0

Kurde Argentyna zapomniała jak sie wygrywa z USA, szkoda ze akurat teraz jak ten mecz cos znaczy...

2

Jak "kibic" Barcelony moze miec nadzieje ze Bayern wygra LM ? Jestes smieszny

1

Mam nadzieje ze dzis na prawej zagra Roberto, no i chcialbym zeby na lewej zagral Mathieu a nie adriano, chociaz najwieksze zagrozenie w postaci Nolito jest na praej flance wiec Adriano moze wystarczy

0

Sam, Costa, znowu sam, Costa i Goetze

1

Wybory sa chyba 27, i od wynikow zalezy kto dojdzie do wladzy a co za tym idzie kto czy Ci ktorzy wygraja beda dazyc do niepodleglosci :)

1

W tym momencie przestaje, stad rejestracja dodatkowego pilkarza w miejsce Rafy. Przynajmniej tak wyczytalem w przepisach, ale moge sie mylic :)

0

Rafa ma oficialnie 5 miesiecy minimum przerwy, Nastepnie bedzie mogl byc zarejestrowany i bedzie mogl grac

37

FC Barcelona zarejestrowala Arde Turana
Koniec sezonu dla Rafinha

@ArdaTuran facebook

2

Mam wrazenie, ze ktos na sile kaze wykonywac Messiemu te karne. Skoro sa lepsi w tym fachu w naszej druzynie to czemu nie moga ich strzelac...

2

Zaczynam miec dosc niemiaszka

10

Niewiarygodne. Zapisze to w pamietniczku

4

Munir to jest jakies nieporozumienie

0

54 podania i gol. Takie rzeczy tylko w Barcelonie! Brawo Neymar

0

Bardzo dobra jakosc i dobry komentarz

0

Dzisiaj bedzie tak, nieuznany gol ze spalonego(ktorego nie bylo), nieodgiwzdany karny i wbrew przeciwnosciom losu i sedziow wygramy gladko 4:0

0

Nie wie. Ciezka decyzja

0

FIFA nie moze pozwolic Barcelonie na taki ruch bo to glownie dzieki klubom z Europy te Mistrzostwa maja jakakolwiek ogladalnosc. Moze Barto ich zaszachuje i uda sie zarejstrowac Arde

0

Droga redakcjo zmiencie glowny news bo jak sie wchodzi na strone to wieje takim smutkiem i czlowiekowi az przykro

0

No i gdyby nie to ze FIFA to skur... to moglibysmy zarejestrowac Arde w obliczu dlugoterminowej kontuzji Rafy... Ale oczywiscie jak tylko Barcelona znajduje luke to oni ja lataja

0

Alves, Douglas, Bravo, Vermalen, Rafinha... Szpital w Barcelonie, masakra

0

Na stronie nike ?

0

A tam, swiat bylby zbyt nudny gdyby sami madrzy ludzie sie wypowiadali :D

0

Wiesz tak na prawde mamy wolnosc slowa, niech se pisza co chca a nam pozostaje sie z nich tylko smiac :D

4

Przestancie patrzec na Ronaldo i jego bramki i skupcie sie na rzeczach waznych i takich ktore cos do zycia wnosza czyli poprostu FC Barcelona :)

0

Bardzo fajny artykul, polecam

1

Zrodlo ? Czy wyssane z palca ?

0

Pewnie na czwartym.

0

Umiejetnosc logicznego rozumowania zostala przez Ciebie zatracona czy nigdy jej nie miales ?

0

Jak tak dalej pojdzie to Alves nie bedzie mial gdzie wracać. W tym momencie Roberto to ostoja na prawej obronie. Iniesta wraca do najlepszej formy

0

A masz sie czym pochwalic ? Gadales z torresem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?