Zobacz taki Real, tez mial slabych przeciwnikow i dostal w koncu Atleti i zostal zweryfikowany ich galaktyczny poziom :) a Bayern oprocz City nie mial nikogo mocnego wiec nie mozna ocenic
Prawda jest taka, ze PSG zagralo dzis tragicznie. Oczywiscie nalezy tez podkreslic ze zagrali na tyle na ile nasi im pozwolili, ale francuzi srednio sie stawiali
Cos strona padla... Bayern rozjechal Porto, a to co gra Barca to zaden klub aktualnie nam nie straszny, taka prawda, Iniesta roz****dala system. Absolutny kozak. Alves co zrobil to tez nie mam pytan. Mecz poezja
0
W Polsce ludzie nie chca wiedziec takich rzeczy przeciez, nie wiedziales ? ^^
0
Z Valencia gralismy w sobote.. Ludzie, osmieszacie sie takimi komentarzami
0
Ale jest artykul dlaczego Berg nie lubi Orlando Sa ! Teraz dzien bedzie mial sens
0
Ty chyba ziomus nie wiesz o czym mowisz. w lidze to on ma zero, ale w innych rozgrywkach ma chyba 7
0
No Lewego w sumie tak
3
Thiago, Robben, Ribery, Lewy, Alonso, Dante i Alaba(wiecej na ten moment mi do glowy nie przychodzi) to prawdziwi ss-mani ^^ niemcy z krwi i kosci
0
Zobacz taki Real, tez mial slabych przeciwnikow i dostal w koncu Atleti i zostal zweryfikowany ich galaktyczny poziom :) a Bayern oprocz City nie mial nikogo mocnego wiec nie mozna ocenic
1
No tak, Iniesta dzisiaj tragiczny playmaker ;)
0
Prawda jest taka, ze PSG zagralo dzis tragicznie. Oczywiscie nalezy tez podkreslic ze zagrali na tyle na ile nasi im pozwolili, ale francuzi srednio sie stawiali
0
Haha widze
2
Nie na darmo wolaja go Ibrakadabra
0
czekalem na koniec meczu zeby sie wypowiedziec, najgorszy byl Pikej. A Ivan taki skryty troche
1
Roberto jest dzisiaj bardziej kreatywny niz Xavi. Swiat runal
5
Messi dzisiaj nie gra dobrze niestety. Ale nawet najlepszym sie trafia
0
"Minol Kabaja" boze...
0
Tak jak zazwyczaj sie zgadzam z Toba to teraz nasuwa mi sie tylko jedna mysl: po co na cokolwiek narzekac w takim meczu :D
0
Cos strona padla... Bayern rozjechal Porto, a to co gra Barca to zaden klub aktualnie nam nie straszny, taka prawda, Iniesta roz****dala system. Absolutny kozak. Alves co zrobil to tez nie mam pytan. Mecz poezja
0
Thiago ladny gol...
0
Brak mi slow, naprawde chcialbym cos napisac ale nie wiem co
1
Iniesta co on zrobil jezu chryste
0
Ten gwizdzacy Pique mnie martwi, za duzy luz
1
Wypi***alaj i nie spamuj
0
1:3 do dogrywki, 0:3 do zwyciestwa, 0:4 1;4 itd
0
Oni w tym studio buduja napiecie jak moja babcia przed grzybobraniem...
0
Sesje bede mial po finale na szczescie
0
Nsport.
0
Rasista.
0
Wierze na slowo.
0
Gratulacje :)
3
Nie zdziwie sie jak wlasnie wyszedles z testow dla gimbusów