu@owa strone wchodzil

8

A przeglad prasy... Oj panowie dzis sie nie staracie

1

Jezeli wygrana 5:0 to padaka to jak nazwiesz przegrana 1:0 ? :D

0

Ronaldinho ? Robinho, wlasciwie wiekszosc temperamentnych brazylijczykow :D

0

Nie :D ale sms chyba 9 zl.

1

To nie jest robot, nie oczekuj ze wygra nam wszystkie mecze do konca sezonu... wierny kibic haha sezonowiec co najwyzej ktory malo wie o pilce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?