A tak nawiazujac do meczu Real-Viallareal to trzeba nie miec honoru i jaj zeby poddac mecz z Realem.. Bo tak to trzeba nazwac jak sie wystawia taki skład
Jak tak patrze na to Atletico to az przykro, 11 chamów na boisku, bez pomyslu na gre wyżywają sie na tych biednych piłkarzach Sevilli... W zeszlym sezonie jak im szlo wysmienicie to kopali w piłke, teraz jak juz jest gorzej to kopią w nogi.
Mi w pamiec z akcji w defensywie zapadlo jak razem z Adriano walczyli ramie w ramie zeby zabrac pilke Aguero chyba, ten pilkarz potrafi sam zastapic dwie formacje, psychol
Arsenal chyba dostaje jakies dobre hajsy ze przegrywanie w 1/8... Nie widzie innej mozliwosci na dostawanie batow nawet od tego przecietnego jak nie slabego Monako
warto dodac do Twojej wypowiedzi ze zagrali najlepsza pierwsza polowe w tym sezonie(wg mnie, chociaz wczoraj duzo osob tez tak twierdzilo) plus to ze maja dwie bramki na wyjezdzie i wygrali mecz, to jest najwazniejsze
Wyjasnijcie mi jedna rzecz, Borussia przegrala na wyjezdzie 2:1. Z Juve i wg ekspertow mimo wszystko jest lekkim faworytem, Barcelona wygrala na wyjezdzie 2:1 a czesc "kibicow" na tej stronie uwaza ze to sredni wynik... Co wy macie w glowach(oczywiscie nie wszyscy)
Czytam te komentarze, czytam i niedowierzam... BARCELONA WYGRALA wiec sie cieszcie, a nie szukacie dziury w calym... Wygrac 2:1 z City u nich to mega dobry wynik, niektorzy brali remis w ciemno wiec o czym tu wgl gadac
0
Nie chcialem nikogo obrazic, tak sobie napisalem, nie fochaj
0
Jak on mogl nie trafic...
0
Ja, na Canal+Family, dzieki ze sie martwisz
1
Jak beda tak grac to przynajmniej pokaza ze i drugim skladem da sie zagrozic Realowi
0
A tak nawiazujac do meczu Real-Viallareal to trzeba nie miec honoru i jaj zeby poddac mecz z Realem.. Bo tak to trzeba nazwac jak sie wystawia taki skład
0
Jak tak patrze na to Atletico to az przykro, 11 chamów na boisku, bez pomyslu na gre wyżywają sie na tych biednych piłkarzach Sevilli... W zeszlym sezonie jak im szlo wysmienicie to kopali w piłke, teraz jak juz jest gorzej to kopią w nogi.
0
A to przepraszam :)
6
Jest szansa na wygrana Sevilli
0
To griezman nie trafił, Torres zrobil dobra akcje
6
Co to są za drwale... Życze im przgranej z całego serca. Niech dzisiaj cały Madryt polegnie
1
Przypomniec Ci jak Borussia przegrywala z Malaga w 90 minucie i wbili dwie bramy? :D
1
Mysle ze teraz nie zasnie z taka wiedza
0
Co oni sniadania nie jedli ?
0
Umknal ten mecz mojej uwadze jakos. Ale to wszystko mi mowi o tym co osiagna w tym sezonie ^^
1
Mi w pamiec z akcji w defensywie zapadlo jak razem z Adriano walczyli ramie w ramie zeby zabrac pilke Aguero chyba, ten pilkarz potrafi sam zastapic dwie formacje, psychol
9
Niech bóg blogosławi wszystkich normalnych kibicow Realu, jest was tak malo! Dobrze ze umiesz obiektywnie patrzec na swiat :D
0
wydaje mi sie ze tak slabi jak Arsenal nie jestesmy i wykorzystamy dana nam od losu szanse
0
arsenal wygrywal do 60 minuty 3:0 ?
0
O jakim Ty mecU mowisz ?
0
Arsenal chyba dostaje jakies dobre hajsy ze przegrywanie w 1/8... Nie widzie innej mozliwosci na dostawanie batow nawet od tego przecietnego jak nie slabego Monako
0
Oba sa ch**owe niestety
0
Monako w ostatnich 10 meczach stracilo 1 bramke takze nie bedzie tak latwo
1
warto dodac do Twojej wypowiedzi ze zagrali najlepsza pierwsza polowe w tym sezonie(wg mnie, chociaz wczoraj duzo osob tez tak twierdzilo) plus to ze maja dwie bramki na wyjezdzie i wygrali mecz, to jest najwazniejsze
0
Spokojnie, fizycznie nie dadza rady grac kazdego spotkania, Adriano dostanie swoje szanse
0
Wyjasnijcie mi jedna rzecz, Borussia przegrala na wyjezdzie 2:1. Z Juve i wg ekspertow mimo wszystko jest lekkim faworytem, Barcelona wygrala na wyjezdzie 2:1 a czesc "kibicow" na tej stronie uwaza ze to sredni wynik... Co wy macie w glowach(oczywiscie nie wszyscy)
0
Wczoraj Iniesta na ZM, rozegral najepszy mecz w sezonie. I ta jego ruleta przy 2 czy 3 graczach City... Wraca Don Andres
0
Co wy macie z tym karnym, nie trafil to nie trafil, wazne ze wygralismy. nie moge wyjsc ze zdumienia co wy wypisujecie...
0
Szacunek nalezy sie zawsze, chyba ze graja jak drwale z Madrytu
6
Czytam te komentarze, czytam i niedowierzam... BARCELONA WYGRALA wiec sie cieszcie, a nie szukacie dziury w calym... Wygrac 2:1 z City u nich to mega dobry wynik, niektorzy brali remis w ciemno wiec o czym tu wgl gadac
0
Niektórym nie dogodzisz. Musiałoby byc 19:0 i 16 bramek Messiego zeby sie zamkneli