Do tych z bólem 4 liter chciałem tylko powiedzieć, ze informacja o pozostaniu Barto na pozycji prezydenta powinna byc dla was zbawienna. Już tłumacze dlaczego. W momencie gdyby Lapcio zostałby prezydnetem przeprowadziłby restrukturyzacje całego klubu na wszystkich poziomach, zrobiłby poprostu sajgon, a to jest ostatnia rzecz jakiej ten klub potrzebuje w momencie kiedy jest najlepiej poukładany od kilku lat. Prawda, Barto ma swoje wady, ale w tym momencie jest dla Barcelony najlepszym wyborem, a Ci którzy tego nie rozumieją, prawdopodbnie nie rozumieją jeszcze wielu rzeczy. Mam nadzieje, że kilka osób zacznie na to patrzeć trzeźwym wzrokiem :)
To jest smiech na sali co Perez robi ze wszystkimi wartosciami na jakie w Realu pracowano przez lata... Niby nie moja sprawa i dezorganizacja w obozie wroga zawsze spoko, ale Casillas to jednak Legenda i LLiga bez niego to juz co innego. Naleza mu sie poklony
1
i dlatego umiesciles wpis w internecie... #fucklogic
5
Ja mialem wuefiste ktory gral z nami w siatke i w noge :D
0
W niedziele o 15
0
Z niewolnika nie ma pracownika
1
Komentarz usunięty
8
Nie zeby cos, ale Sevilla tez jest z Hiszpanii
92
Moze imieniny mial
1
neymar 30.07 a messi 5.08
0
Edit: zle sprawdzilem, sory
0
Niech odpoczywa, ciekawe czy organizatorzy tournee byliby tacy madrzy gdyby rozegrali z 70 meczy przez ostatnie 10 msc...
1
Pelna kompromitacja... Szkoda gadac. Gdyby to byli nasi kopytkarze to bym sie nie dziwil, ale nasi siatkarze to szok
23
Do tych z bólem 4 liter chciałem tylko powiedzieć, ze informacja o pozostaniu Barto na pozycji prezydenta powinna byc dla was zbawienna. Już tłumacze dlaczego. W momencie gdyby Lapcio zostałby prezydnetem przeprowadziłby restrukturyzacje całego klubu na wszystkich poziomach, zrobiłby poprostu sajgon, a to jest ostatnia rzecz jakiej ten klub potrzebuje w momencie kiedy jest najlepiej poukładany od kilku lat. Prawda, Barto ma swoje wady, ale w tym momencie jest dla Barcelony najlepszym wyborem, a Ci którzy tego nie rozumieją, prawdopodbnie nie rozumieją jeszcze wielu rzeczy. Mam nadzieje, że kilka osób zacznie na to patrzeć trzeźwym wzrokiem :)
0
Gratki dla Barto :D wg mnie to dobry wybor
0
Macki pereza.
0
A co to ma do rzeczy :D
0
Nie mowie o czlowieku z tamtej kadencji tylko z teraz.
0
Ja tam jestem za Barto. Laporta to hiszpanski Kukiz, oszolom bez pomyslu
0
Co Ty cpiesz ? Edit: to ja powinienem zmienic dilera, sory
0
Mam nadzieje, ze dostanie numer 6. Z reszta wybor i tak jest niewielki bo 6, 17 i 19
0
Przeczytalem Conchita i juz myslalem ze Wurst
0
Ale szkoda Agnieszki... Grala naprawde dobrze
0
To jest smiech na sali co Perez robi ze wszystkimi wartosciami na jakie w Realu pracowano przez lata... Niby nie moja sprawa i dezorganizacja w obozie wroga zawsze spoko, ale Casillas to jednak Legenda i LLiga bez niego to juz co innego. Naleza mu sie poklony
0
Coz mozna powiedziec, mamy zlozona taka pake, ze az sie podniecilem ! To bedzie jeszcze bardziej legendarny sezon
0
Spokojnie odnalazlby sie w kazdym klubie PL wg mnie
0
No coz, na miejscu reszty klubow z europy juz bym odpuscil, z taka paka nikt nam nie zagrozi !
0
Jaram sie, taki walczak to skarb. Poza tym bardzo dobry pilkarz. Udany transfer o ile prawda
8
Mam wrazenie, ze niektorzy traktuja ta strone jak konfesjonal
0
Zlatan ! ha czyli mam wybujałe ego
4
Dobrze, że piszecie życzenia, napewno wpadnie i przeczyta :D
10
W sumie to jego "obowiązkiem" było tam zostac... jako kapitan