0

Ogrywa sie w europie, to ze Neymar trafil od razu do Barcelony bylo duzym ryzykiem

0

No i pewna magiczna czesc Ligi Mistrzow jest przeszloscia, Real obronil tytul, pelen szacun, nie ma co gadac. Wiadomo bol d*py jest, ale na pocieszenie pozostaje fakt ze to my jako jedyni zdobylismy 6 tytulow w jednym roku. Bez watpienia jestesmy razem z Realem dwoma najbardziej utytuowanymi druzynami na swiecie.

0

Chocby na PO, jezeli ma grac tak dobrze to niech tam zostanie na wieki, dzisiaj poezja

0

Jedyne co pozostaje powiedziec to LEO MESSI, bóg

1

Ktorego pilkarza Barcelony spiswanego na straty wystawia na PO to tam sie wybija, taki czysciec :)

0

Walka wieczoru to Khalidov z Borysem wiec to oni beda ostatni

0

Hote Paleo, nalezy do mojej znajomej. Goraco polecam

2

Ja nie uwazam zeby ten sezon byl kompletnym niewypalem. Wpadki sa wpisane w futbol i nic na to nie poradzimy. Zdominowalismy lige na przestrzeni ostatnich 9 lat, ale nie oczekujmy ze bedziemy zdobywac majstra rok w rok. Real w tym sezonie nie byl wybitny, ale gali rowno na przestrzeni calego roku i wygrali. Liga Mistrzow to skomplikowane rozgrywki, jedyne co pozostaje to wyciagnac wnioski. Puchar Krola to nagroda pocieszenia, ale zawsze cos o ile wygramy, a wierze ze tak bedzie. Szkoda, ze Enrique odchodzi ale mam nadzieje ze nowy trener zacznie tak jak Guardiola i Luczo :)

0

Ja :( przepraszam wszystkich

0

9.

0

Co to jest za pozytywny swir, uwielbiam typa

3

1. Real jeszcze nigdzie nie awansowal
2. Real jeszcze niczego nie obronil
3. Zagrali kompletne spotkanie, nie ma co sie napinac, troche pokory

10

Moze i Arka nie jest godnym reprezentantem w LM, ale jestem piekielnie dumny, ze bede mogl zobaczyc mecz Ligi Mistrzow w swoim rodzinnym miescie. Nawet jezeli to mecz eliminacyjny z Balamala Ukulele. Brawo Arka

0

No i pewnie oplacalne sa chociazby te, po ktorych mozesz zostac tlumaczem przysieglym

43

Kazdy ? Nie rozsmieszaj mnie, polowa Polakow nie umie mowic w swoim ojczystym jezyku, a Ty mi mowisz ze wszyscy znaja angielski. W tym drugim nie ma nic zlego ani smiesznego, poprostu nie zna, z tym pierwszym to jest tragedia. A kolega skoro zna to niech to wykorzysta

0

No mamy, rekaw naj rece w klimatach morskich(praca miala wplyw) i asasyn na lydce :D

1

No jak mozna kogos wyzywac zgodnie z regulaminem ? Wg pkt 9.2.1(o ile dobrze pamietam bo za to dostalem swojego jedynego bana przez 7 lat) nie mozna obrazac innych uzytkownikow, pilkarzy, sedziow, nikogo

2

Wygrac lige uwazamy za pocieszenie ? Lige w ktorej rozgrywaja 34 czy tam 36 meczy i naprzestrzeni kilku miesiecy pokazuja najrowniejsza forme ? Niepodwazalny fakt, jeden z najglupszych komentarzy jakie tu widzialem

4

Talizman :ooo.

0

To bylo wiadome juz od kilku godzin. Prawda jest taka ze i ten sklad moze urwac pkt Depor. Asensio w gazie, Morata lepszy od Benzemy, mysle ze dzis nie ma co liczyc na strate pkt przez Real

2

Macki Bartomeu... zarowalem, jego macki nie ogarniaja nawet wlasnego podworka co dopiero takie insynuacje :P

0

Ja osobiscie polecam diesla. 1.9tdi dobry silnik, jeden z lepszych diesla na rynku. 105km jakos tam daje rade. Mimo wszystko 2.0tdi tez polecam, ale trzeba go sprawdzic przed zakupem. Tam juz masz 140km z mozliwoscia do 170. Turbiny zawsze sie w koncu sypia, zawsze. Jedna po 300tys jedna po 50, nie ma zaleznosci, wszystko zalezy od tego jak o nia dbasz. 1.8t mega fajny silnik, nie wiem nic o paleniu oleju ale wiem ze bierze duzo paliwa bo mialem taki w leonie, fakt ze mial 250km ale 14l to taki standard byl. 2.0tdi teraz pali mi 5 po miescie takze przystepnie :)

0

No ja jestem zwolennikiem sztywnego zawieszenia, wczesniej mialem Cupre i byla twarda jak kamien, teraz mam A3 i zmienilem z sline na gwint i jest prawie sztywna :P po dziurawych drogach tragedia, ale za to komfort jazdy po autostradzie i w kretych drogach niesamowity

1

Co do cichosci i komfortu to kwestia sporna. Na zawieszeniach sline juz tak pieknie nie jest. Albo jak ltos jezdzi na gwincie tak jak ja to juz wgl :P ale fakt, ale z opisu wnioskuje ze to raczej benzyna wiec zupelnie inna bajka niz tdi :D

1

Jezeli bedziesz bral 2.0tdi to uwazaj na oznaczenie BKD, nabardziej wadliwe silniki VAG. Sam osobiscie posiadam i musze przyznac ze akurat mi sie przyfarcilo bo nie mam wiekszych problemow, ale duzo czytam na ten temat i silnik jakosciowo nienajlepszy. Aczkolwiek jezeli sie nie psuje to super leci.. Pierwsze co sprawdz to kolor spalin, uwielbia pekac glowica, uszczelka, pompowtryski lubia lac. Biale i niebieski spaliny- odpusc sobie bo szukuja sie koszta. Czarne to wtryski, ale nie zawsze. Poza tym Audi to kupa elektroniki, sprawdz czy wszystko dziala. Tak poza tym to nic nie wylapiesz od razu, wszystko wyjdzie w praniu

1

Brzmi jak Def Jam. Zobacz czy to to

4

Oficjalnie: zmiana daty swieta Trzech Kroli na 23.04
Po analizach okazalo sie ze wlasnie w ten dzien Messi Roberto i ter Stegen byli uczestniczyli w cudzie :P

0

Placze ze smiechu xD

0

Messi za Enrique dzisiaj strzelil pierwsza i druga bramke w El Classico
@RayHudson

0

A i swoja droga, wszyscy gadaja na Ivana, a 7 bramek w tym sezonie ma, najwiecej z naszej pomocy, prawie tyle co Neymar. Powinien zostac, nieco odsapnac i bedzie jeszcze ogien

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?