@KSSniper „chcialem podziekowac calej La Rambli, bez nich nie bylbym dzisiaj tu gdzie jestem, to oni sprawili ze jestem takim czlowiekiem” i sie poplacze ze wzruszeni, pasuje ? ;D
@Munio ja mam za soba dwa takie wydarzenia :p przy pierwszych sie stresowalem niesamowicie, wszystko zaplanowane na tip top, uwczesna dziewczyna sie zgodzila i ch... z tego wyszedl. Z moja obecna narzeczona juz nie kombinowalem, oswiadczylem sie na Santorini przy zachodzie slonca, za tydzien slub :)
@Zoker Tusk to najlepszy polityk w tym kraju. Ma swoje wady, kilka afer, ale merytorycznie jest nad reszta. Rzadzil twarda reka, ale sluchal opozycji i nie mial klapek na oczach. Nie ma szans, ze go wystawia, sam powiedzial ze to sie nie wydarzy
@Avada Kedavra kiedy pytaja mnie co cenie w zyciu najbardziej to odpowiadam ze ludzi, ludzi ktorzy wyciagneli do mnie pomocna dlon, kiedy sobie nie radzilem, kiedy bylem sam... klasyk
4
Griez chyba Ramble przeglada, bardzo dobre 15 minut
2
Siara dobrze gada, polac mu
0
@ja8215 3126 :D
1
@Ksavix pracujemy nad tym !
1
@ksobi dzieki ! xD
1
No to dziaiaj koniec wolnosci, biore slub, zyczcie mi powodzenia :p
0
@damianex10 no Kuszczak to mnie zaskoczyl
1
Taktycznie zostawiam to drugi raz, mam nadzieje ze nie macie mi tego za złe
Droga La Ramblo !
Pisalem dwa dni temu o castingu do MasterChefa, teraz potrzebuje waszych glosow :) klikamy na „Paweł Gruźlewski”
https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-pierwszego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,321439.html Z Gory dziekuje
1
@MichalZZZ Inka, ale mowie Ines :D
0
@ArdoFCB no to jedziemy z tematem
2
@Bykunn procenty sa nad nazwiskiem, wiec mam 1% haha
0
@Bykunn za pozno wstalem, jestem na kawalerskim haha
27
Droga La Ramblo !
Pisalem dwa dni temu o castingu do MasterChefa, teraz potrzebuje waszych glosow :) klikamy na „Paweł Gruźlewski”
https://masterchef.tvn.pl/aktualnosci,1613,n/wybieramy-pierwszego-uczestnika-9-edycji-programu-masterchef,321439.html Z Gory dziekuje
1
@KSSniper oczywiście :D
1
@Fawrf jesli mowimy o tej skórzanej to oczywiscie ze byla
1
@KSSniper „chcialem podziekowac calej La Rambli, bez nich nie bylbym dzisiaj tu gdzie jestem, to oni sprawili ze jestem takim czlowiekiem” i sie poplacze ze wzruszeni, pasuje ? ;D
1
@Witekk10 niestety, choćbym bardzo chciał to nie moge bo regulamin... a dodam ze jest grubosci biblii
1
@damianex10 nie oddam!
@fart dzieki ;D
55
Jestem wlasnie po castingu do Masterchefa, nastepny etap to glosowanie w internecie, mam nadzieje, ze La Rambla w razie co nie zawiedzie :p
0
@Munio ja mam za soba dwa takie wydarzenia :p przy pierwszych sie stresowalem niesamowicie, wszystko zaplanowane na tip top, uwczesna dziewczyna sie zgodzila i ch... z tego wyszedl. Z moja obecna narzeczona juz nie kombinowalem, oswiadczylem sie na Santorini przy zachodzie slonca, za tydzien slub :)
0
@kubusnitecki ja zawsze zamawiam Blue albo rare, tak kiedys mi sie wzielo i zostalo :p
26
@Zoker Tusk to najlepszy polityk w tym kraju. Ma swoje wady, kilka afer, ale merytorycznie jest nad reszta. Rzadzil twarda reka, ale sluchal opozycji i nie mial klapek na oczach. Nie ma szans, ze go wystawia, sam powiedzial ze to sie nie wydarzy
6
@NeroTFP ewidentnie nikt nie doczytal do konca
3
@Aaron10 medal of honor allied assault
Ps. Nie wspomniales jaka konsole, to chyba na PS2 bedzie xD
0
@MichalZZZ goldas, samoyed. Jakiegos przytulasa
0
@hefaj6 ja mam 29 maja i slub bierzemy, a co z weselem to zobaczymy
0
@kamilos1214 seven z bradem pittem
1
@Orlik00 ja mam, uzywam, polecam. Nie wiem jakiego masz psiaka, ale dla mojej goldenki raz na 3 tygodnie wystarcza, wtedy faktycznie linieje mniej
0
@Avada Kedavra kiedy pytaja mnie co cenie w zyciu najbardziej to odpowiadam ze ludzi, ludzi ktorzy wyciagneli do mnie pomocna dlon, kiedy sobie nie radzilem, kiedy bylem sam... klasyk
1
@Jaca27 ja w dwa dni lyknalem 1 sezon i dwa odcinki drugiego. Dasz rade