3

Panowie(i w mniejszosci Panie) nie zawodzicie, czlowiek z nudow nie moze znalezc nic ciekawego w internecie, wchodzi na La Rambla i zycie znowu nabiera sensu haha. Droga redakcjo, dzieki ze zadbaliscie o zajecie naszego wolnego czasu :)

0

Generalnie do 4 sezonu petarda, potem przekombinowali, ale warto zobaczyc :D ostatnio ogladam Mentaliste, tez dobry

0

Friends nie ma sobie rownych, widzialem wszystkie sezony chyba juz z 6 razy i za kazdym razem mnie rozklada ! :)

0

Southpaw, zdecydowanie najlepszy film 2015 roku !

0

The Gea haha ale to ja pisze glupoty :)

0

Wypier*alaj !

0

To jest smieszne ? W takim razie to chyba Ty jestes smieszny.. Kazda druzyna powinna wierzyc w wygrana

0

Nie widze tu zadnego glupiego domyslu tylko prawde.

0

Wg niektorych jest wybitnym bramkarzem, dla mnie jest poprostu dobry, ale przez zamieszanie z Perezem zrobila sie w okol De Gea dziwna otoczka wspanialego goal keepera

2

Niech go bierze, mamy fantastycznego Bravo, a ter Stegenowi na dobre wyjdzie ten transfer. Powinnismy znalezc sobie drugiego Pinto bo zaden tak dobry bramkarz jak MAtS nie bedzie chcial grzac lawy non stop.

0

Sciagnij sobie quick time player i mozesz nagrywac to co sie dzieje na ekranie

2

Drodzy uzytkownicy fcbarca.com chcialem wam zyczyc szczesliwego nowego roku, samych sukcesow i wiele radosci z zycia i naszje ukochanej druzyny ! Mam nadzieje, ze wszyscy ktorzy moga wypija za to i beda sie swietnie bawic w ta szampanska noc :) ja niestety siedze sobie na statku, bez dostepu do alkoholu i to w takiej dziurze jak Sierra Leone wiec jedyne co moge zrobic to wzniesc toast puszka coli :) udanych imprez drodzy koledzy i kolezanki

2

Douglas.

5

Wesolych swiat i pozdrowienia z cieplego Sierra Leone dla wszystkich uzytkownikow ! Zeby spelnialy sie wszystkie wasze marzenia, a Barcelona górowala jeszcze przez lata.

2

Powinnismy zrobic tu jakas miesiecznice, ostatnio to popularne

7

Pursuit of happines

1

Twoj komentarz to udowadnia, racja

0

Pod dachem Allah nie widzi

63

Albo ktos z klasa i honorem. Ale co Ty mozesz wiedziec...

0

Mam mieszane uczucia co do wywalenia Mourinho, z jednej strony wizja gry i umiejetnosc kierowania gra zespolu wyroznia go na tle innych trenerow, nie mowie ze jest najlepszy, ale zdecydowanie Top 5 trenerow swiata, ale z drugiej strony cos przestalo funkcjonowac, a taka firma jak Chelsea nie moze sobie pozwolic na 16 miejsce w tabeli... Mysle, ze nie mozna obwiniac trenera za wszystkie porazki, przeciez w zeszlym sezonie grali bardzo dobrze. Co by nie bylo chcialbym zeby wrocil do Realu, wtedy Real znowu zaczalby grac przyzwoicie i w Lidze emocje bylyby nieziemskie :) oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie

2

Jako, ze stoje na kotwicy w Sierra Leone to mam problem z ogladaniem meczy, co takiego gadal Szpaku ze wszyscy sie nabijaja i jak zagrala Barcelona ?

1

Jakos wgl mnie to nie dziwi...

0

Debilstwo ? Debilizm jak juz to po pierwsze, a po drugie to nie wyzywaj innych

0

Ronaldo ma w Bundeslidze 5 bramek ? :o

0

Machną

0

Jest tu może ktos kto ma zassane wszystkie sezony Breaking Bad i jest z Trojmiasta ? Jade na statek i nie zdaze sciagnac. Koledzy ratujcie

0

Ktystian, e-trapez, wszystko jasne. Tylko wlacz tempo odtwarzania 200% bo sie chlopa sluchac nie da

2

Nie dzieki, wystarcza male frytki

9

A to nie mozn chodzic do gimnazjum panie dojrzaly ?

0

Tak jest !!!!!!!! Luciano Vietto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?