Nie zeby cos ale przez lata to Real nas upokarzal, jakbys sie zainteresowal historia klubu to ta bezsensowna dyskusja nie mialaby miejsca. Jak nie wiesz jak zaczac szukac to Ci podpowiem: gen. franco
Tak sobie wlasnie mysle, 90 strzelonych bramek przez tridente, a to jeszcze nie koniec sezonu, kosmos jakis. Powinno to siac poploch w szeregach rywali
Patrze na te oceny i jak widze 5.5 dla Matje to niedowierzam... Prawda, brama wpadla przez niego, ale nie wiele mial do powiedzenia, zdarza sie, ale potem uratowal nam tylek
0
Widze ze chlopaki lubia 94 minute przeciwko Valencii
0
Bravo dzisiaj na 10, MOTM
0
Xd.
1
On jeszcze na bousku jest ? ;o bylem pewien ze zszedl
1
Nigdy nie slyszalem prowokacyjnych slow z ust Messiego takze raczej nie
0
Po jest ze szkla. Mam nadzieje ze rozwialem Twoje watpliwosci
1
Sedzia, Pique, Adriano i drugi komentator do zmianu na druga polowe
0
Co ten siedzia odpie**ala ?!? Jak naszych kladli przy polu karnym to nawet nie drgnal, a tu sie obsrywa od podmuchu wiatru
0
Pamietam, ze przy ktoryms meczu ktos powiedzial ze Bravo bedzie najlepsY w tym sezonie jak jeszcze karnego obroni. No to prosze
0
Nie zeby cos ale przez lata to Real nas upokarzal, jakbys sie zainteresowal historia klubu to ta bezsensowna dyskusja nie mialaby miejsca. Jak nie wiesz jak zaczac szukac to Ci podpowiem: gen. franco
0
Tak sobie wlasnie mysle, 90 strzelonych bramek przez tridente, a to jeszcze nie koniec sezonu, kosmos jakis. Powinno to siac poploch w szeregach rywali
0
Nie i jestem zalamany poziomem oceniana co wiaze sie z poziomem intelektualnym
0
Z calego serca im kibicuje
14
Patrze na te oceny i jak widze 5.5 dla Matje to niedowierzam... Prawda, brama wpadla przez niego, ale nie wiele mial do powiedzenia, zdarza sie, ale potem uratowal nam tylek
3
Xavi>rasiak>iniesta na ten moment
0
Porto, Monako, Atletico i Barcelona utworza w tym roku pary polfinalowe =)
0
Po Polsku bo pedrorodriguez nie rozumie
2
Zdarza sie, gramy dalej
0
O boze, o matko, o Luis cos Ty zrobil
1
Jak on to wyjal to ja nie mam pytan
0
No to teraz kolej Messiego
0
Nie, prawdziwa zostala w Hiszpanii, ta to podrobka
1
Iniesta gra ziomus.
5
Co oni pieprza w tym studio...
0
Masakra to jest jakas ....
1
No moze jest i co
0
Czyli jeden mecz :)
0
Ale to byl dobry mecz w fazie grupowej. W pamiec zapadlo mi jak Pastore jezdzil po lewej stronie jak na autostradzie. Szkoda ze to przegralismy
0
Jakie trzesienie ?
0
Czemu ?