Tak na serio to 1300 zl. Jak cwicze to mierzy aktywnosc. Nie musze wyciagac telefonu w samochodzie zeby zobaczyc powiadomienia. Moge sterowac muzyka z poziomu zegarka. Naprawde przydatne urzadzenie
Zaplacilem tyle ile kosztuje w sklepie, a jesli chodzio o to co mi daje to rozwiazuje problemy XXI wieku z ktorymi sie borykam i przez ktore nie moge spac :)
Ja mam Apple Watch series 3, do czasu kupienia series 0 bylem mega negatywnie nastawiony, ale cos mnie tknelo. Dzisiaj nie ruszam sie bez smartwatcha, ulatwia zycie, super sprawa. Goraco polecam
78 Piatka to jakas kpina uwazam. Taki Rodrigo dla przykladu 84 w podstawowej karcie, a Piatek z taka forma specjalna 78. Niesmieszne jest to co robi EA
Sie pochwale, a co tam. Wlasnie dopialem wszystko i 30 albo 31 obejrze sobie derby na zywo na Camp Nou :) bylem juz na meczach z Realem i Valencia i mam nadzieje ze tu atmosfera rowniez dopisze. Ktos moze z tej strony tez jedzie ?
Ciekawi mnie wasze podejscie, Barcainfo Zlota Pilke juz ma wiec glosujcie na viscabarca123. Czyli Messi nie powinien miec 5 zlotych pilek bo dostal jedna hmmm
Barcainfo. Mowcie co chcecie, kopiuje, nie kopiuje, ale czesto wyprzedza redakcje z newsami i prawda jest taka, ze nie ma na tej stronie bardziej „wartosciowego” użytkownika.
41
Co robilismy ? xD
0
Jestem stolarzem, mam go caly czas na rece, non stop w cos uderzam, cos mi upada na niego, niezniszczalny poki co
0
Tak na serio to 1300 zl. Jak cwicze to mierzy aktywnosc. Nie musze wyciagac telefonu w samochodzie zeby zobaczyc powiadomienia. Moge sterowac muzyka z poziomu zegarka. Naprawde przydatne urzadzenie
0
No coś Ty, przeciez to za drogie i niepotrzbne. Najlepiej wywal bo Januszom sie nie podoba
0
Zaplacilem tyle ile kosztuje w sklepie, a jesli chodzio o to co mi daje to rozwiazuje problemy XXI wieku z ktorymi sie borykam i przez ktore nie moge spac :)
1
Ja mam Apple Watch series 3, do czasu kupienia series 0 bylem mega negatywnie nastawiony, ale cos mnie tknelo. Dzisiaj nie ruszam sie bez smartwatcha, ulatwia zycie, super sprawa. Goraco polecam
0
Na 10000000% zagra Cilessen
4
78 Piatka to jakas kpina uwazam. Taki Rodrigo dla przykladu 84 w podstawowej karcie, a Piatek z taka forma specjalna 78. Niesmieszne jest to co robi EA
0
No questions attached
2
FCBP na glownym planie przy golu
20
Przyznawac sie, kto wstal specjalnie na skoki ? :p
0
Modric drozszy, Casemiro daje rade, ja gram Kroosem tylko troche drozszy
1
Sie pochwale, a co tam. Wlasnie dopialem wszystko i 30 albo 31 obejrze sobie derby na zywo na Camp Nou :) bylem juz na meczach z Realem i Valencia i mam nadzieje ze tu atmosfera rowniez dopisze. Ktos moze z tej strony tez jedzie ?
0
Czy ktos tez ma problemy z FUT na Xboxie ? Od wczoraj wywala mnie z kazdego meczu. Tak mi zjeb**o staty, ze stracilem ochote grac w to go**o
0
Zostal dzgniety, byl reanimowany i trafil do szpitala
0
Fixly lub oferteo. Z Fixly juz sporo zlecen mialem, branza podobna
0
Ja mialem o tyle farta ze sale rezerwowalem rok wczesniej, do slubu nie doszlo, rozstalismy sie 3 tyg przed :p
0
Musze zostawic tu taktyczny komentarz :)
0
Brakuje asysty do Suarez ostatnio
1
Moze i pilkarz wybitny, ale jak na niego patrze to az sie we mnie gotuje. No nie trawie typa
0
„A bo jakos mi w kontrkscie nie lezalo”
0
Ja ostatnio zostawialem na Lider Parking. Dowoza i przywoza z lotniska
1
Zagrał w Breaking Bad policjanta który wlręcił Bagera
0
Nie mam pojecia, kupuje dostep na kazda kolejke, ale widze ze jest duzo zapytan wiec stwierdzilem ze warto sprobowac
0
A co tam, sprobuje, ma ktos kod na iple prv ?
1
Moglby mi ktos powiedziec kiedy sa przyznawane nagrody z Lige Weekendowa FUT ?
1
Umiesz poslugiwac sie swoim ojczystym jezykiem?
1
Zeby nie bylo, szanuje ze ktos uwaza inaczej niz ja, ale teoria ze Barcainfo nie zasluguje na ZP bo juz jedna ma mnie zdenerwowala :P
2
Ciekawi mnie wasze podejscie, Barcainfo Zlota Pilke juz ma wiec glosujcie na viscabarca123. Czyli Messi nie powinien miec 5 zlotych pilek bo dostal jedna hmmm
37
Barcainfo. Mowcie co chcecie, kopiuje, nie kopiuje, ale czesto wyprzedza redakcje z newsami i prawda jest taka, ze nie ma na tej stronie bardziej „wartosciowego” użytkownika.