A tam, nie on pierwszy i nie ostatni gra u nas na prawej. Przyszedl czas na naszego Jokera zeslanego na ziemie przez samego Boga, olsniewajacego i miazdzacego Douglasa !
A co mial powiedziec ? Zrobcie mi mega fieste, balony, szampan i dzi**i ? Zawsze byl skromny wiec powiedzial ze nie chce, oczywiscie nie znam go i nie wiem co myslal, ale byc moze po cichu liczyl na to, ze bedzie mogl sie pozegnac z kibicami
Chciał czy nie chcial to dla Puyola, Valdesa czy wlasnie Xaviego powinno sie wypelnic Camp Nou po brzegi i oddac mu nalezyte honory. A Bartomeu i reszcie zlodzieji gratuluje nieudolnosci jezeli nie umieli tego zorganizowac
Valdes, Puyol, Xavi... Pewna epoka dobiegła końca, ale jak to zawsze bywa rozpoczyna sie nowa ! Rafinha, Sergi Roberto, Halilovic wiedzcie, ze pokladamy nadzieje
Wlasnie ogladalem porzegnanie Gerrarda i dawno sie tak nie wzruszylem :o Mam nadzieje, ze Xavi nam narazie tego oszczedzi ! A tymczasem niech zyje legenda Stevie
0
Barcelona line-up (official): Masip - Adriano Bartra Vermaelen Mathieu - Rafinha S.Roberto Xavi - Messi Pedro Neymar #fcblive
0
Co Ty gadasz czlowieku
0
115.
3
Bardzo cieszy Grzesiu w tym zestawieniu !
2
A tam, nie on pierwszy i nie ostatni gra u nas na prawej. Przyszedl czas na naszego Jokera zeslanego na ziemie przez samego Boga, olsniewajacego i miazdzacego Douglasa !
0
A co mial powiedziec ? Zrobcie mi mega fieste, balony, szampan i dzi**i ? Zawsze byl skromny wiec powiedzial ze nie chce, oczywiscie nie znam go i nie wiem co myslal, ale byc moze po cichu liczyl na to, ze bedzie mogl sie pozegnac z kibicami
0
Chciał czy nie chcial to dla Puyola, Valdesa czy wlasnie Xaviego powinno sie wypelnic Camp Nou po brzegi i oddac mu nalezyte honory. A Bartomeu i reszcie zlodzieji gratuluje nieudolnosci jezeli nie umieli tego zorganizowac
3
Polowa europy zazdrosci nam zaplecza, ale znajdzie sie taki Lukasz malkontent znawca futbolu i bedzie plakal
0
Tak, specjalnie z Ciebie sobie jaja robie :)
0
Zdrajcom... Wpisz sobie w google "slownik jezyka polskiego"
1
Valdes, Puyol, Xavi... Pewna epoka dobiegła końca, ale jak to zawsze bywa rozpoczyna sie nowa ! Rafinha, Sergi Roberto, Halilovic wiedzcie, ze pokladamy nadzieje
4
http://i.imgur.com/AdiBPrO.jpg
2
Czwartek znaczy jutro
2
btw: dziś 23 lata temu Ronald Koeman dał Barcelonie pierwszy, upragniony tytuł LM :)
7
To wykracza ponad granice dobrego smaku...
0
Haha w sumie dobry poczatek
0
Kulturystyka, ale jeszcze jestem szczypiorem
0
Wielki Xavi, co tu duzo mowic: dziekujemy Generale
0
Odjedzie czy nie odejdzie musimy to zaakceptować ! Dziekujemy Generale
0
Wlasnie ogladalem porzegnanie Gerrarda i dawno sie tak nie wzruszylem :o Mam nadzieje, ze Xavi nam narazie tego oszczedzi ! A tymczasem niech zyje legenda Stevie
0
O Douglas z kolegami. Verma w koszulce meczowej cuda sie dzieja
0
Dzis nalezy sie cieszyc z Majstra i pogratulowac CR11, nie zachowujcie sie jak dzieciaki
0
Hahajja co ten Navas, jak Valdes vs Di Maria
0
Dostal identyczna pilke jak Ney teraz tyle ze wykorzystal
2
Leo i Bog, oba po 3 litery. Przypadek ? Nie sadze
0
Czo ten Pedro ;O
0
Jezeli chcemy byc minimalistami to jeszcze 60 min i jestesmy mistrzami z takimi wynikami w Barcelonie i Madrycie
0
9 bramek to mało? czego Ty oczekujesz czlowieku. mam nadzieje, ze to sarkazm lub beka bo jak nie to zaczynam tracic wiare w spoleczenstwo
0
Pol europy czyli gdzies na wschodzie ? Ukraina, Bialorus itd ?
59
4 mecze... Minimum 360 minut emocji siegajacych zenitu. I do tego sesja, bedzie pieknie