Jezeli uwazasz ze Pogba jest nikim w reprezentacji to nie widziales chyba pierwszej polowy tego meczu. Mega ozywil gre i ma wiele do zaoferowania. Dla mnie na duzy plus
Nie zgadzam sie z popularna tu opinia, ze Francja nie poradzilaby sobie z kims mocniejszym, problem w tym meczu stanowilo nastawienie obronne Albanii, tak jak wczoraj Islandii, topowe zespoly w Europie graja bardziej otwarta pilke, a co za tym idzie Francja zagralaby lepiej. Tak mi sie wydaje
Naszła mnie taka refleksja, pomijajac aspekty sportowe to az przykro mi sie patrzy na Ronaldo, zbudowany jak drwal, a na twarzy samoopalacz, tona zelu, macha tymi lapami, kladzie sie od podmuchu wiatru. I przez to wszystko zapominamy jak dobrym jest pilkarzem a skupiamy sie na tym jaka jest pipką
Jezeli zakladasz, ze wtopa z Niemcami jest obowiazkowa to gratuluje. Mimo wszystko nie tak dawno ogralismy ich wiec wszystko jest mozliwe. Ale Ty chyba wiesz lepiej
0
Jezeli uwazasz ze Pogba jest nikim w reprezentacji to nie widziales chyba pierwszej polowy tego meczu. Mega ozywil gre i ma wiele do zaoferowania. Dla mnie na duzy plus
3
Nie zgadzam sie z popularna tu opinia, ze Francja nie poradzilaby sobie z kims mocniejszym, problem w tym meczu stanowilo nastawienie obronne Albanii, tak jak wczoraj Islandii, topowe zespoly w Europie graja bardziej otwarta pilke, a co za tym idzie Francja zagralaby lepiej. Tak mi sie wydaje
9
A ja glupi postawilem 3:0 na zabojadow... co za tragedie oni graja
0
Toooo zaje*ał :) ładnie ładnie
5
Zastanawiam sie czy tylko ja czytając to słyszalem glos Hajto haha
0
Oho, bedzie sie dzialo !!!!
1
Naszła mnie taka refleksja, pomijajac aspekty sportowe to az przykro mi sie patrzy na Ronaldo, zbudowany jak drwal, a na twarzy samoopalacz, tona zelu, macha tymi lapami, kladzie sie od podmuchu wiatru. I przez to wszystko zapominamy jak dobrym jest pilkarzem a skupiamy sie na tym jaka jest pipką
0
Ale z jedna proba nurkowania
0
Miejmy nadzieje, ze dzisiaj nie wieje tam specjalnie bo Cakir bedzie musial ze zdwojona koncentracja obserwowac CR7 czy go nie wywraca
0
Ten Pan komentator to jest jakas tragedia xD mam nadzieje, ze bedzie komentowal tylko mecze tego pokroju bo nie dam rady go sluchac
1
No ja przepraszam bardzo, ale macie takiego jednego delfina ktory konkurencje zostawia w tyle jesli chodzi o nurkowanie :)
1
Serio ? Haha gratuluje w takim razie wypowiadania sie na tematy, o ktorych nie masz bladego pojecia :D
6
Jezeli zakladasz, ze wtopa z Niemcami jest obowiazkowa to gratuluje. Mimo wszystko nie tak dawno ogralismy ich wiec wszystko jest mozliwe. Ale Ty chyba wiesz lepiej
0
1. Blaszczykowski gra we Fiorentinie
2. Naucz sie pisac po Polsku
0
Mozna nawet zaryzykowac teze, ze mamy lepszy zespol niz tamten ktory zajal 3 miejsce w 74' :D
2
Patologia przez duze P
1
Fifa bedzie na starym silniku, wiek Twojej konsoli nie ma znaczenia, pojdzie na kazdym xbox'ie360 :)
0
Pamietaj, zawsze graj rozumem a nie sercem, niestety to nie daje wymiernych korzysci. Wywal Polske i kupon spoko
0
Król
0
Im lepsza druzyna tym mniej bramek, jakos mnie to nie dziwi :D
0
Startuje ktos dzisiaj w Runmageddonie w Gdyni ? :D
0
Bazylea.
0
Zeby nie bylo, ja tez, ale jestem z Gdyni wiec sie ciesze haha
0
ja sie nie spinam, poprostu odpowiedzialem na Twoj inteligetny komentarz :D
0
O Leicester tez tak mowili jakby nie patrzec :D
1
Komentarz usunięty
7
Areczka wraca do ekstraklasy i Gdynia rozswietlona fajerwerkami :)
0
Jaki to Polak, ktory nie umie pisac po Polsku
0
Cos pieknego dzieje sie na naszych oczach, podziwiajcie Panowie bo takie rzeczy nie zdazaja sie zbyt czesto
0
A Chelsea przypadkiem nie gra z lisami ?