- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1544 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1544 Culés
3
https://x.com/czlowiek_bobr/status/1283783188687527936
Tu z tłumaczeniem
1
@CalcioFan
I teraz zobaczymy kogo bardziej nie lubią. Ciebie, @Chakalaka , czy Tuska?
:D
1
@CalcioFan Co za cymbał :) Wyraz slow tu w ogóle nie pasuje! Nie rozumiem jak można taką gafę popełnić. Powinno być I say, while it's allowed.
0
@CalcioFan ciesz się że teraz możesz iść w Marszu niepodległości i nikt Cię z tajnej policji nie pobije
5
@endriuuu2 a pobił Cię ktoś ?
0
@endriuuu2 Teraz nie ma zadym na marszu, bo ci co go atakowali idą na czele.
Komentarz usunięty
1
@CalcioFan A w komentarzach Dziambor się ośmieszył, bo chciał poprawić kogoś udającego Donalda i napisał: "candy or prank" zapominając, że u anglosasów mówi się tak jak napisał Tusk, czyli właśnie trick or treat - dosłownie: psikus albo poczęstunek.
Komentarz usunięty
3
@fcbarcafan19 1. To nie Tusk napisal
2. Jest to nawiazanie do „I Polish my English”
3. Nowy w internetach ? ????
1
@Kapitan hawk
Być wymienionym w jednym zdaniu z tak wielkim politykiem to dla mnie zaszczyt.
Dziękuję, Kapitanie.
1
@RosjaninBut Skąd u was taki kompleks Niemiec. Poważnie pytam
0
@MarioVeB!
On sam nie wie, powtarza tylko prymitywny przekaz pisowców.
0
@fcbfan1993 @CalcioFan No teraz widzę. Nie zwróciłem uwagi, że nie ma tego znaczku oficjalnego profilu :) Poza tym kto powiedział I Polish my English?
0
@fcbarcafan19 Chyba nie zrozumiałeś przekazu razem z elitą La Rambli, która polajkowała Twoją odpowiedź :D
1
@fcbarcafan19 akurat to powiedzil Donald :D
1
@inViNcibl3 jak na jedno polubienie to spora ta elita
0
@inViNcibl3 Każdy może się pomylić :)
0
@fcbfan1993 Niestety drugi z wymownym avatarem szybko odlajkował ;)
0
@fcbarcafan19 Mi się wydaje, że Dziambor dobrze wie jak to się mówi, bo uczy/uczył angielskiego :) Specjalnie to napisał :)
1
@MarioVeB! Z całokształtu działalności politycznej pana Tuska.
0
@ksobi mnie nie. Ale wielu pobito
0
@mkord piszesz takie rzeczy mimo że w internecie są filmy z prowokacjami służb, a kelnerzy podsłuchali jak władcy lemingów przyznają że podpalili ambasadę rosyjska? Wstyd