5

Co prawda to nie forum o telefonach, ale dobra wiadomosc dla posiadaczy telefonow z nadgryzionym jablkiem. Apple Pay dzis zadebiutowalo w Polsce :)

1

Wyniki beda bramkostrzelne ? :p

25

Duda prezydentem Polski

0

Zona Wawrzyniaka ?

0

W zasadzie to 7, James jest formalnie pilkarzem Realu

0

I powiedzmy sobie szczerze, ze to juz na nikim nie robi wrazenia. Tak jak Bafcelona dominowala i sie zakonczylo tak dominacja Realu sie zakonczy, dokonali niesamowitych rzeczy ale nic nie trwa wiecznie

1

Ja tam uwazam, ze Realowi nalezy pogratulowac, doprowadzili do niesamowitej dominacji w LM i tyle, tak jak ich nienawidze, tak gratuluje i bije brawo

0

https://www.fcbarcelona.com/fans/card/draw-shirt-liga2018

czy wiadomo może kiedy w/w koszulka bedzie w sprzedaży ?

0

Jakim cudem odjales 1993 od 2018 i wyszlo Ci 19 ?

5

13 powodow, sztos

0

Wiem, ze artykul bym o tym troche czasu temu, ale musze sie odniesc. Na El clasico sflaszowano 2823 co narazilo klub na straty rzedu 1.5mln euro... daje nam to 531€ za bilet. Kogos tam niezle fantazja poniosla

0

Nie bedzie na PS3 i xbox 360 podobno

3

Aby wygrac trzeba miec jak najmniejsza srednia straconych goli, rozegrac minimum 28 spotkan po 60 min w kazdym. MAtS ma 0,66 na mecz aktualnie, Oblak ma 0.57. Zakladajac, ze ter stegen nie zagra do konca sezony to Oblak musi stracic 5 bramek.

0

W sumie dobry pomysl, szybciej mu bedzie samochodem niz rowerem :p

0

To dobrze :)

0

Czy kolega od jazdy na rowerze juz wyjechal po Griezmana ?

0

Gurucety czy jakos tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Super zmiany dzisiaj

0

Nie bylo czerwonej dla Bale’a to sie zrewanzowal tutaj. Slodko-gorzki smak tej bramki, ale co zrobic

2

O tyle o ile na miejsce Xaviego nie było i nie ma zastępcy to Coutinho ma ogromny potencjał żeby zastąpić Inieste i mysle ze tak się stanie.

0

Masz tam cos takiego jak „alarmowe” jezeli ktos byl inteligentny to w „karta zdrowia” bedzie osoba do kontaktu i numer telefonu. A druga opcja jest taka ze jezeli wlasciciel telefonu bedzie wiedzial jak to zablokuje telefon zdalnie i pojawi Ci sie komunikat do kogo dzwonic

0

Tak i nazywa sie Messi

0

Ty tak na serio ?

5

Andres zostan z nami, prosze

0

Partidazo ! Mecz pelna geba

4

Jasper co zagral...

5

Taka Barcelone chce sie ogladac. To ja rozumiem

0

Bo Real w dalszym ciagu ma matematyczne szanse, o tyle o ile Atleti je straci w przypadku ewentualnej przegranej to Real traci do nas 15 pkt czyli tyle ile zostalo do zdobycia. Zakladajac ze przegramy z Deportivo, przegramy na CN np 4:0 to Real bedzie sie liczyl do momentu kiedy my zdobedziemy jeden pkt

0

Licza sie bezposrednie mecze, z resza roznice bramkowa tez mamy lepsza...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?