I powiedzmy sobie szczerze, ze to juz na nikim nie robi wrazenia. Tak jak Bafcelona dominowala i sie zakonczylo tak dominacja Realu sie zakonczy, dokonali niesamowitych rzeczy ale nic nie trwa wiecznie
Wiem, ze artykul bym o tym troche czasu temu, ale musze sie odniesc. Na El clasico sflaszowano 2823 co narazilo klub na straty rzedu 1.5mln euro... daje nam to 531€ za bilet. Kogos tam niezle fantazja poniosla
Aby wygrac trzeba miec jak najmniejsza srednia straconych goli, rozegrac minimum 28 spotkan po 60 min w kazdym. MAtS ma 0,66 na mecz aktualnie, Oblak ma 0.57. Zakladajac, ze ter stegen nie zagra do konca sezony to Oblak musi stracic 5 bramek.
Masz tam cos takiego jak „alarmowe” jezeli ktos byl inteligentny to w „karta zdrowia” bedzie osoba do kontaktu i numer telefonu. A druga opcja jest taka ze jezeli wlasciciel telefonu bedzie wiedzial jak to zablokuje telefon zdalnie i pojawi Ci sie komunikat do kogo dzwonic
Bo Real w dalszym ciagu ma matematyczne szanse, o tyle o ile Atleti je straci w przypadku ewentualnej przegranej to Real traci do nas 15 pkt czyli tyle ile zostalo do zdobycia. Zakladajac ze przegramy z Deportivo, przegramy na CN np 4:0 to Real bedzie sie liczyl do momentu kiedy my zdobedziemy jeden pkt
5
Co prawda to nie forum o telefonach, ale dobra wiadomosc dla posiadaczy telefonow z nadgryzionym jablkiem. Apple Pay dzis zadebiutowalo w Polsce :)
1
Wyniki beda bramkostrzelne ? :p
25
Duda prezydentem Polski
0
Zona Wawrzyniaka ?
0
W zasadzie to 7, James jest formalnie pilkarzem Realu
0
I powiedzmy sobie szczerze, ze to juz na nikim nie robi wrazenia. Tak jak Bafcelona dominowala i sie zakonczylo tak dominacja Realu sie zakonczy, dokonali niesamowitych rzeczy ale nic nie trwa wiecznie
1
Ja tam uwazam, ze Realowi nalezy pogratulowac, doprowadzili do niesamowitej dominacji w LM i tyle, tak jak ich nienawidze, tak gratuluje i bije brawo
0
https://www.fcbarcelona.com/fans/card/draw-shirt-liga2018
czy wiadomo może kiedy w/w koszulka bedzie w sprzedaży ?
0
Jakim cudem odjales 1993 od 2018 i wyszlo Ci 19 ?
5
13 powodow, sztos
0
Wiem, ze artykul bym o tym troche czasu temu, ale musze sie odniesc. Na El clasico sflaszowano 2823 co narazilo klub na straty rzedu 1.5mln euro... daje nam to 531€ za bilet. Kogos tam niezle fantazja poniosla
0
Nie bedzie na PS3 i xbox 360 podobno
3
Aby wygrac trzeba miec jak najmniejsza srednia straconych goli, rozegrac minimum 28 spotkan po 60 min w kazdym. MAtS ma 0,66 na mecz aktualnie, Oblak ma 0.57. Zakladajac, ze ter stegen nie zagra do konca sezony to Oblak musi stracic 5 bramek.
0
W sumie dobry pomysl, szybciej mu bedzie samochodem niz rowerem :p
0
To dobrze :)
0
Czy kolega od jazdy na rowerze juz wyjechal po Griezmana ?
0
Gurucety czy jakos tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Super zmiany dzisiaj
0
Nie bylo czerwonej dla Bale’a to sie zrewanzowal tutaj. Slodko-gorzki smak tej bramki, ale co zrobic
2
O tyle o ile na miejsce Xaviego nie było i nie ma zastępcy to Coutinho ma ogromny potencjał żeby zastąpić Inieste i mysle ze tak się stanie.
0
Masz tam cos takiego jak „alarmowe” jezeli ktos byl inteligentny to w „karta zdrowia” bedzie osoba do kontaktu i numer telefonu. A druga opcja jest taka ze jezeli wlasciciel telefonu bedzie wiedzial jak to zablokuje telefon zdalnie i pojawi Ci sie komunikat do kogo dzwonic
0
Tak i nazywa sie Messi
0
Ty tak na serio ?
5
Andres zostan z nami, prosze
0
Partidazo ! Mecz pelna geba
4
Jasper co zagral...
5
Taka Barcelone chce sie ogladac. To ja rozumiem
0
Bo Real w dalszym ciagu ma matematyczne szanse, o tyle o ile Atleti je straci w przypadku ewentualnej przegranej to Real traci do nas 15 pkt czyli tyle ile zostalo do zdobycia. Zakladajac ze przegramy z Deportivo, przegramy na CN np 4:0 to Real bedzie sie liczyl do momentu kiedy my zdobedziemy jeden pkt
0
Licza sie bezposrednie mecze, z resza roznice bramkowa tez mamy lepsza...