0

Jezeli uwazasz ze Pogba jest nikim w reprezentacji to nie widziales chyba pierwszej polowy tego meczu. Mega ozywil gre i ma wiele do zaoferowania. Dla mnie na duzy plus

3

Nie zgadzam sie z popularna tu opinia, ze Francja nie poradzilaby sobie z kims mocniejszym, problem w tym meczu stanowilo nastawienie obronne Albanii, tak jak wczoraj Islandii, topowe zespoly w Europie graja bardziej otwarta pilke, a co za tym idzie Francja zagralaby lepiej. Tak mi sie wydaje

9

A ja glupi postawilem 3:0 na zabojadow... co za tragedie oni graja

0

Toooo zaje*ał :) ładnie ładnie

5

Zastanawiam sie czy tylko ja czytając to słyszalem glos Hajto haha

0

Oho, bedzie sie dzialo !!!!

1

Naszła mnie taka refleksja, pomijajac aspekty sportowe to az przykro mi sie patrzy na Ronaldo, zbudowany jak drwal, a na twarzy samoopalacz, tona zelu, macha tymi lapami, kladzie sie od podmuchu wiatru. I przez to wszystko zapominamy jak dobrym jest pilkarzem a skupiamy sie na tym jaka jest pipką

0

Ale z jedna proba nurkowania

0

Miejmy nadzieje, ze dzisiaj nie wieje tam specjalnie bo Cakir bedzie musial ze zdwojona koncentracja obserwowac CR7 czy go nie wywraca

0

Ten Pan komentator to jest jakas tragedia xD mam nadzieje, ze bedzie komentowal tylko mecze tego pokroju bo nie dam rady go sluchac

1

No ja przepraszam bardzo, ale macie takiego jednego delfina ktory konkurencje zostawia w tyle jesli chodzi o nurkowanie :)

1

Serio ? Haha gratuluje w takim razie wypowiadania sie na tematy, o ktorych nie masz bladego pojecia :D

6

Jezeli zakladasz, ze wtopa z Niemcami jest obowiazkowa to gratuluje. Mimo wszystko nie tak dawno ogralismy ich wiec wszystko jest mozliwe. Ale Ty chyba wiesz lepiej

0

1. Blaszczykowski gra we Fiorentinie
2. Naucz sie pisac po Polsku

0

Mozna nawet zaryzykowac teze, ze mamy lepszy zespol niz tamten ktory zajal 3 miejsce w 74' :D

2

Patologia przez duze P

1

Fifa bedzie na starym silniku, wiek Twojej konsoli nie ma znaczenia, pojdzie na kazdym xbox'ie360 :)

0

Pamietaj, zawsze graj rozumem a nie sercem, niestety to nie daje wymiernych korzysci. Wywal Polske i kupon spoko

0

Król

0

Im lepsza druzyna tym mniej bramek, jakos mnie to nie dziwi :D

0

Startuje ktos dzisiaj w Runmageddonie w Gdyni ? :D

0

Bazylea.

0

Zeby nie bylo, ja tez, ale jestem z Gdyni wiec sie ciesze haha

0

ja sie nie spinam, poprostu odpowiedzialem na Twoj inteligetny komentarz :D

0

O Leicester tez tak mowili jakby nie patrzec :D

1

Komentarz usunięty

7

Areczka wraca do ekstraklasy i Gdynia rozswietlona fajerwerkami :)

0

Jaki to Polak, ktory nie umie pisac po Polsku

0

Cos pieknego dzieje sie na naszych oczach, podziwiajcie Panowie bo takie rzeczy nie zdazaja sie zbyt czesto

0

A Chelsea przypadkiem nie gra z lisami ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?