2

To juz przestaje byc zabawne, ktos sie powinien wziac za tych drukarzy, zlodzieji i ped*łow

0

To odpowiedz dla Dwayna Wayda na robienie omleta

0

jakies pomysly gdzie moge zobaczyc Pitbull Niebezpieczne kobiety?

0

Pekao SA ?

0

PS3 :D ale myslalem ze mozna gdzies ustawic swoje morale :D

0

FIFA 17 zostan gwiazda- pytanie:
-dlaczego obok mojego pilkarza w punkcie MORALE znajduje sie "moralne nieznane" ? Jakies pomysly ?

0

Mozesz zostawic fure u mnie pod domem :)

0

Komentatorzy pozamiatali xD

0

Moze i Zlotej Pilki nie dostal, ale taka gra chyba wyjasnia wszelkie watpliwosci

1

Ta a Ronaldo jest lepszy, pozdro dla kumatych

0

Zaslanial se twarz przed reflektorami i obczajal cos na trybunach...

1

Tak jak kolega mysle ze fajna kolacja bylaby najlepsza, zapros tych ktorzy Ci pomogli, ugotuj cos zajebistego(musisz sie postarac) i mysle ze docenia :)

0

Masz newsa na glownej... ale jak bardzo nie chce Ci sie klikac to zagralismy dobrze, nie mozna tego inaczej ocenic bo byl to poprostu pilnik

0

Zasada jest bardzo prosta, nie laczysz cwiczen tych duzych miesni czyli plecow z klata, brzucha i plecow, nogi rob osobno, reszta wg uznania

0

Ronaldo ma 4, Messi ma 5

0

Na klopoty Bedn... Messi :)

7

Jakim idiota trzeba byc zeby cos takiego napisac, idz byc "kibicem" gdzie indziej

1

Messi na krola, to wystarczy

0

Ktos mnie naprowadzi o co z tym Walesa chodzi ? :)

0

Biorac pod uwage moj calkowity brak sympatii dla Neymara i pomijajac nieziemskie statyski trio MSN to 2007 i 2009 budza u mnie najwiecej emocji

6

To dalej sprzedajemy pol skladu czy juz jest ok ?

0

Messi jeszcze czlapie i chce za duza pensje, tez sprzedany

1

No tak, bo istnieje prawdopodobienstwo ze nie zgarniemy trypletu... ta druzyna jest do bani faktycznie

1

Oo widze, ze jeszcze kilku zawodnikow sprzedajemy, naprawde bardziej denerwuja mnie tacy "fani"(przesadzone slowo) niz to ze przegrywamy. Jezeli wierzycie ze druzyna wygra 50 meczow w sezonie bez spadku formy strzelajac milion goli nie tracac przy tym zadnego to radze zmienic ulubiona dyscypline sportu bo o tej wiecie naprawde malo

13

Ludzie ku*wa, 3 tygodnie wychwalaliscie Roberto ze jest super najlepszy i nie wiadomo co jeszcze, a dzisiaj potrzebujemy nowego PO a Roberto jest mizerny i slaby... fani sukcesu, dajcie se spokoj

0

To napewno, ale to nie Legia zeby im punkty urwac xD

0

Albo Leganes...

0

A gdzie Kapitan Grzmot, zaskakujace

13

Taka refleksja mnie naszla apropo komentarza ktory dalem troche nizej. Mielismy juz w pilce wielkich pilkarzy, legendy takie jak Maradona, Pele, Di Stefano. Magikow jak Ronaldinho. Technikow jak Xavi, Pirlo. Mamy Cristiano ktory laczy wiele cech pilkarzy wymienionych wyzej. Ale fenomenu Leo Messiego nie jestem w stanie pojac, jak jeden maly, a zarazem wielki czlowiek moze polaczyc te wszystkie cechy, ewoluowac je i byc bezsprzecznie najlepszym pilkarzem w historii pilki noznej. Zadnemu z wymienionych wyzej nie mozna odebrac bycia najlepszym na swojej pozycji w swoich czasach, ale przeglad pola, opanowanie pilki, umiejetnosc dostosowania sie do grania na tylu pozycjach to jest to co cechuje Leo jako najlepszego... cieszmy sie tym bo drugiego takiego nie dozyjemy

55

"Jak dla mnie to Cristiano może nie dokładać ani grosza do budżetu, jeśli wróci na swój poziom (i pewnie jeszcze nie raz nas zachwyci, bo to nie pierwszy jego kryzys). Problem w tym, że dawanie mu tak długiej umowy jest bardzo ryzykowne. To nie bramkarz ani nie Messi, którego można przyszłości cofnąć i powierzyć tylko rozgrywanie, bo nikt na świecie nie ma takiej wizji gry. Jego atuty szybciej przeminą, biologia jest nieubłagana. Rozumiem o rok (do 2019), ale aż do 2021? W dupie będę miał wartość marketingową, jeśli okaże się, że klub stanie się niewolnikiem tej umowy, a ego przegrywającego rywalizację Crisa rozsadzi drużynę." bardzo madrze napisany komentarz, widac w nim kibica z krwi i kosci potrafiacego realnie spojrzec na swiat, szkoda ze takich coraz mniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?