0

Barcelona line-up (official): Masip - Adriano Bartra Vermaelen Mathieu - Rafinha S.Roberto Xavi - Messi Pedro Neymar #fcblive

0

Co Ty gadasz czlowieku

0

115.

3

Bardzo cieszy Grzesiu w tym zestawieniu !

2

A tam, nie on pierwszy i nie ostatni gra u nas na prawej. Przyszedl czas na naszego Jokera zeslanego na ziemie przez samego Boga, olsniewajacego i miazdzacego Douglasa !

0

A co mial powiedziec ? Zrobcie mi mega fieste, balony, szampan i dzi**i ? Zawsze byl skromny wiec powiedzial ze nie chce, oczywiscie nie znam go i nie wiem co myslal, ale byc moze po cichu liczyl na to, ze bedzie mogl sie pozegnac z kibicami

0

Chciał czy nie chcial to dla Puyola, Valdesa czy wlasnie Xaviego powinno sie wypelnic Camp Nou po brzegi i oddac mu nalezyte honory. A Bartomeu i reszcie zlodzieji gratuluje nieudolnosci jezeli nie umieli tego zorganizowac

3

Polowa europy zazdrosci nam zaplecza, ale znajdzie sie taki Lukasz malkontent znawca futbolu i bedzie plakal

0

Tak, specjalnie z Ciebie sobie jaja robie :)

0

Zdrajcom... Wpisz sobie w google "slownik jezyka polskiego"

1

Valdes, Puyol, Xavi... Pewna epoka dobiegła końca, ale jak to zawsze bywa rozpoczyna sie nowa ! Rafinha, Sergi Roberto, Halilovic wiedzcie, ze pokladamy nadzieje

4

2

Czwartek znaczy jutro

2

btw: dziś 23 lata temu Ronald Koeman dał Barcelonie pierwszy, upragniony tytuł LM :)

7

To wykracza ponad granice dobrego smaku...

0

Haha w sumie dobry poczatek

0

Kulturystyka, ale jeszcze jestem szczypiorem

0

Wielki Xavi, co tu duzo mowic: dziekujemy Generale

0

Odjedzie czy nie odejdzie musimy to zaakceptować ! Dziekujemy Generale

0

Wlasnie ogladalem porzegnanie Gerrarda i dawno sie tak nie wzruszylem :o Mam nadzieje, ze Xavi nam narazie tego oszczedzi ! A tymczasem niech zyje legenda Stevie

0

O Douglas z kolegami. Verma w koszulce meczowej cuda sie dzieja

0

Dzis nalezy sie cieszyc z Majstra i pogratulowac CR11, nie zachowujcie sie jak dzieciaki

0

Hahajja co ten Navas, jak Valdes vs Di Maria

0

Dostal identyczna pilke jak Ney teraz tyle ze wykorzystal

2

Leo i Bog, oba po 3 litery. Przypadek ? Nie sadze

0

Czo ten Pedro ;O

0

Jezeli chcemy byc minimalistami to jeszcze 60 min i jestesmy mistrzami z takimi wynikami w Barcelonie i Madrycie

0

9 bramek to mało? czego Ty oczekujesz czlowieku. mam nadzieje, ze to sarkazm lub beka bo jak nie to zaczynam tracic wiare w spoleczenstwo

0

Pol europy czyli gdzies na wschodzie ? Ukraina, Bialorus itd ?

59

4 mecze... Minimum 360 minut emocji siegajacych zenitu. I do tego sesja, bedzie pieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?