1

i dlatego umiesciles wpis w internecie... #fucklogic

5

Ja mialem wuefiste ktory gral z nami w siatke i w noge :D

0

W niedziele o 15

0

Z niewolnika nie ma pracownika

1

Komentarz usunięty

8

Nie zeby cos, ale Sevilla tez jest z Hiszpanii

92

Moze imieniny mial

1

neymar 30.07 a messi 5.08

0

Edit: zle sprawdzilem, sory

0

Niech odpoczywa, ciekawe czy organizatorzy tournee byliby tacy madrzy gdyby rozegrali z 70 meczy przez ostatnie 10 msc...

1

Pelna kompromitacja... Szkoda gadac. Gdyby to byli nasi kopytkarze to bym sie nie dziwil, ale nasi siatkarze to szok

23

Do tych z bólem 4 liter chciałem tylko powiedzieć, ze informacja o pozostaniu Barto na pozycji prezydenta powinna byc dla was zbawienna. Już tłumacze dlaczego. W momencie gdyby Lapcio zostałby prezydnetem przeprowadziłby restrukturyzacje całego klubu na wszystkich poziomach, zrobiłby poprostu sajgon, a to jest ostatnia rzecz jakiej ten klub potrzebuje w momencie kiedy jest najlepiej poukładany od kilku lat. Prawda, Barto ma swoje wady, ale w tym momencie jest dla Barcelony najlepszym wyborem, a Ci którzy tego nie rozumieją, prawdopodbnie nie rozumieją jeszcze wielu rzeczy. Mam nadzieje, że kilka osób zacznie na to patrzeć trzeźwym wzrokiem :)

0

Gratki dla Barto :D wg mnie to dobry wybor

0

Macki pereza.

0

A co to ma do rzeczy :D

0

Nie mowie o czlowieku z tamtej kadencji tylko z teraz.

0

Ja tam jestem za Barto. Laporta to hiszpanski Kukiz, oszolom bez pomyslu

0

Co Ty cpiesz ? Edit: to ja powinienem zmienic dilera, sory

0

Mam nadzieje, ze dostanie numer 6. Z reszta wybor i tak jest niewielki bo 6, 17 i 19

0

Przeczytalem Conchita i juz myslalem ze Wurst

0

Ale szkoda Agnieszki... Grala naprawde dobrze

0

To jest smiech na sali co Perez robi ze wszystkimi wartosciami na jakie w Realu pracowano przez lata... Niby nie moja sprawa i dezorganizacja w obozie wroga zawsze spoko, ale Casillas to jednak Legenda i LLiga bez niego to juz co innego. Naleza mu sie poklony

0

Coz mozna powiedziec, mamy zlozona taka pake, ze az sie podniecilem ! To bedzie jeszcze bardziej legendarny sezon

0

Spokojnie odnalazlby sie w kazdym klubie PL wg mnie

0

No coz, na miejscu reszty klubow z europy juz bym odpuscil, z taka paka nikt nam nie zagrozi !

0

Jaram sie, taki walczak to skarb. Poza tym bardzo dobry pilkarz. Udany transfer o ile prawda

8

Mam wrazenie, ze niektorzy traktuja ta strone jak konfesjonal

0

Zlatan ! ha czyli mam wybujałe ego

4

Dobrze, że piszecie życzenia, napewno wpadnie i przeczyta :D

10

W sumie to jego "obowiązkiem" było tam zostac... jako kapitan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?