4

Griez chyba Ramble przeglada, bardzo dobre 15 minut

2

Siara dobrze gada, polac mu

0

@ja8215 3126 :D

1

@Ksavix pracujemy nad tym !

1

@ksobi dzieki ! xD

1

No to dziaiaj koniec wolnosci, biore slub, zyczcie mi powodzenia :p

0

@damianex10 no Kuszczak to mnie zaskoczyl

1

Taktycznie zostawiam to drugi raz, mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe

Droga La Ramblo !

Pisalem dwa dni temu o castingu do MasterChefa, teraz potrzebuje waszych glosow :) klikamy na „Paweł Gruźlewski”

https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-pierwszego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,321439.html Z Gory dziekuje

1

@MichalZZZ Inka, ale mowie Ines :D

0

@ArdoFCB no to jedziemy z tematem

2

@Bykunn procenty sa nad nazwiskiem, wiec mam 1% haha

0

@Bykunn za pozno wstalem, jestem na kawalerskim haha

27

Droga La Ramblo !

Pisalem dwa dni temu o castingu do MasterChefa, teraz potrzebuje waszych glosow :) klikamy na „Paweł Gruźlewski”

https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-pierwszego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,321439.html Z Gory dziekuje

1

@KSSniper oczywiście :D

1

@Fawrf jesli mowimy o tej skórzanej to oczywiscie ze byla

1

@KSSniper „chcialem podziekowac calej La Rambli, bez nich nie bylbym dzisiaj tu gdzie jestem, to oni sprawili ze jestem takim czlowiekiem” i sie poplacze ze wzruszeni, pasuje ? ;D

1

@Witekk10 niestety, choćbym bardzo chciał to nie moge bo regulamin... a dodam ze jest grubosci biblii

1

@damianex10 nie oddam!
@fart dzieki ;D

55

Jestem wlasnie po castingu do Masterchefa, nastepny etap to glosowanie w internecie, mam nadzieje, ze La Rambla w razie co nie zawiedzie :p

0

@Munio ja mam za soba dwa takie wydarzenia :p przy pierwszych sie stresowalem niesamowicie, wszystko zaplanowane na tip top, uwczesna dziewczyna sie zgodzila i ch... z tego wyszedl. Z moja obecna narzeczona juz nie kombinowalem, oswiadczylem sie na Santorini przy zachodzie slonca, za tydzien slub :)

0

@kubusnitecki ja zawsze zamawiam Blue albo rare, tak kiedys mi sie wzielo i zostalo :p

26

@Zoker Tusk to najlepszy polityk w tym kraju. Ma swoje wady, kilka afer, ale merytorycznie jest nad reszta. Rzadzil twarda reka, ale sluchal opozycji i nie mial klapek na oczach. Nie ma szans, ze go wystawia, sam powiedzial ze to sie nie wydarzy

6

@NeroTFP ewidentnie nikt nie doczytal do konca

3

@Aaron10 medal of honor allied assault

Ps. Nie wspomniales jaka konsole, to chyba na PS2 bedzie xD

0

@MichalZZZ goldas, samoyed. Jakiegos przytulasa

0

@hefaj6 ja mam 29 maja i slub bierzemy, a co z weselem to zobaczymy

0

@kamilos1214 seven z bradem pittem

1

@Orlik00 ja mam, uzywam, polecam. Nie wiem jakiego masz psiaka, ale dla mojej goldenki raz na 3 tygodnie wystarcza, wtedy faktycznie linieje mniej

0

@Avada Kedavra kiedy pytaja mnie co cenie w zyciu najbardziej to odpowiadam ze ludzi, ludzi ktorzy wyciagneli do mnie pomocna dlon, kiedy sobie nie radzilem, kiedy bylem sam... klasyk

1

@Jaca27 ja w dwa dni lyknalem 1 sezon i dwa odcinki drugiego. Dasz rade

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?