0

Nie bardzo rozumiem, sory

3

Cristiano Ronaldo objal prowadzenie w klasyfikacji strzelcow LM wszechczasów...

Potem zdarzył sie Messi

0

Od 16 maja zawieszone rozgrywki ligowe i puchar krola... Zart jakis chyba

3

Jak sobie do tego wszystkiego pomysle, ze Ronaldo siedzi w domu i placze bo Messi to juz wgl banan na twarzy

1

Tak jak z Porto... Ale Barca to nie Porto

0

Tak. Myslenie nie boli.

4

Jakbym byl graczem Bayernu to bym zadzwonil na policje... If u know what i mean

0

Que no te final !!!!!!

0

Co za doping !!!!

6

Jestem w glebokim szoku, ze Guardiola gra taki antyfutbol

5

Juz mam rozwolnienie... Tak wlasnie jest jak Barca gra takie mecze

5

Jeb*e mnie ten Lewy... Jest on dla mnie rownie istotny co Douglas

0

Haha dzieki :D

0

Generalnie to po to jest miejsce na komentarze zeby je pisac. Jezeli ktos ma podzielna uwage to droga wolna. Jak siedze sam w domu i chce sie z kims podzielic moimi nie zawsze trafnymi spostrzezeniami to tez cos tu napisze.

35

Nie wiem.

1

Ja tego nie robie, ale mi to nie przeszkadza. Tymbardziej nie rozumiem jak mozna sie o to sadzic, trzeba miec wykatkowo nudne zycie zeby sie doszukiwac takich rzeczy :)

2

Nie podoba Ci sie to nie wchodz i nie czytaj.

36

Gratulacje Verma ! W koncu sie doczekal. Pokladam w nim duze nadzieje

4

Przypominam, ze Real to nie Bayern a Juve to nie Porto... If u know what I mean

1

On jest na boisku ?

0

Bo to brat dzisiaj Rowan a nie Martin

0

Cisnie, ale Real ma farta hue hue

0

Dortmundu, nie upieram tylko upatruje... A tak poza tym to generalnie sie zgadzam

0

Cristiano Bale... Takiej hybrydy bym nie zniosl

0

Cebulaczku... Nie jestem cebulakiem tylko Lewego nie lubie

0

Btw Morata pokazal klase nie to co Lewy polaczek ktory celebrowal gola przeciwko BVB

0

Alvaro Morata i jest pieknie. Niech Real zaluje w takim razie

0

I gdzie Ci znawcy, ktorzy twierdzili ze mecz bedzie do d...

0

To nie miejsce na takie wiadomosci...

0

Dzisiaj wyjątkowo moje serce jest czarno-białe... Forza Juve

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?