0

Nie chcialem nikogo obrazic, tak sobie napisalem, nie fochaj

0

Jak on mogl nie trafic...

0

Ja, na Canal+Family, dzieki ze sie martwisz

1

Jak beda tak grac to przynajmniej pokaza ze i drugim skladem da sie zagrozic Realowi

0

A tak nawiazujac do meczu Real-Viallareal to trzeba nie miec honoru i jaj zeby poddac mecz z Realem.. Bo tak to trzeba nazwac jak sie wystawia taki skład

0

Jak tak patrze na to Atletico to az przykro, 11 chamów na boisku, bez pomyslu na gre wyżywają sie na tych biednych piłkarzach Sevilli... W zeszlym sezonie jak im szlo wysmienicie to kopali w piłke, teraz jak juz jest gorzej to kopią w nogi.

0

A to przepraszam :)

6

Jest szansa na wygrana Sevilli

0

To griezman nie trafił, Torres zrobil dobra akcje

6

Co to są za drwale... Życze im przgranej z całego serca. Niech dzisiaj cały Madryt polegnie

1

Przypomniec Ci jak Borussia przegrywala z Malaga w 90 minucie i wbili dwie bramy? :D

1

Mysle ze teraz nie zasnie z taka wiedza

0

Co oni sniadania nie jedli ?

0

Umknal ten mecz mojej uwadze jakos. Ale to wszystko mi mowi o tym co osiagna w tym sezonie ^^

1

Mi w pamiec z akcji w defensywie zapadlo jak razem z Adriano walczyli ramie w ramie zeby zabrac pilke Aguero chyba, ten pilkarz potrafi sam zastapic dwie formacje, psychol

9

Niech bóg blogosławi wszystkich normalnych kibicow Realu, jest was tak malo! Dobrze ze umiesz obiektywnie patrzec na swiat :D

0

wydaje mi sie ze tak slabi jak Arsenal nie jestesmy i wykorzystamy dana nam od losu szanse

0

arsenal wygrywal do 60 minuty 3:0 ?

0

O jakim Ty mecU mowisz ?

0

Arsenal chyba dostaje jakies dobre hajsy ze przegrywanie w 1/8... Nie widzie innej mozliwosci na dostawanie batow nawet od tego przecietnego jak nie slabego Monako

0

Oba sa ch**owe niestety

0

Monako w ostatnich 10 meczach stracilo 1 bramke takze nie bedzie tak latwo

1

warto dodac do Twojej wypowiedzi ze zagrali najlepsza pierwsza polowe w tym sezonie(wg mnie, chociaz wczoraj duzo osob tez tak twierdzilo) plus to ze maja dwie bramki na wyjezdzie i wygrali mecz, to jest najwazniejsze

0

Spokojnie, fizycznie nie dadza rady grac kazdego spotkania, Adriano dostanie swoje szanse

0

Wyjasnijcie mi jedna rzecz, Borussia przegrala na wyjezdzie 2:1. Z Juve i wg ekspertow mimo wszystko jest lekkim faworytem, Barcelona wygrala na wyjezdzie 2:1 a czesc "kibicow" na tej stronie uwaza ze to sredni wynik... Co wy macie w glowach(oczywiscie nie wszyscy)

0

Wczoraj Iniesta na ZM, rozegral najepszy mecz w sezonie. I ta jego ruleta przy 2 czy 3 graczach City... Wraca Don Andres

0

Co wy macie z tym karnym, nie trafil to nie trafil, wazne ze wygralismy. nie moge wyjsc ze zdumienia co wy wypisujecie...

0

Szacunek nalezy sie zawsze, chyba ze graja jak drwale z Madrytu

6

Czytam te komentarze, czytam i niedowierzam... BARCELONA WYGRALA wiec sie cieszcie, a nie szukacie dziury w calym... Wygrac 2:1 z City u nich to mega dobry wynik, niektorzy brali remis w ciemno wiec o czym tu wgl gadac

0

Niektórym nie dogodzisz. Musiałoby byc 19:0 i 16 bramek Messiego zeby sie zamkneli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?