0

W Polsce ludzie nie chca wiedziec takich rzeczy przeciez, nie wiedziales ? ^^

0

Z Valencia gralismy w sobote.. Ludzie, osmieszacie sie takimi komentarzami

0

Ale jest artykul dlaczego Berg nie lubi Orlando Sa ! Teraz dzien bedzie mial sens

0

Ty chyba ziomus nie wiesz o czym mowisz. w lidze to on ma zero, ale w innych rozgrywkach ma chyba 7

0

No Lewego w sumie tak

3

Thiago, Robben, Ribery, Lewy, Alonso, Dante i Alaba(wiecej na ten moment mi do glowy nie przychodzi) to prawdziwi ss-mani ^^ niemcy z krwi i kosci

0

Zobacz taki Real, tez mial slabych przeciwnikow i dostal w koncu Atleti i zostal zweryfikowany ich galaktyczny poziom :) a Bayern oprocz City nie mial nikogo mocnego wiec nie mozna ocenic

1

No tak, Iniesta dzisiaj tragiczny playmaker ;)

0

Prawda jest taka, ze PSG zagralo dzis tragicznie. Oczywiscie nalezy tez podkreslic ze zagrali na tyle na ile nasi im pozwolili, ale francuzi srednio sie stawiali

0

Haha widze

2

Nie na darmo wolaja go Ibrakadabra

0

czekalem na koniec meczu zeby sie wypowiedziec, najgorszy byl Pikej. A Ivan taki skryty troche

1

Roberto jest dzisiaj bardziej kreatywny niz Xavi. Swiat runal

5

Messi dzisiaj nie gra dobrze niestety. Ale nawet najlepszym sie trafia

0

"Minol Kabaja" boze...

0

Tak jak zazwyczaj sie zgadzam z Toba to teraz nasuwa mi sie tylko jedna mysl: po co na cokolwiek narzekac w takim meczu :D

0

Cos strona padla... Bayern rozjechal Porto, a to co gra Barca to zaden klub aktualnie nam nie straszny, taka prawda, Iniesta roz****dala system. Absolutny kozak. Alves co zrobil to tez nie mam pytan. Mecz poezja

0

Thiago ladny gol...

0

Brak mi slow, naprawde chcialbym cos napisac ale nie wiem co

1

Iniesta co on zrobil jezu chryste

0

Ten gwizdzacy Pique mnie martwi, za duzy luz

1

Wypi***alaj i nie spamuj

0

1:3 do dogrywki, 0:3 do zwyciestwa, 0:4 1;4 itd

0

Oni w tym studio buduja napiecie jak moja babcia przed grzybobraniem...

0

Sesje bede mial po finale na szczescie

0

Nsport.

0

Rasista.

0

Wierze na slowo.

0

Gratulacje :)

3

Nie zdziwie sie jak wlasnie wyszedles z testow dla gimbusów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?