Mam nadzieje ze dzis na prawej zagra Roberto, no i chcialbym zeby na lewej zagral Mathieu a nie adriano, chociaz najwieksze zagrozenie w postaci Nolito jest na praej flance wiec Adriano moze wystarczy
FIFA nie moze pozwolic Barcelonie na taki ruch bo to glownie dzieki klubom z Europy te Mistrzostwa maja jakakolwiek ogladalnosc. Moze Barto ich zaszachuje i uda sie zarejstrowac Arde
No i gdyby nie to ze FIFA to skur... to moglibysmy zarejestrowac Arde w obliczu dlugoterminowej kontuzji Rafy... Ale oczywiscie jak tylko Barcelona znajduje luke to oni ja lataja
0
Kurde Argentyna zapomniała jak sie wygrywa z USA, szkoda ze akurat teraz jak ten mecz cos znaczy...
2
Jak "kibic" Barcelony moze miec nadzieje ze Bayern wygra LM ? Jestes smieszny
1
Mam nadzieje ze dzis na prawej zagra Roberto, no i chcialbym zeby na lewej zagral Mathieu a nie adriano, chociaz najwieksze zagrozenie w postaci Nolito jest na praej flance wiec Adriano moze wystarczy
0
Sam, Costa, znowu sam, Costa i Goetze
1
Wybory sa chyba 27, i od wynikow zalezy kto dojdzie do wladzy a co za tym idzie kto czy Ci ktorzy wygraja beda dazyc do niepodleglosci :)
1
W tym momencie przestaje, stad rejestracja dodatkowego pilkarza w miejsce Rafy. Przynajmniej tak wyczytalem w przepisach, ale moge sie mylic :)
0
Rafa ma oficialnie 5 miesiecy minimum przerwy, Nastepnie bedzie mogl byc zarejestrowany i bedzie mogl grac
37
FC Barcelona zarejestrowala Arde Turana
Koniec sezonu dla Rafinha
@ArdaTuran facebook
2
Mam wrazenie, ze ktos na sile kaze wykonywac Messiemu te karne. Skoro sa lepsi w tym fachu w naszej druzynie to czemu nie moga ich strzelac...
2
Zaczynam miec dosc niemiaszka
10
Niewiarygodne. Zapisze to w pamietniczku
4
Munir to jest jakies nieporozumienie
0
54 podania i gol. Takie rzeczy tylko w Barcelonie! Brawo Neymar
0
Bardzo dobra jakosc i dobry komentarz
0
Dzisiaj bedzie tak, nieuznany gol ze spalonego(ktorego nie bylo), nieodgiwzdany karny i wbrew przeciwnosciom losu i sedziow wygramy gladko 4:0
0
Nie wie. Ciezka decyzja
0
FIFA nie moze pozwolic Barcelonie na taki ruch bo to glownie dzieki klubom z Europy te Mistrzostwa maja jakakolwiek ogladalnosc. Moze Barto ich zaszachuje i uda sie zarejstrowac Arde
0
Droga redakcjo zmiencie glowny news bo jak sie wchodzi na strone to wieje takim smutkiem i czlowiekowi az przykro
0
No i gdyby nie to ze FIFA to skur... to moglibysmy zarejestrowac Arde w obliczu dlugoterminowej kontuzji Rafy... Ale oczywiscie jak tylko Barcelona znajduje luke to oni ja lataja
0
Alves, Douglas, Bravo, Vermalen, Rafinha... Szpital w Barcelonie, masakra
0
Na stronie nike ?
0
A tam, swiat bylby zbyt nudny gdyby sami madrzy ludzie sie wypowiadali :D
0
Wiesz tak na prawde mamy wolnosc slowa, niech se pisza co chca a nam pozostaje sie z nich tylko smiac :D
4
Przestancie patrzec na Ronaldo i jego bramki i skupcie sie na rzeczach waznych i takich ktore cos do zycia wnosza czyli poprostu FC Barcelona :)
0
Bardzo fajny artykul, polecam
1
Zrodlo ? Czy wyssane z palca ?
0
Pewnie na czwartym.
0
Umiejetnosc logicznego rozumowania zostala przez Ciebie zatracona czy nigdy jej nie miales ?
0
Jak tak dalej pojdzie to Alves nie bedzie mial gdzie wracać. W tym momencie Roberto to ostoja na prawej obronie. Iniesta wraca do najlepszej formy
0
A masz sie czym pochwalic ? Gadales z torresem ?