Wchodze na Ramble naprawde czesto, kilkanascie razy dziennie, uwielbiam to miejsce i uzytkownikow, ogolnie klimat super. Czesto jest tak, ze jakis temat jest na topie i wszyscy go komentuja i jest dyskusja. Ale do ***** nedzy ile mozna walkowac temat Pogby. Przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie. Dajcie juz spokoj bo sie odechciewa
Patrzac na poziom komentarzy niektorych uzytkownikow po meczu to moderacja powinna rozwazyc bany za stan umyslu. Mecz towarzyski a ktos madry pisze ze once de gala powinna grac zeby sie odegrac za LM... placze
Leasing daje Ci moziliwosc wykupu na koniec okresu albo wziecia innego samochodu na podobnych warunkach. Placisz co miesiac, ale dopoki samochodu nie wykupisz to nie jest Twoj. Inna sprawa z finansowaniem leasingowym. Ktos wyklada za Ciebie pieniadze, a Ty splacasz samochod jak kredyt
Caly dzien sie powstrzymywalem przed zabraniem glosu w tej jakze arcyciekawej dyskusji, ale juz nie moge. Po pierwsze: czy ktorekolwiek z was dolozylo chociaz grosz do kasy klubowej albo czy jest socio ? Raczej nie, wiec tak naprawde co was obchodzi kto za ile i gdzie... po drugie: czy to wasza kariera czy Dembele ? Nie chce skracac urlopu to nie i ch... a co do Denisa albo Gomesa to wstrzymajcie sie moze do konca okna transferowego :)
Cos czuje, ze Real po sprzedaży Ronaldo ruszy po Mbappe. Ostatnie lata „oszczędzali” na transferach, sprzedaż CR... no i muszą jakoś kibicom zrekompensować strate najwiekszej gwiazdy. Wyczuwam 300 mln, nie wiem czemu, ale tak czuje
Jestem wsciekly. Niby czlowiek zdawal sobie sprawe, ze to nie jest druzyna gotowa na sukces, ale gdzies tam po cichu nadzieja byla. Teraz jedyne co mi sie nasuwa to: won do domu, grac w reklamach i przelewac pieniadze na siatkarzy, tam sa sukcesy tylko pieniedzy brak
Ogladajac to posmiewisko zastanawiam sie jakim ku*wa prawem nasi „pilkarze” ociekaja luksusami, a siatkarze ktorzy maja mega sukcesy lataja klasa ekonomiczna, spia w spiworach itd... zenada
1
W ataku nie ma sie o co martwic. Czym powinnismy natomiast to poziomem w obronie. Co to ma k@@@@ byc ?
0
Dzieki Pany !
0
Dziaiaj niemila dla mnie sytuacja, nie ma mnie w domu i musze ogladac na telefonie, ktos moze wyslac link na pw ? :(
1
Luisito.
0
Co za maly cwaniaczek, jak ja go uwielbiam
0
How was spain ? ... jak ja za tym tesknilem !!!!
0
W dodatku ogromny fan Barcelony :)
1
Masz prawko ? Jak tak to za 30-40 ojro mozna sobie wynajac samochod i to rozwiazalo by Twoj problem
1
Oj cos czuje ze Atleti bedzie piekielnie mocne w tym sezonie, o Real po raz pierwszy od dawna sie nie martwie
3
Dla kogo ?
5
Żołędzia.
7
Wchodze na Ramble naprawde czesto, kilkanascie razy dziennie, uwielbiam to miejsce i uzytkownikow, ogolnie klimat super. Czesto jest tak, ze jakis temat jest na topie i wszyscy go komentuja i jest dyskusja. Ale do ***** nedzy ile mozna walkowac temat Pogby. Przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie. Dajcie juz spokoj bo sie odechciewa
1
Pamietaj, ze karma zawsze wraca.
65
Patrzac na poziom komentarzy niektorych uzytkownikow po meczu to moderacja powinna rozwazyc bany za stan umyslu. Mecz towarzyski a ktos madry pisze ze once de gala powinna grac zeby sie odegrac za LM... placze
1
280 sam, jako pasazer 300. I wbrew pozorom i z uplywem czasu uwazam ze bylo to idiotyczne i powinienem sie cieszyc ze nikogo nie zabilem
3
Leasing daje Ci moziliwosc wykupu na koniec okresu albo wziecia innego samochodu na podobnych warunkach. Placisz co miesiac, ale dopoki samochodu nie wykupisz to nie jest Twoj. Inna sprawa z finansowaniem leasingowym. Ktos wyklada za Ciebie pieniadze, a Ty splacasz samochod jak kredyt
0
czo ?
6
Caly dzien sie powstrzymywalem przed zabraniem glosu w tej jakze arcyciekawej dyskusji, ale juz nie moge. Po pierwsze: czy ktorekolwiek z was dolozylo chociaz grosz do kasy klubowej albo czy jest socio ? Raczej nie, wiec tak naprawde co was obchodzi kto za ile i gdzie... po drugie: czy to wasza kariera czy Dembele ? Nie chce skracac urlopu to nie i ch... a co do Denisa albo Gomesa to wstrzymajcie sie moze do konca okna transferowego :)
0
A co, pies Ci buty zjadl ?
0
Cos czuje, ze Real po sprzedaży Ronaldo ruszy po Mbappe. Ostatnie lata „oszczędzali” na transferach, sprzedaż CR... no i muszą jakoś kibicom zrekompensować strate najwiekszej gwiazdy. Wyczuwam 300 mln, nie wiem czemu, ale tak czuje
1
Ty tak serio ? Jezus ? Woda ? Wino, taka tam legenda
7
O to z Xavim se pione zbije
1
Powrot Krola
0
Wyslij prv.
2
Z pogoda w Sochi
1
Jestem wsciekly. Niby czlowiek zdawal sobie sprawe, ze to nie jest druzyna gotowa na sukces, ale gdzies tam po cichu nadzieja byla. Teraz jedyne co mi sie nasuwa to: won do domu, grac w reklamach i przelewac pieniadze na siatkarzy, tam sa sukcesy tylko pieniedzy brak
3
Ogladajac to posmiewisko zastanawiam sie jakim ku*wa prawem nasi „pilkarze” ociekaja luksusami, a siatkarze ktorzy maja mega sukcesy lataja klasa ekonomiczna, spia w spiworach itd... zenada
1
Wygrac dzisiaj i z Japonia, zremisowac dzisiaj i wygrac z Japonia(kolumbia najlepiej jak przegra albo zremisuje z Senegalem)
0
Islandia wcale nie musi sie liczyc w walce o wyjscie z geupy
0
Tak i to spore. Nigeria najelpiej jakby wygrala, Islandia musi tak czy siak przegrac z Chorwacja, a Argentyna wygrac z Nigeria