0

O zesz ty w morde

0

Skad u was ten bol dupy ? Chcecie pokazac jacy jestescie fajni, ze gadacie nie tylko na Ronaldo ? Nic wielkiego sie nie stalo, typowa boiskowa przepychanka, to ze Leo uczestniczy w nich tak rzadko juz wgl go usprawiedliwia bo normalny czlowiek ju dawno by wybuchl. Usiadzcie na kanapach, otworzcie piwo i sie uspokojcie bo sie spinacie jakby Messi wystrzelal mu conajmniej ostrzegawczy magazynek w tyl glowy. Milej drugiej polowy i oby zaden z naszych chlopakow juz sie nie denerwowal bo ciezko sie o tym czyta

0

Ale o czym tu gadac, obronca zaczal

0

Chyba nie ogladasz od poczatku skoro nie wiesz z czego beka ;)

2

To jest niesamowite jakiej pewnosci siebie nabieraja pilkarze gdy na boisku jest Leo i Ney. Z nimi wszystko wydaje sie takie banalne

0

No no wojtek ladnie

3

Polecam Persen.

4

Nie dosc ze meczu jeszcze nie ma to obraz sie zesral...

2

Kto to ten Gampar, jakis nowy zawodnik?

0

Z takim zaangazowaniem lech cos ugra, oby utrzymali tempo

8

Internet Explorer ?

5

zanim zaczniecie zadawac idiotyczne pytania nauczcie sie czytac: mecz transmitowany bedzie na Polsat Sport. Komentowac bedzie Roman Kołtoń

0

Polsat Sport, umiejetnosc czytania nie boli

0

A o co dokladnie chodziz tym skladem, czemu wszyscy go wczoraj wstawiali bo odkopac nie moge

0

Robi sie plaga kontuzji, ale lepiej teraz niz w trakcie sezonu

4

Wybacz, ze nie jestem w stanie skontrolowac wszystkich komentarzy na tej stronie :D

6

Xavi strzelil dzisiaj pierwsza bramke w barwach Al-Sadd :) dodam ze z wolnego

0

gramy dobrze, dwie akcje i dwa bledy w obronie, ale jest git

2

Dajcie spokoj Pedro, kto by sie spodziewał ze z prawego skrzydla dobra centra doleci, sie chlop nie spodziewał

0

Zanim zaczniecie wylewa frustracje i miec bol dupy to przypominam, ze to mecz towarzyski o nic

5

Kurde, mega niedoceniony piłkarz, szkoda że nie wykorzystali jego potencjału. aczkolwiek z Busim ciezko rywalizowac

3

Wybitna kompilacja

88

Szczescie w nieszczesciu ze do stycznia i tak grac nie moze

7

http://allegro.pl/kamien-z-meczu-z-albanii-i5577687532.html ... typ miał pomysł genialny, pojdzie na podworko, wezmie pierwszy lepszy kamien i dostanie za niego 2k zł ...

3

Takie jest ich dzialanie w sumie.

1

Juz 72 zl ...

0

Gratulacje za zaprzepaszczenie awansu! Edit: cofam

5

Ty to jednak jestes gość

0

Pamietam, ze na tym meczu zlamalem bratu palec u stopy bo siedzial za mna, a jak Iniesta trafil to tak szybko sie podnioslem ze mu krzeslo na stope spadlo niefortunnie. Taka tam anegdota.

1

United, szybko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?