Generalnie to po to jest miejsce na komentarze zeby je pisac. Jezeli ktos ma podzielna uwage to droga wolna. Jak siedze sam w domu i chce sie z kims podzielic moimi nie zawsze trafnymi spostrzezeniami to tez cos tu napisze.
Ja tego nie robie, ale mi to nie przeszkadza. Tymbardziej nie rozumiem jak mozna sie o to sadzic, trzeba miec wykatkowo nudne zycie zeby sie doszukiwac takich rzeczy :)
0
Nie bardzo rozumiem, sory
3
Cristiano Ronaldo objal prowadzenie w klasyfikacji strzelcow LM wszechczasów...
Potem zdarzył sie Messi
0
Od 16 maja zawieszone rozgrywki ligowe i puchar krola... Zart jakis chyba
3
Jak sobie do tego wszystkiego pomysle, ze Ronaldo siedzi w domu i placze bo Messi to juz wgl banan na twarzy
1
Tak jak z Porto... Ale Barca to nie Porto
0
Tak. Myslenie nie boli.
4
Jakbym byl graczem Bayernu to bym zadzwonil na policje... If u know what i mean
0
Que no te final !!!!!!
0
Co za doping !!!!
6
Jestem w glebokim szoku, ze Guardiola gra taki antyfutbol
5
Juz mam rozwolnienie... Tak wlasnie jest jak Barca gra takie mecze
5
Jeb*e mnie ten Lewy... Jest on dla mnie rownie istotny co Douglas
0
Haha dzieki :D
0
Generalnie to po to jest miejsce na komentarze zeby je pisac. Jezeli ktos ma podzielna uwage to droga wolna. Jak siedze sam w domu i chce sie z kims podzielic moimi nie zawsze trafnymi spostrzezeniami to tez cos tu napisze.
35
Nie wiem.
1
Ja tego nie robie, ale mi to nie przeszkadza. Tymbardziej nie rozumiem jak mozna sie o to sadzic, trzeba miec wykatkowo nudne zycie zeby sie doszukiwac takich rzeczy :)
2
Nie podoba Ci sie to nie wchodz i nie czytaj.
36
Gratulacje Verma ! W koncu sie doczekal. Pokladam w nim duze nadzieje
4
Przypominam, ze Real to nie Bayern a Juve to nie Porto... If u know what I mean
1
On jest na boisku ?
0
Bo to brat dzisiaj Rowan a nie Martin
0
Cisnie, ale Real ma farta hue hue
0
Dortmundu, nie upieram tylko upatruje... A tak poza tym to generalnie sie zgadzam
0
Cristiano Bale... Takiej hybrydy bym nie zniosl
0
Cebulaczku... Nie jestem cebulakiem tylko Lewego nie lubie
0
Btw Morata pokazal klase nie to co Lewy polaczek ktory celebrowal gola przeciwko BVB
0
Alvaro Morata i jest pieknie. Niech Real zaluje w takim razie
0
I gdzie Ci znawcy, ktorzy twierdzili ze mecz bedzie do d...
0
To nie miejsce na takie wiadomosci...
0
Dzisiaj wyjątkowo moje serce jest czarno-białe... Forza Juve