1

W ataku nie ma sie o co martwic. Czym powinnismy natomiast to poziomem w obronie. Co to ma k@@@@ byc ?

0

Dzieki Pany !

0

Dziaiaj niemila dla mnie sytuacja, nie ma mnie w domu i musze ogladac na telefonie, ktos moze wyslac link na pw ? :(

1

Luisito.

0

Co za maly cwaniaczek, jak ja go uwielbiam

0

How was spain ? ... jak ja za tym tesknilem !!!!

0

W dodatku ogromny fan Barcelony :)

1

Masz prawko ? Jak tak to za 30-40 ojro mozna sobie wynajac samochod i to rozwiazalo by Twoj problem

1

Oj cos czuje ze Atleti bedzie piekielnie mocne w tym sezonie, o Real po raz pierwszy od dawna sie nie martwie

3

Dla kogo ?

5

Żołędzia.

7

Wchodze na Ramble naprawde czesto, kilkanascie razy dziennie, uwielbiam to miejsce i uzytkownikow, ogolnie klimat super. Czesto jest tak, ze jakis temat jest na topie i wszyscy go komentuja i jest dyskusja. Ale do ***** nedzy ile mozna walkowac temat Pogby. Przyjdzie to przyjdzie, nie przyjdzie to nie przyjdzie. Dajcie juz spokoj bo sie odechciewa

1

Pamietaj, ze karma zawsze wraca.

65

Patrzac na poziom komentarzy niektorych uzytkownikow po meczu to moderacja powinna rozwazyc bany za stan umyslu. Mecz towarzyski a ktos madry pisze ze once de gala powinna grac zeby sie odegrac za LM... placze

1

280 sam, jako pasazer 300. I wbrew pozorom i z uplywem czasu uwazam ze bylo to idiotyczne i powinienem sie cieszyc ze nikogo nie zabilem

3

Leasing daje Ci moziliwosc wykupu na koniec okresu albo wziecia innego samochodu na podobnych warunkach. Placisz co miesiac, ale dopoki samochodu nie wykupisz to nie jest Twoj. Inna sprawa z finansowaniem leasingowym. Ktos wyklada za Ciebie pieniadze, a Ty splacasz samochod jak kredyt

0

czo ?

6

Caly dzien sie powstrzymywalem przed zabraniem glosu w tej jakze arcyciekawej dyskusji, ale juz nie moge. Po pierwsze: czy ktorekolwiek z was dolozylo chociaz grosz do kasy klubowej albo czy jest socio ? Raczej nie, wiec tak naprawde co was obchodzi kto za ile i gdzie... po drugie: czy to wasza kariera czy Dembele ? Nie chce skracac urlopu to nie i ch... a co do Denisa albo Gomesa to wstrzymajcie sie moze do konca okna transferowego :)

0

A co, pies Ci buty zjadl ?

0

Cos czuje, ze Real po sprzedaży Ronaldo ruszy po Mbappe. Ostatnie lata „oszczędzali” na transferach, sprzedaż CR... no i muszą jakoś kibicom zrekompensować strate najwiekszej gwiazdy. Wyczuwam 300 mln, nie wiem czemu, ale tak czuje

1

Ty tak serio ? Jezus ? Woda ? Wino, taka tam legenda

7

O to z Xavim se pione zbije

1

Powrot Krola

0

Wyslij prv.

2

Z pogoda w Sochi

1

Jestem wsciekly. Niby czlowiek zdawal sobie sprawe, ze to nie jest druzyna gotowa na sukces, ale gdzies tam po cichu nadzieja byla. Teraz jedyne co mi sie nasuwa to: won do domu, grac w reklamach i przelewac pieniadze na siatkarzy, tam sa sukcesy tylko pieniedzy brak

3

Ogladajac to posmiewisko zastanawiam sie jakim ku*wa prawem nasi „pilkarze” ociekaja luksusami, a siatkarze ktorzy maja mega sukcesy lataja klasa ekonomiczna, spia w spiworach itd... zenada

1

Wygrac dzisiaj i z Japonia, zremisowac dzisiaj i wygrac z Japonia(kolumbia najlepiej jak przegra albo zremisuje z Senegalem)

0

Islandia wcale nie musi sie liczyc w walce o wyjscie z geupy

0

Tak i to spore. Nigeria najelpiej jakby wygrala, Islandia musi tak czy siak przegrac z Chorwacja, a Argentyna wygrac z Nigeria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?