Skad u was ten bol dupy ? Chcecie pokazac jacy jestescie fajni, ze gadacie nie tylko na Ronaldo ? Nic wielkiego sie nie stalo, typowa boiskowa przepychanka, to ze Leo uczestniczy w nich tak rzadko juz wgl go usprawiedliwia bo normalny czlowiek ju dawno by wybuchl. Usiadzcie na kanapach, otworzcie piwo i sie uspokojcie bo sie spinacie jakby Messi wystrzelal mu conajmniej ostrzegawczy magazynek w tyl glowy. Milej drugiej polowy i oby zaden z naszych chlopakow juz sie nie denerwowal bo ciezko sie o tym czyta
Pamietam, ze na tym meczu zlamalem bratu palec u stopy bo siedzial za mna, a jak Iniesta trafil to tak szybko sie podnioslem ze mu krzeslo na stope spadlo niefortunnie. Taka tam anegdota.
0
O zesz ty w morde
0
Skad u was ten bol dupy ? Chcecie pokazac jacy jestescie fajni, ze gadacie nie tylko na Ronaldo ? Nic wielkiego sie nie stalo, typowa boiskowa przepychanka, to ze Leo uczestniczy w nich tak rzadko juz wgl go usprawiedliwia bo normalny czlowiek ju dawno by wybuchl. Usiadzcie na kanapach, otworzcie piwo i sie uspokojcie bo sie spinacie jakby Messi wystrzelal mu conajmniej ostrzegawczy magazynek w tyl glowy. Milej drugiej polowy i oby zaden z naszych chlopakow juz sie nie denerwowal bo ciezko sie o tym czyta
0
Ale o czym tu gadac, obronca zaczal
0
Chyba nie ogladasz od poczatku skoro nie wiesz z czego beka ;)
2
To jest niesamowite jakiej pewnosci siebie nabieraja pilkarze gdy na boisku jest Leo i Ney. Z nimi wszystko wydaje sie takie banalne
0
No no wojtek ladnie
3
Polecam Persen.
4
Nie dosc ze meczu jeszcze nie ma to obraz sie zesral...
2
Kto to ten Gampar, jakis nowy zawodnik?
0
Z takim zaangazowaniem lech cos ugra, oby utrzymali tempo
8
Internet Explorer ?
5
zanim zaczniecie zadawac idiotyczne pytania nauczcie sie czytac: mecz transmitowany bedzie na Polsat Sport. Komentowac bedzie Roman Kołtoń
0
Polsat Sport, umiejetnosc czytania nie boli
0
A o co dokladnie chodziz tym skladem, czemu wszyscy go wczoraj wstawiali bo odkopac nie moge
0
Robi sie plaga kontuzji, ale lepiej teraz niz w trakcie sezonu
4
Wybacz, ze nie jestem w stanie skontrolowac wszystkich komentarzy na tej stronie :D
6
Xavi strzelil dzisiaj pierwsza bramke w barwach Al-Sadd :) dodam ze z wolnego
0
gramy dobrze, dwie akcje i dwa bledy w obronie, ale jest git
2
Dajcie spokoj Pedro, kto by sie spodziewał ze z prawego skrzydla dobra centra doleci, sie chlop nie spodziewał
0
Zanim zaczniecie wylewa frustracje i miec bol dupy to przypominam, ze to mecz towarzyski o nic
5
Kurde, mega niedoceniony piłkarz, szkoda że nie wykorzystali jego potencjału. aczkolwiek z Busim ciezko rywalizowac
3
88
Szczescie w nieszczesciu ze do stycznia i tak grac nie moze
7
http://allegro.pl/kamien-z-meczu-z-albanii-i5577687532.html ... typ miał pomysł genialny, pojdzie na podworko, wezmie pierwszy lepszy kamien i dostanie za niego 2k zł ...
3
Takie jest ich dzialanie w sumie.
1
Juz 72 zl ...
0
Gratulacje za zaprzepaszczenie awansu! Edit: cofam
5
Ty to jednak jestes gość
0
Pamietam, ze na tym meczu zlamalem bratu palec u stopy bo siedzial za mna, a jak Iniesta trafil to tak szybko sie podnioslem ze mu krzeslo na stope spadlo niefortunnie. Taka tam anegdota.
1
United, szybko.