8 sierpnia 2020, 19:31
5
Padna 4 bramki.
7 sierpnia 2020, 22:02
0
@ObiektywnyKibic121 a Barcelona w tym sezonie nie atakuje
7 sierpnia 2020, 21:56
@LuisSalvano topic- breaking me
7 sierpnia 2020, 21:25
2
@VamosRakieta nie ma za co :p
7 sierpnia 2020, 21:10
4
Co za farfocel.
7 sierpnia 2020, 21:00
1
Temu co sie odkleiło z tym Zidaneeee... to jest Wingardium Lewiosa, a nie wingard lewiosaaaaa
7 sierpnia 2020, 20:29
@JimMorrisonFCB tylko Cuba Libre, rum cola limonka
5 sierpnia 2020, 18:32
@MesQueUnClub_87 tam tez cisza, od piatku nic sie nie zmienilo :(
5 sierpnia 2020, 18:27
Zamawial ktos cos ostatnio z oficjalnego sklepu Barcelony? Zamowilem w piatek kilka rzeczy, dostalem maila ze paczka przygotowana i cisza, ktos cos ?
31 lipca 2020, 08:59
@Catalanian1991 done, czym jest kejpijaj xD
29 lipca 2020, 17:52
@NemeZis93 common rail :p
23 lipca 2020, 17:15
Gdybym mogl zostac jakimkolwiek pilkarzem przez jeden dzien to chcialbym zostac Douglasem! Tyle trofeów, wspaniały sezon w Barcelonie, legenda klubu. Przez ten jedzien dzien poprostu bym sie tym napawał
19 lipca 2020, 15:05
@tommyVERceti tego nie neguje, ale jako osoba(oczywiscie na tyle ile widzimy w tv i internecie) jest straszny
19 lipca 2020, 14:53
Oj juz sie pieknie zaczyna wyscig, nie ma drugiego kierowcy ktorego tak nie lubie jak Max
17 lipca 2020, 20:19
@TheGoldenEleven buffon Alves cafu puyol r.carlosIniesta xavi pirloMessi ronaldo cr7
16 lipca 2020, 21:32
@Bamboleo bo stracilismy bramke
16 lipca 2020, 18:58
@inViNcibl3 jak na jedno polubienie to spora ta elita
@fcbarcafan19 akurat to powiedzil Donald :D
16 lipca 2020, 18:51
3
@fcbarcafan19 1. To nie Tusk napisal2. Jest to nawiazanie do „I Polish my English”3. Nowy w internetach ? ????
12 lipca 2020, 18:59
@VamosRakieta Andres Iniesta
10 lipca 2020, 23:04
@Lord_Vader spoiler:Od 3 sezonu zacznie spadac w tabeli
10 lipca 2020, 22:44
@klemens100 nie, ale Koreanka ktora prowadzila dziennik fenomenalnie mowi po Polsku :p
6 lipca 2020, 19:32
@tomono inzynier nawigator na akademii morskiej :D jestem stolarzem
6 lipca 2020, 06:39
17
@BarcaInfo liczba 102 przy sezonie 11/12 to jest jakis absurd
30 czerwca 2020, 22:19
Drukarnia. Smiech na sali
30 czerwca 2020, 17:45
@Kamiloza91 jak dla mnie dobry tasiemiec. Pierwszy typ moze byc problematyczny
27 czerwca 2020, 08:39
@koksik2700 Pola Raksa... ahhhh... zgadzam sie
23 czerwca 2020, 22:55
@Kapitan hawk niesmiertelne. Mucha siada czy nie siada?
23 czerwca 2020, 22:54
@Janas11224 jak mozna cos wycofac do przodu?
23 czerwca 2020, 22:46
@NeroTFP co ciekawe dzisiaj jeden z lepszych, ale dalej poziom nie za wysoki
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
5
Padna 4 bramki.
0
@ObiektywnyKibic121 a Barcelona w tym sezonie nie atakuje
0
@LuisSalvano topic- breaking me
2
@VamosRakieta nie ma za co :p
4
Co za farfocel.
1
Temu co sie odkleiło z tym Zidaneeee... to jest Wingardium Lewiosa, a nie wingard lewiosaaaaa
1
@JimMorrisonFCB tylko Cuba Libre, rum cola limonka
0
@MesQueUnClub_87 tam tez cisza, od piatku nic sie nie zmienilo :(
0
Zamawial ktos cos ostatnio z oficjalnego sklepu Barcelony? Zamowilem w piatek kilka rzeczy, dostalem maila ze paczka przygotowana i cisza, ktos cos ?
0
@Catalanian1991 done, czym jest kejpijaj xD
1
@NemeZis93 common rail :p
0
Gdybym mogl zostac jakimkolwiek pilkarzem przez jeden dzien to chcialbym zostac Douglasem! Tyle trofeów, wspaniały sezon w Barcelonie, legenda klubu. Przez ten jedzien dzien poprostu bym sie tym napawał
0
@tommyVERceti tego nie neguje, ale jako osoba(oczywiscie na tyle ile widzimy w tv i internecie) jest straszny
1
Oj juz sie pieknie zaczyna wyscig, nie ma drugiego kierowcy ktorego tak nie lubie jak Max
0
@TheGoldenEleven
buffon
Alves cafu puyol r.carlos
Iniesta xavi pirlo
Messi ronaldo cr7
0
@Bamboleo bo stracilismy bramke
1
@inViNcibl3 jak na jedno polubienie to spora ta elita
1
@fcbarcafan19 akurat to powiedzil Donald :D
3
@fcbarcafan19 1. To nie Tusk napisal
2. Jest to nawiazanie do „I Polish my English”
3. Nowy w internetach ? ????
4
@VamosRakieta Andres Iniesta
1
@Lord_Vader spoiler:
Od 3 sezonu zacznie spadac w tabeli
1
@klemens100 nie, ale Koreanka ktora prowadzila dziennik fenomenalnie mowi po Polsku :p
0
@tomono inzynier nawigator na akademii morskiej :D jestem stolarzem
17
@BarcaInfo liczba 102 przy sezonie 11/12 to jest jakis absurd
2
Drukarnia. Smiech na sali
1
@Kamiloza91 jak dla mnie dobry tasiemiec. Pierwszy typ moze byc problematyczny
2
@koksik2700 Pola Raksa... ahhhh... zgadzam sie
1
@Kapitan hawk niesmiertelne. Mucha siada czy nie siada?
1
@Janas11224 jak mozna cos wycofac do przodu?
1
@NeroTFP co ciekawe dzisiaj jeden z lepszych, ale dalej poziom nie za wysoki