Panowie(i w mniejszosci Panie) nie zawodzicie, czlowiek z nudow nie moze znalezc nic ciekawego w internecie, wchodzi na La Rambla i zycie znowu nabiera sensu haha. Droga redakcjo, dzieki ze zadbaliscie o zajecie naszego wolnego czasu :)
Wg niektorych jest wybitnym bramkarzem, dla mnie jest poprostu dobry, ale przez zamieszanie z Perezem zrobila sie w okol De Gea dziwna otoczka wspanialego goal keepera
Niech go bierze, mamy fantastycznego Bravo, a ter Stegenowi na dobre wyjdzie ten transfer. Powinnismy znalezc sobie drugiego Pinto bo zaden tak dobry bramkarz jak MAtS nie bedzie chcial grzac lawy non stop.
Drodzy uzytkownicy fcbarca.com chcialem wam zyczyc szczesliwego nowego roku, samych sukcesow i wiele radosci z zycia i naszje ukochanej druzyny ! Mam nadzieje, ze wszyscy ktorzy moga wypija za to i beda sie swietnie bawic w ta szampanska noc :) ja niestety siedze sobie na statku, bez dostepu do alkoholu i to w takiej dziurze jak Sierra Leone wiec jedyne co moge zrobic to wzniesc toast puszka coli :) udanych imprez drodzy koledzy i kolezanki
Wesolych swiat i pozdrowienia z cieplego Sierra Leone dla wszystkich uzytkownikow ! Zeby spelnialy sie wszystkie wasze marzenia, a Barcelona górowala jeszcze przez lata.
Mam mieszane uczucia co do wywalenia Mourinho, z jednej strony wizja gry i umiejetnosc kierowania gra zespolu wyroznia go na tle innych trenerow, nie mowie ze jest najlepszy, ale zdecydowanie Top 5 trenerow swiata, ale z drugiej strony cos przestalo funkcjonowac, a taka firma jak Chelsea nie moze sobie pozwolic na 16 miejsce w tabeli... Mysle, ze nie mozna obwiniac trenera za wszystkie porazki, przeciez w zeszlym sezonie grali bardzo dobrze. Co by nie bylo chcialbym zeby wrocil do Realu, wtedy Real znowu zaczalby grac przyzwoicie i w Lidze emocje bylyby nieziemskie :) oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie
3
Panowie(i w mniejszosci Panie) nie zawodzicie, czlowiek z nudow nie moze znalezc nic ciekawego w internecie, wchodzi na La Rambla i zycie znowu nabiera sensu haha. Droga redakcjo, dzieki ze zadbaliscie o zajecie naszego wolnego czasu :)
0
Generalnie do 4 sezonu petarda, potem przekombinowali, ale warto zobaczyc :D ostatnio ogladam Mentaliste, tez dobry
0
Friends nie ma sobie rownych, widzialem wszystkie sezony chyba juz z 6 razy i za kazdym razem mnie rozklada ! :)
0
Southpaw, zdecydowanie najlepszy film 2015 roku !
0
The Gea haha ale to ja pisze glupoty :)
0
Wypier*alaj !
0
To jest smieszne ? W takim razie to chyba Ty jestes smieszny.. Kazda druzyna powinna wierzyc w wygrana
0
Nie widze tu zadnego glupiego domyslu tylko prawde.
0
Wg niektorych jest wybitnym bramkarzem, dla mnie jest poprostu dobry, ale przez zamieszanie z Perezem zrobila sie w okol De Gea dziwna otoczka wspanialego goal keepera
2
Niech go bierze, mamy fantastycznego Bravo, a ter Stegenowi na dobre wyjdzie ten transfer. Powinnismy znalezc sobie drugiego Pinto bo zaden tak dobry bramkarz jak MAtS nie bedzie chcial grzac lawy non stop.
0
Sciagnij sobie quick time player i mozesz nagrywac to co sie dzieje na ekranie
2
Drodzy uzytkownicy fcbarca.com chcialem wam zyczyc szczesliwego nowego roku, samych sukcesow i wiele radosci z zycia i naszje ukochanej druzyny ! Mam nadzieje, ze wszyscy ktorzy moga wypija za to i beda sie swietnie bawic w ta szampanska noc :) ja niestety siedze sobie na statku, bez dostepu do alkoholu i to w takiej dziurze jak Sierra Leone wiec jedyne co moge zrobic to wzniesc toast puszka coli :) udanych imprez drodzy koledzy i kolezanki
2
Douglas.
5
Wesolych swiat i pozdrowienia z cieplego Sierra Leone dla wszystkich uzytkownikow ! Zeby spelnialy sie wszystkie wasze marzenia, a Barcelona górowala jeszcze przez lata.
2
Powinnismy zrobic tu jakas miesiecznice, ostatnio to popularne
7
Pursuit of happines
1
Twoj komentarz to udowadnia, racja
0
Pod dachem Allah nie widzi
63
Albo ktos z klasa i honorem. Ale co Ty mozesz wiedziec...
0
Mam mieszane uczucia co do wywalenia Mourinho, z jednej strony wizja gry i umiejetnosc kierowania gra zespolu wyroznia go na tle innych trenerow, nie mowie ze jest najlepszy, ale zdecydowanie Top 5 trenerow swiata, ale z drugiej strony cos przestalo funkcjonowac, a taka firma jak Chelsea nie moze sobie pozwolic na 16 miejsce w tabeli... Mysle, ze nie mozna obwiniac trenera za wszystkie porazki, przeciez w zeszlym sezonie grali bardzo dobrze. Co by nie bylo chcialbym zeby wrocil do Realu, wtedy Real znowu zaczalby grac przyzwoicie i w Lidze emocje bylyby nieziemskie :) oczywiscie to tylko moje subiektywne zdanie
2
Jako, ze stoje na kotwicy w Sierra Leone to mam problem z ogladaniem meczy, co takiego gadal Szpaku ze wszyscy sie nabijaja i jak zagrala Barcelona ?
1
Jakos wgl mnie to nie dziwi...
0
Debilstwo ? Debilizm jak juz to po pierwsze, a po drugie to nie wyzywaj innych
0
Ronaldo ma w Bundeslidze 5 bramek ? :o
0
Machną
0
Jest tu może ktos kto ma zassane wszystkie sezony Breaking Bad i jest z Trojmiasta ? Jade na statek i nie zdaze sciagnac. Koledzy ratujcie
0
Ktystian, e-trapez, wszystko jasne. Tylko wlacz tempo odtwarzania 200% bo sie chlopa sluchac nie da
2
Nie dzieki, wystarcza male frytki
9
A to nie mozn chodzic do gimnazjum panie dojrzaly ?
0
Tak jest !!!!!!!! Luciano Vietto