1

@codemat zrobmy dwa, zebysmy my z xboxa nie czuli sie wyautowani

2

@SuperPatsonFCB chcialem sie przy*ebac o „nuz” ale stwierdzilem ze moze jestem niedoedukowany i otworzylem slownik i mialem racje, jestem niedoedukowany... jak widzisz Twoj dlugi post na cos sie nadal haha

1

@Janiama rozpusci, toz to alkohol

0

@chroma93 jedyna dobrze grajaca dzisiaj, przede wszystkim lider zespolu, jakby ja zdjal to morale by padly

4

@Krystek9318 co zrobil ?

5

@kerouac B, nie lubie Lewego bo to buc

0

@Icamys i co ten Neymar ma zdzialac jak w meczu z Live czy z Roma zabraklo druzyny a nie jednostek.

0

Tak po wczorajszym meczu mam takie jedno przemyslenie. Do tej pory uwazalem ze Neymar musi wrocic, nie bede sie rozwodzil dlaczego, ale tak uwazalem. Dzisiaj mysle ze jezeli Ernesto zachowa jaja ktore pokazuje od 2 meczy to mamy tak fenomenalna mlodziez ze kadra wydaje sie zamknieta i Neymarowi mowie nie, niech sie rozwijaja, a noz ktorys z nich wskoczy na poziom Leo(kiedys, moze)

2

@Czarny2528 mam kilka, tak jak napisal kolega wyzej, bol do zniesienia, pod kolanem i lokciem trzeba mocno zacisnac zeby, tak to dasz rade. Generalnie nie ma co sie zastanawiac, tylko wazne zeby robil go ktos kto sie na tym zna bo bedzie kicha

5

@AmigoBlancos mysle, ze nie ma kwoty ktora ktokolwiek bylby w stanie zaoferowac za Leo w 2012. Ronaldo kolo 250 mln.
Reszta kolo 100, tylko Iker mniej bo to jednak bramkarz

0

@Criss18Barca o jaki konkretnie przepis chodzi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sonekZostawiam taktyka

1

@ravjano no coś Ty, daj spokoj, Hola Barcelona, 50€ na 5 dni i jezdzisz absolutnie wszystkim ile wlezie

0

@bady48 bylem na tym samym meczu, ten bład Valdesa...

3

@panczo troche nie masz racji bo juz w trakcie zbiorki jest powiedziane ze czesc pieniedzy idzie na festiwal, ludIe wiedza na co daja

1

@Bamek94 gra kogo?

0

@Colon
ramos
Nie ma takiego
Matrix
M jak Milosc
Rafa Nadal
Pan Tadeusz
Placki ziemniaczane
Monster
Tibia
Jarek K.

5

@FCB24 Wlazły i Giba

26

@katalonczyk1986 tego co piszesz nie da sie czytac ze zrozumieniem

0

Wlasnie o taka Barcelone nic nie robiłem

1

@Jericho ja nie, ale znam kogos kto tez nie :p

1

[uwaga mozliwe spoilery]


Wlasnie skonczylem 3 sezon La Casa i jestem wsciekly, jak mozna tak skonczyc sezon i kazac czekac widzowi nie wiadomo ile czasu na kolejne wydarzenia... swoja droga nie wiem czy nie poszli w zla strone z fabula, zobaczymy, na ten moment 9/10 za caloksztalt

0

@MatiFCB2000 hostal Comde Guell, 200m od CN. Tam bylem za poerwszym razem. Teraz bylem w Hotelito Boutique Mercat i tez spoko tylko ze 15 min z buta od CN

1

@grizzy10 4 albo 8 sierpnia

2

@BieVo Cupra to nowo powstała marka, ale tak naprawde jest na rynku kilkanascie lat. Wczesniej byl Seat [...] Cupra, a teraz robia pod swoja nazwa choc dalej to Seat. Mega fajne samochody wiec schodza nizej ale nie za bardzo

0

@TheNekro94 pierwszy sezon sztos, duzo sie dzieje i klimat ogien. Drugi juz natomiast mi sie srednio podobal, patrzac na koncowke to 3 bedzie sredni

0

@kamiVeB pozycja Bednorza jest mocno obsadzona, nie wiem czy branie go ma sens

3

@Jericho poczytaj co zrobilo Apple z Samsungiem. Kilkadziesiat mln dolarow przyjechalo w 4 tirach w bilonie. Takze takie rzeczy sie dzieją

0

@SinMistico o ile sie nie myle to problem polega na tym ze Neymar nie ma w kontrakcie wpisanej klauzli. Moge sie mylic, ale tak mi sie obilo gdzies

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?